Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 68,668 εγγεγραμμένα μέλη και 2,467,015 μηνύματα σε 78,337 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 271 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

Κάπνισμα

brijs

Απόφοιτος

H brijs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 18 ετών και Απόφοιτος . Έχει γράψει 16 μηνύματα.

H brijs έγραψε: στις 14:13, 20-10-18:

Εχω δοκιμασει αλλα δεν ειμαι θετικη σ'αυτο.. Πιστευω ειναι μια κακη συνηθεια! Υπαρχουν τοσες αλλες δραστηριοτητες για να ξεφυγεις.
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

Scandal (Πέτρος)

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 30 ετών , Φοιτητής του τμήματος Οργάνωσης και Διοίκησης Επιχειρήσεων ΟΠΑ (Αθήνα) και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 6,399 μηνύματα.

O Scandal έγραψε: στις 15:01, 20-10-18:

Εγώ ούτε που το έχω δοκιμάσει. Είμαι γενικά επιρρεπής στις εξαρτήσεις, οπότε θα έλεγα κιόλας ότι το "φοβάμαι" κι άρα δεν έχω διαπραγματευτεί ποτέ με τον εαυτό μου κάποιο ενδεχόμενο δοκιμής.
3
Παράθεση

Turin Turambar (Χρήστος)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 87 μηνύματα.

O Turin Turambar έγραψε: στις 21:16, 30-10-18:

Δεν καπνίζω και ούτε έχω σκοπό να το ξεκινήσω. Αν το έκοβαν και οι κοντινοί μου, θα ήμουν ευτυχισμένος. Και όσον αφορά για το ότι πρωινός καφές και τσιγάρο πάνε μαζί, εγώ το καφεδάκι το απολαμβάνω μια χαρά και χωρίς αυτήν την αηδιαστική συνήθεια.
1
Παράθεση

Scandal (Πέτρος)

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 30 ετών , Φοιτητής του τμήματος Οργάνωσης και Διοίκησης Επιχειρήσεων ΟΠΑ (Αθήνα) και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 6,399 μηνύματα.

O Scandal έγραψε: στις 21:17, 30-10-18:

Ζητώ συγγνώμη από τους - υπερβολικούς - λάτρεις του τσιγάρου, αλλά ρε παιδιά μερικοί φτάνουν σε σημείο να κιτρινίζει το δάχτυλό τους από τα πολλά τσιγάρα.
1
Παράθεση

Turin Turambar (Χρήστος)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 87 μηνύματα.

O Turin Turambar έγραψε: στις 21:19, 30-10-18:

Αρχική Δημοσίευση από Scandal
Ζητώ συγγνώμη από τους - υπερβολικούς - λάτρεις του τσιγάρου, αλλά ρε παιδιά μερικοί φτάνουν σε σημείο να κιτρινίζει το δάχτυλό τους από τα πολλά τσιγάρα.

Πες τα! Πες τα!
Παράθεση

Himela

Συντονίστρια

H Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 14,275 μηνύματα.

H Himela σ' όποιον αρέσουμε... έγραψε: στις 21:44, 30-10-18:

Το χειρότερο είναι που κιτρινίζει το μουστάκι. Πιο αηδία πεθαίνεις.
5
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια