Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 68,646 εγγεγραμμένα μέλη και 2,466,430 μηνύματα σε 78,296 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 397 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

Πρόωρο σεξ

Ποια είναι η γνώμη σας για το πρόωρο σεξ; Συμφωνείτε ή όχι;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 45)
Ναι
13
28,89%
Όχι
29
64,44%
ΔΞ/ΔΑ
3
6,67%

Ηλίας

Φοιτητής

Ο Ηλίας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και Φοιτητής . Έχει γράψει 795 μηνύματα.

O Ηλίας SAXONIZED έγραψε: στις 00:50, 20-10-08:

Μπορείς να τα μαρκάρεις για να φαίνονται καλύτερα
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

Orestes (Ορέστης)

Φοιτητής

Ο Ορέστης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών , Φοιτητής του τμήματος --- και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 663 μηνύματα.

O Orestes Dderp έγραψε: στις 00:52, 20-10-08:

Αρχική Δημοσίευση από Anarki
Καλό θα είναι επίσης να μη γράφεις με ροζ γράμματα γιατί δεν φαίνονται καλά στο γκρι φόντο.
Να το βγάλετε απο την παλέτα με τα χρώματα τότε...
Παράθεση

Maria17

Μεταπτυχιακός φοιτητής

H Maria17 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής του τμήματος Νοσηλευτικής Αθήνας . Έχει γράψει 449 μηνύματα.

H Maria17 έγραψε: στις 00:55, 20-10-08:

Εξ ορισμου η λεξη προωρο δεν ειναι και τοσο θετικη.. φυσικα και δεν ειναι καλο
Παράθεση

Stef

Φοιτητής

H Stef αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Φοιτητής . Έχει γράψει 221 μηνύματα.

H Stef έγραψε: στις 10:37, 20-10-08:

Απο βιολογικής άποψης το σεξ είναι κάλο απο τα 16 και μετά που το σώμα έχει πλέον διαμορφωθεί . Απο ψυχολογικής άποψης το σεξ είναι κάλο όταν υπάρχει ο κατάλληλος σύντροφος , το θέλουν και οι δύο και υπάρχει ενήμερωση . Πάντως αν υπάρξει κάποιο πρόβλημα σε ένα παιδί που είναι 14 και έχει ξεκινήσει τις σεξουαλικές του επαφές , το πιο πιθανό είναι να μη ξέρει πως να το αντιμετωπίσει .
Παράθεση

Afey (Θέμης)

Φοιτητής

Ο Θέμης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 29 ετών , Φοιτητής του τμήματος Οικονομικών Επιστημών Πάτρας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,268 μηνύματα.

O Afey έγραψε: στις 21:07, 21-10-08:

Αρχική Δημοσίευση από Orestes
Να το βγάλετε απο την παλέτα με τα χρώματα τότε...
Άκου ρε τι είπε ο Πικάσσο.
Παράθεση

Ozzy (Γιώργος)

Μαθητής Γ' γυμνασίου

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών , Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Τρίπολη (Αρκαδία). Έχει γράψει 4 μηνύματα.

O Ozzy έγραψε: στις 16:26, 22-10-08:

Δε νομίζω πως υπάρχει κατάλληλη ηλικία.Αλλά είναι αλήθεια πως όταν είσαι μικρός δεν μπορείς να αντιμετωπίσεις κάποια πράγματα που έχουν σχέση με αυτό το θέμα.
Παράθεση

peace (Ειρήνη)

Πτυχιούχος

H Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και Πτυχιούχος του τμήματος Αισθητικής και Κοσμητολογίας ΤΕΙ Αθήνας . Έχει γράψει 154 μηνύματα.

H peace έγραψε: στις 18:17, 27-10-08:

Αρχική Δημοσίευση από ELiN
Εγώ δε βιάζομαι να προχωρήσω..! και πράγματι καταλαβαίνω και από μόνη μου ότι αλλάζω εύκολα γνώμη σε όλα τα θέματα! Αν και νιώθω έτοιμη εδώ και αρκετούς μήνες αλλά Μάλλον απʼ ό,τι κατάλαβα
θα είναι καλύτερο να περιμένω κι άλλο!! Όσο για το σχολείο άστα!!!! Ξέρω πολλές που κάνει σεξ από τα 12!! Αλλά σαν να μη τους φτάνει αυτό καπνίζουν κιόλας! Ε και έχουν γίνει βούκινο!!
Εγώ δε θα σου πώ τι να κάνεις. Απλα να είσαι σιγουρη για την απόφασή σου και επίσης να είσαι σίγουρη οτι ο άλλος σε αγαπάει κ το θέλει για αυτόν τον λόγο κ όχι για να ικανοποιηθεί απλά.
Υπάρχουν πολλές περιπτώσεις και στην ηλικία που είσαι δεν είναι εύκολο να καταλάβεις αν ο άλλος σου λέει αλήθεια αν τα αισθήματα που σου λέει πως έχει είναι πραγματικά κλπ. Μακάρι να ισχύουν αυτά δλδ. Πολλές φορές παρασυρόμαστε κ οταν ακουμε ωραία λόγια κλπ νομίζουμε οτι ολα ειναι ενταξει κλπ κλπ.
Ελπίζω να καταλαβαίνεις, σου τα λέω για να σε προστατέψω.Δε ξέρω πόσο ώριμη είσαι κ πόσο σίγουρη είσαι για αυτόν,είναι κάτι που έχεις μια ζωη για να το κάνεις,είσαι ακόμα παιδάκι,αυτό με ενοχλεί περισσότερο. Ζήσε κάθε ηλικία όπως πρέπει κ μη βιάζεσαι,δεν πιστεύω οτι είναι μια μεγάλη αγάπη που αξίζει να δώσεις οτι πολύτιμο έχεις.
Αυτά!

Το παραπάνω κείμενο,αναφέρεται κ σε ολες τις κοπελίτσες όχι μονο σε εσένα.
Φιλικα πάντα!
Παράθεση

~Λένα~

Μαθητής Α' λυκείου

H ~Λένα~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Α' λυκείου . Έχει γράψει 1,166 μηνύματα.

H ~Λένα~ έγραψε: στις 18:24, 27-10-08:

Αρχική Δημοσίευση από Eirinaki
Εγώ δε θα σου πώ τι να κάνεις. Απλα να είσαι σιγουρη για την απόφασή σου και επίσης να είσαι σίγουρη οτι ο άλλος σε αγαπάει κ το θέλει για αυτόν τον λόγο κ όχι για να ικανοποιηθεί απλά.
Υπάρχουν πολλές περιπτώσεις και στην ηλικία που είσαι δεν είναι εύκολο να καταλάβεις αν ο άλλος σου λέει αλήθεια αν τα αισθήματα που σου λέει πως έχει είναι πραγματικά κλπ. Μακάρι να ισχύουν αυτά δλδ. Πολλές φορές παρασυρόμαστε κ οταν ακουμε ωραία λόγια κλπ νομίζουμε οτι ολα ειναι ενταξει κλπ κλπ.
Ελπίζω να καταλαβαίνεις, σου τα λέω για να σε προστατέψω.Δε ξέρω πόσο ώριμη είσαι κ πόσο σίγουρη είσαι για αυτόν,είναι κάτι που έχεις μια ζωη για να το κάνεις,είσαι ακόμα παιδάκι,αυτό με ενοχλεί περισσότερο. Ζήσε κάθε ηλικία όπως πρέπει κ μη βιάζεσαι,δεν πιστεύω οτι είναι μια μεγάλη αγάπη που αξίζει να δώσεις οτι πολύτιμο έχεις.
Αυτά!

Φιλικα πάντα!
καλα τα λες!!
Παράθεση

Rafa Nadal (Κωστής)

Μαθητής Β' λυκείου

Ο Κωστής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 27 ετών , Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Κιλκίς (Κιλκίς). Έχει γράψει 346 μηνύματα.

O Rafa Nadal έγραψε: στις 23:48, 27-10-08:

Αρχική Δημοσίευση από ELiN
Το ότι μου λέει την γνώμη της είναι καλό και δε σημαίνει ότι ζηλεύει!!! Σʼ ευχαριστώ πάντως!! Εγώ δε βιάζομαι να προχωρήσω..! και πράγματι καταλαβαίνω και από μόνη μου ότι αλλάζω εύκολα γνώμη σε όλα τα θέματα! Αν και νιώθω έτοιμη εδώ και αρκετούς μήνες αλλά Μάλλον απʼ ό,τι κατάλαβα
θα είναι καλύτερο να περιμένω κι άλλο!! Όσο για το σχολείο άστα!!!! Ξέρω πολλές που κάνει σεξ από τα 12!! Αλλά σαν να μη τους φτάνει αυτό καπνίζουν κιόλας! Ε και έχουν γίνει βούκινο!!

Το ''Αλλά σα να μη τους φτάνει αυτό καπνίζουν κιόλας'' δεν το κατάλαβα...Πού κολλάει κ τί θες να πεις με αυτό δηλαδή για να καταλάβω...
-----------------------------------------
Αρχική Δημοσίευση από Dythor
Άκου ρε τι είπε ο Πικάσσο.
Τζαμάτος όπως πάντα
Παράθεση

Angelique.

Επιφανές Μέλος

H Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,588 μηνύματα.

H Angelique. ★. *. • ○ ° ★☾★ °:. *. • ○ ° ★☾ έγραψε: στις 23:53, 30-10-08:

Αρχική Δημοσίευση από Eirinaki
Αυτά!

Φιλικα πάντα!
ναι συμφωνω απολυτα:no1:ετσι πιστευω κι εγω...τα ειπες πολυ σωστα..κι ετσι ειναι...ειναι καλο να σκεφτομαστε πολλα πριν προχωρήσουμε...να ειμαστε σιγουροι και για τα δικα μας αισθηματα αλλα και για του ανθρωπου που ειναι διπλα μας...γενικα νομιζω πως το να προχωρησεις σε κατι τετοιο...χωρις να εχεις σκεφτει πρωτα καποια πραγματα...δεν ειναι κι οτι καλυτερο
Παράθεση

~kynthia (Κύνθια)

Φοιτητής

H Κύνθια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτητής . Έχει γράψει 337 μηνύματα.

H ~kynthia goodbye, Nerya. έγραψε: στις 06:56, 31-10-08:

Αρχική Δημοσίευση από Rafa Nadal
Το ''Αλλά σα να μη τους φτάνει αυτό καπνίζουν κιόλας'' δεν το κατάλαβα...Πού κολλάει κ τί θες να πεις με αυτό δηλαδή για να καταλάβω...
'Ελα βρε Κωστή, ξέρεις τώρα, είναι το κακό κλισέ της μαμάς.
ΚΑΙ ξεδιάντροπες ΚΑΙ καπνίζουν.
Μικρή είναι ακόμα η ELiN, επιτρέπεται.

Και μεταξύ μας, αν καπνίζουν στο σχολείο, βρίσκω σωστότερη την αντίδρασή της, παραείναι συμπεριφορά μικρομέγαλου. Σιγά πια την εξάρτηση απ' τη νικοτίνη που δεν μπορεί ένας μαθητής γυμνασίου να κρατηθεί απ' το να καπνίσει σ' ένα 15λεπτο διάλειμμα.
Παράθεση

Rafa Nadal (Κωστής)

Μαθητής Β' λυκείου

Ο Κωστής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 27 ετών , Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Κιλκίς (Κιλκίς). Έχει γράψει 346 μηνύματα.

O Rafa Nadal έγραψε: στις 15:57, 31-10-08:

Αρχική Δημοσίευση από Nerya
'Ελα βρε Κωστή, ξέρεις τώρα, είναι το κακό κλισέ της μαμάς.
ΚΑΙ ξεδιάντροπες ΚΑΙ καπνίζουν.
Μικρή είναι ακόμα η ELiN, επιτρέπεται.

Και μεταξύ μας, αν καπνίζουν στο σχολείο, βρίσκω σωστότερη την αντίδρασή της, παραείναι συμπεριφορά μικρομέγαλου. Σιγά πια την εξάρτηση απ' τη νικοτίνη που δεν μπορεί ένας μαθητής γυμνασίου να κρατηθεί απ' το να καπνίσει σ' ένα 15λεπτο διάλειμμα.
Ναι βρε πουλιμ εντάξει δε λέω όχι...Αλλά αυτό πια το ότι συνδυάζουν το κάπνισμα με κακό χαρακτήρα κ συμπεριφορά δεν το καταλαβαίνω καθόλου...όσο για αυτό που λες εσύ περί σχολείου το επικροτώ...Δίκιο έχεις αλλά είναι πολύ μεγάλη χαζομάρα να θεωρούμε το κάπνισμα κάτι κακό...Ο καθένας μπορεί να καπνίζει για τον οποιοδήποτε λόγο...Αυτό δε σημαίνει όμως ότι όλοι οι καπνιστές είναι τσογλάνια κ συγγνώμη για την έκφραση ή ότι όλοι οι αντι καπνιστές είναι άγιοι...Για να λέμε τα πράγματα με το όνομά τους...
Παράθεση

~kynthia (Κύνθια)

Φοιτητής

H Κύνθια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτητής . Έχει γράψει 337 μηνύματα.

H ~kynthia goodbye, Nerya. έγραψε: στις 16:15, 31-10-08:

Αρχική Δημοσίευση από Rafa Nadal
Ναι βρε πουλιμ εντάξει δε λέω όχι...Αλλά αυτό πια το ότι συνδυάζουν το κάπνισμα με κακό χαρακτήρα κ συμπεριφορά δεν το καταλαβαίνω καθόλου...όσο για αυτό που λες εσύ περί σχολείου το επικροτώ...Δίκιο έχεις αλλά είναι πολύ μεγάλη χαζομάρα να θεωρούμε το κάπνισμα κάτι κακό...Ο καθένας μπορεί να καπνίζει για τον οποιοδήποτε λόγο...Αυτό δε σημαίνει όμως ότι όλοι οι καπνιστές είναι τσογλάνια κ συγγνώμη για την έκφραση ή ότι όλοι οι αντι καπνιστές είναι άγιοι...Για να λέμε τα πράγματα με το όνομά τους...
Το ίδιο πράγμα λέμε! Γι' αυτό αναφέρθηκα στο κλισέ της μαμάς.
+169891
Παράθεση

Rafa Nadal (Κωστής)

Μαθητής Β' λυκείου

O Rafa Nadal έγραψε: στις 16:21, 31-10-08:

Αρχική Δημοσίευση από Nerya
Το ίδιο πράγμα λέμε! Γι' αυτό αναφέρθηκα στο κλισέ της μαμάς.
+169891
Αυτό είναι...Χαίρομαι που υπάχουν κ μερικοί συννενοήσιμοι
Παράθεση

Es95

Μαθητής Β' γυμνασίου

Ο Es95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών και Μαθητής Β' γυμνασίου . Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.

O Es95 έγραψε: στις 12:40, 08-12-08:

όσο μυκρότερος κάνεις σεχ τοσο το καλύτερο
Παράθεση

~kynthia (Κύνθια)

Φοιτητής

H ~kynthia goodbye, Nerya. έγραψε: στις 12:56, 08-12-08:

Αρχική Δημοσίευση από Es95
ΝΝΝΝνναι.
Χάρηκα καλό μου πράσινο τρολ, εμένα με λένε Κύνθια.
Παράθεση

qwertyuiop (Γιώργος)

Φοιτητής

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών , Φοιτητής του τμήματος Πολιτικής Επιστήμης και Δημόσιας Διοίκησης Αθήνας και μας γράφει απο Φιλοθέη (Αττική). Έχει γράψει 2,559 μηνύματα.

O qwertyuiop http://brizolaki.blogspot.com/ έγραψε: στις 13:10, 08-12-08:

πρόκειται για οργανωμένη επίθεση από καγκουροφόρουμ, μη δίνετε σημασία
Παράθεση

tzenh

Μαθητής Β' γυμνασίου

H tzenh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών και Μαθητής Β' γυμνασίου . Έχει γράψει 69 μηνύματα.

H tzenh έγραψε: στις 13:26, 08-12-08:

καλυτερο σε τι???
Παράθεση

~Λένα~

Μαθητής Α' λυκείου

H ~Λένα~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Α' λυκείου . Έχει γράψει 1,166 μηνύματα.

H ~Λένα~ έγραψε: στις 14:00, 08-12-08:

ποσο ανωριμος μπορει να εισαι???μαθε πρωτα να γραφεις σωστα και ασε το σεξ για αργοτερα...
Παράθεση

xman (Γιωργος)

Μαθητής Γ' λυκείου

Ο Γιωργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ιστιαία (Εύβοια). Έχει γράψει 90 μηνύματα.

O xman έγραψε: στις 14:07, 08-12-08:

Εγω πιστευω οτι για τους αντρες μετα τα 16 ειναι οκ.Για τις γυναικες δεν ξερω γιατι ειναι διαφορετικα, θελει πιο πολυ σκεψη.Εχω ακουσει οτι εχουν καταθληψη μετα απο το σεξ σε μικρες ηλικιες.
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    petrossss, MIkeTr123