Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 68,635 εγγεγραμμένα μέλη και 2,466,112 μηνύματα σε 78,269 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 372 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

Σεξ: η πρώτη φορά

Πόσο χρονών ήσασταν την πρώτη φορά που κάνατε σεξ;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 305)
13-15
19
6,23%
15-17
58
19,02%
17-19
86
28,20%
>19
17
5,57%
δεν έχω κάνει
125
40,98%

harry akritas

Περιβόητο Μέλος

Ο harry akritas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 19 ετών . Έχει γράψει 1,370 μηνύματα.

O harry akritas έγραψε: στις 17:18, 24-12-16:

Αρχική Δημοσίευση από fotisapple
Για πες μου που σου ήρθε αυτο γιατί μόνο αυτή την λέξη ξέρεις , αν εσύ θες να έρθεις σε επαφή από τα 16 καντο αλλα γιατί εγώ δεν συμφωνώ δεν παει να πει ότι κοροϊδεύω
Αυτό που είπα δεν αναφέροταν στις απόψεις σου, αλλά στο γεγονός ότι ο άλλος έγραψε ένα ειρωνικό σχόλιο που κάνει ΜΠΑΜ από χιλιόμετρα κι εσύ του είπες "ευχαριστώ, χαίρομαι που συμφωνούμε". Οπότε ή τρολάρεις ή δεν έχεις κριτική σκέψη.
Και πίστεψέ με ξέρω κι άλλες λέξεις εκτός από 19 και 20.
1
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

Volkswagen Fan (Mein name ist fotis.)

Φοιτητής

Ο Mein name ist fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 19 ετών , Φοιτητής του τμήματος Οικονομικών Επιστημών Παν. Πατρών (Πάτρα) και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,713 μηνύματα.

O Volkswagen Fan έγραψε: στις 17:23, 24-12-16:

Το ευχαριστώ το είπα γιατί συνήθως τα άτομα της ηλικίας μας κάνουν ότι θέλουν από μικρά . Προτιμώ να μιλάω συνέχεια για βαθμούς παρα να κάνω βλακειες . Τέλος πίστευε ότι θες για εμενα
Παράθεση

harry akritas

Περιβόητο Μέλος

Ο harry akritas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 19 ετών . Έχει γράψει 1,370 μηνύματα.

O harry akritas έγραψε: στις 17:27, 24-12-16:

Το ευχαριστώ το είπα γιατί συνήθως τα άτομα της ηλικίας μας κάνουν ότι θέλουν από μικρά . Προτιμώ να μιλάω συνέχεια για βαθμούς παρα να κάνω βλακειες . Τέλος πίστευε ότι θες για εμενα
Δηλαδή δεν κατάλαβες ότι το ποστ ήταν ειρωνικό;
ΟΚ τι να πω.
Παράθεση

Φοιτητής

Ο Mein name ist fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 19 ετών , Φοιτητής του τμήματος Οικονομικών Επιστημών Παν. Πατρών (Πάτρα) και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,713 μηνύματα.

O Volkswagen Fan έγραψε: στις 17:35, 24-12-16:

Και ειρωνικό να ήταν δεν σημαίνει ότι αν λέω κάτι είμαι τρολλερ .
Παράθεση

harry akritas

Περιβόητο Μέλος

O harry akritas έγραψε: στις 17:42, 24-12-16:

Και ειρωνικό να ήταν δεν σημαίνει ότι αν λέω κάτι είμαι τρολλερ .
Αν λες κάτι οτιδήποτε ναι, αλλά το συγκεκριμένο ξεπερνά τη δική μου λογική.
Εντάξει το κουράσαμε το θέμα, whatever.
Παράθεση

Φοιτητής

O Volkswagen Fan έγραψε: στις 17:47, 24-12-16:

Οκ
Παράθεση

klean (Κλεάνθης)

Φοιτητής

Ο Κλεάνθης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Η/Υ (ΕΜΠ/Αθήνα) . Έχει γράψει 2,705 μηνύματα.

O klean έγραψε: στις 19:11, 24-12-16:

Γιατί, αφήστε το να αποκαλυφθούν όλοι εδώ μέσα, σεφτέ ο Φώτης
1
Παράθεση

Φοιτητής

O Volkswagen Fan έγραψε: στις 22:04, 24-12-16:

Δεν κατάλαβα τι έγινε τωρα παιδιά
Παράθεση

Chris1993 (Χρήστος)

Πτυχιούχος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Οργάνωσης & Διοίκησης Επιχειρήσεων (ΟΠΑ/Αθήνα) . Έχει γράψει 4,677 μηνύματα.

O Chris1993 έγραψε: στις 15:21, 25-12-16:

Το τρολλ πάει σύννεφο.
Θεωρώ ότι η πρώτη φορά είναι καλύτερο να γίνεται από έρωτα για πολλούς και διάφορους λόγους. Δεν θεωρώ ότΙ παίζει ρόλο πότε θα το κάνεις, αρκεί να νιώθεις καλά με το σώμα σου, με τον εαυτό σου αλλά και με τον σύντροφό σου. Θεωρώ υπερβολικό να γίνεται στα 12-13 λχ αλλά 16-18 είναι μια χαρά! Πάντα με προφύλαξη και φυσικά πάθος Είτε είναι άτομα του άλλου είτε του ιδίου φύλου.
7
Παράθεση

Φοιτητής

O Volkswagen Fan έγραψε: στις 15:24, 25-12-16:

Δεν ξερω εγω ειπα την αποψη μου.
Παράθεση

Akratitos

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο Akratitos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 94 μηνύματα.

O Akratitos sometimes i find myself in Nowher έγραψε: στις 15:47, 25-12-16:

Φωτη εγω συμφωνω μαζι. Πιστευω για αυτον τον λογο εχεις τετοιους βαθμους και εισαι παραδειγμα για ολους. Μακαρι να ειμασταν σαν και εσενα.
1
Παράθεση

Φοιτητής

O Volkswagen Fan έγραψε: στις 16:04, 25-12-16:

Σε ευχαριστώ παρά πολύ για τα καλά σου λόγια , και να ξέρεις ότι με στεναχώρησε πολύ που κάποιοι πίστευαν ότι κορόιδευα . Τέλος πιστεύω ότι μέσα σε αυτο το φόρουμ όλοι είμαστε παραδείγματα για τους άλλους γιατί είμαστε άτομα με σωστή σκέψη και κριτική και πάλι ευχαριστώ .
Παράθεση

Φοιτητής

O Volkswagen Fan έγραψε: στις 16:51, 25-12-16:

Αν θες μπορείς να μην διαβάζεις τα σχόλια μου .
Παράθεση

manolis_98

Φοιτητής

Ο manolis_98 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 905 μηνύματα.

O manolis_98 έγραψε: στις 00:16, 26-12-16:

κοψτε τις μαλακιες ρε 'σεις

2
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Τραυματική πρώτη φορά - Από DAIGOG
      Το θέμα έχει λάβει 43 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Σεξουαλικά προβλήματα και απορίες.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 06-01-17 στις 17:05.
    • Με αγχώνει η πρώτη φορά - Από dionisia
      Το θέμα έχει λάβει 6 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Σεξουαλικά προβλήματα και απορίες.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 28-06-10 στις 14:43.
    • Πρωτη φορα. - Από Deluxe
      Το θέμα έχει λάβει 38 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Σεξουαλικά προβλήματα και απορίες.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 14-10-05 στις 23:09.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα