Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 68,671 εγγεγραμμένα μέλη και 2,467,166 μηνύματα σε 78,346 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 383 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

Παλιά θέματα

Κατερίνα ***

Φοιτητής

H Κατερίνα *** αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών , Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 120 μηνύματα.

H Κατερίνα *** Όσο έχω εσένα δε φοβάμαι κανέναν..... έγραψε: στις 20:14, 29-01-11:

Από που μπορώ να βρω παλιά θέματα εξεταστικής???Α!Μη μου πείτε από κόμματα γιατί δε μας έδωσαν σχεδόν τίποτα...
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

kaleidoscope

Φοιτητής

H kaleidoscope αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής Θεσσαλονίκης . Έχει γράψει 7,692 μηνύματα.

H kaleidoscope Your attitude determines your altitude έγραψε: στις 20:18, 29-01-11:

Από παρατάξεις, από μεγαλύτερους συμφοιτητές, από fora.
Παράθεση

Κατερίνα ***

Φοιτητής

H Κατερίνα *** αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών , Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 120 μηνύματα.

H Κατερίνα *** Όσο έχω εσένα δε φοβάμαι κανέναν..... έγραψε: στις 20:24, 29-01-11:

Κι αν δε γίνεται σε κανέναν απ'τους τρεις???
Παράθεση

kaleidoscope

Φοιτητής

H kaleidoscope αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής Θεσσαλονίκης . Έχει γράψει 7,692 μηνύματα.

H kaleidoscope Your attitude determines your altitude έγραψε: στις 20:26, 29-01-11:

Ε τότε κάνεις τον σταυρό σου και πας χωρίς να ξέρεις τα παλιά θέματα...
3
Παράθεση

Boom

Επιφανές Μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 7,129 μηνύματα.

O Boom έγραψε: στις 20:27, 29-01-11:

Σε καμιά ομάδα της σχολής σου στο fb δες.
1
Παράθεση

nPb

Επιφανές Μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,747 μηνύματα.

O nPb ... έγραψε: στις 20:27, 29-01-11:

κακό αυτό Κατερίνα
να δικτυωθείς με άλλους φοιτητές
εγώ με αυτόν τον τρόπο (αιτιολογία και καλά "παλιά θέματα") έκανα γνωριμίες και παράλληλα βρήκα με ανώδυνο τρόπο:
- παλιά θέματα
- καλογραμμένες σημειώσεις
σε ότι μάθημα έχω δώσει μέχρι ώρας και φυσικά βοηθάω και εγώ από την πλευρά μου όσο μπορώ με σημειώσεις,...κτλ (ένα είδος ανταλλαγής...κάναμε τον Παπασωτηρίου πλούσιο )
δεν ξέρω τι έχω και με "βοηθάνε"...προφανώς τους αρέσει η "αύρα" που εκπέμπω
θέλουν να με γνωρίζουν...
3
Παράθεση

Κατερίνα ***

Φοιτητής

H Κατερίνα *** Όσο έχω εσένα δε φοβάμαι κανέναν..... έγραψε: στις 20:29, 29-01-11:

Το θέμα είναι ότι δε γνωριζόμαστε με παιδιά από μεγαλύτερα έτη γιατί δεν έχουμε κτήριο σαν σχολή και κάνουμε μάθημα σε διαφορετικές αίθουσες-λυόμενα
Παράθεση

nPb

Επιφανές Μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,747 μηνύματα.

O nPb ... έγραψε: στις 20:37, 29-01-11:

Σταδιακά θα γνωριστείς με παιδιά από μεγαλύτερα έτη όσο θα εγκλιματίζεσαι στην σχολή σου, από το 2ο έτος και μετά...
Παράθεση

Boom

Επιφανές Μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 7,129 μηνύματα.

O Boom έγραψε: στις 20:43, 29-01-11:

Και εμείς από το fb δε γνωριζόμαστε αλλά αλληλοβοηθιόμαστε.
Φοιτητική αλληλεγγύη.
Παράθεση

nPb

Επιφανές Μέλος

O nPb ... έγραψε: στις 23:58, 29-01-11:

Mα ποιος μίλησε για facebook. Παρ' όλο που σαν Τμήμα έχουμε σελίδα στο facebook, οι γνωριμίες γίνονται στην σχολή και στο φόρουμ των Φοιτητών του Τμήματος (ανεξάρτητο κομματικής παράταξης). Επίσης σε μας, σημειώσεις δεν μοιράζουν τα κόμματα. Και τα παιδιά των κομμάτων από συμφοιτητές τους δανείζονται!
Παράθεση

pop corn

Φοιτητής

H pop corn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 1,093 μηνύματα.

H pop corn έγραψε: στις 00:17, 30-01-11:

Αρχική Δημοσίευση από nPb
Επίσης σε μας, σημειώσεις δεν μοιράζουν τα κόμματα. Και τα παιδιά των κομμάτων από συμφοιτητές τους δανείζονται!
Σε μας τα κόμματα (ΠΑΣΠ, ΔΑΠ) μοίρασαν. Σε όσους έχουν σχέσεις μαζί τους, μιλάνε, κάνουν παρέα..κλπ. Όσοι δεν έχουμε πολλές σχέσεις μαζί τους...γιοκ!!!
Παράθεση

Goseithor (Νότα στο Διάστημα)

Φοιτητής

Ο Νότα στο Διάστημα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 214 μηνύματα.

O Goseithor να πιάνω αστέρια στο βυθό της μουσικής σ έγραψε: στις 00:22, 30-01-11:

Αρχική Δημοσίευση από Κατερίνα ***
Κι αν δε γίνεται σε κανέναν απ'τους τρεις???
πιάσε γκόμενο τον γιο ή την κόρη-ναι γτ όχι- του καθηγητή ...
Παράθεση

Mr. Crowley

Φοιτητής

Ο Mr. Crowley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 2,917 μηνύματα.

O Mr. Crowley ΣΟ μην το κόψεις,είναι επιβεβαιωμένο έγραψε: στις 02:51, 30-01-11:

Αρχική Δημοσίευση από pop corn
Σε μας τα κόμματα (ΠΑΣΠ, ΔΑΠ) μοίρασαν. Σε όσους έχουν σχέσεις μαζί τους, μιλάνε, κάνουν παρέα..κλπ. Όσοι δεν έχουμε πολλές σχέσεις μαζί τους...γιοκ!!!
Lol,σιγά...μέχρι και σ'εμένα έχουν δώσει αυτοί,και οι δύο...χωρίς ντροπή
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια