Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 68,636 εγγεγραμμένα μέλη και 2,466,185 μηνύματα σε 78,272 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 236 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

Σχέση και εξετάσεις

Pure_Seduction

Μεταπτυχιακός φοιτητής

H Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής . Έχει γράψει 2,016 μηνύματα.

H Pure_Seduction ΠΑΝΤΟΥ ΜΑΖΙ! έγραψε: στις 20:30, 29-05-11:

Αρχική Δημοσίευση από lefobserver
Ρε παιδιά εχω δυο ερωτήματα....1. Αν κάποιος τα έχει με κάποια, θα τον επιρεάσει αρνητικά ή θετικά στις εξετάσεις?
λολ,τι ανοησια και αυτη,και μια και με επιασε οιστρος ας ξεθαψω ολα τα παλια θεματα και ας απαντησω κι ολας

Οι εξετασεις αφορουν τις υποχρεωσεις σου και το τι θα κανεις με το μελλον σου,η προσωπικη σου ζωη ειναι δικη σου και δεν πρεπει να εμπλεκεται με τις υποχρεωσεις σου.

Το οτι αν γινει κατι με τη σχεση σου και στεναχωρεθεις και δεν εχεις ορεξη να διαβασεις ειναι απολυτα φυσιολογικο , λογικο και ανθρωπινο και θα επηρεαζε τον καθενα απο εμας ΑΛΛΑ εμενω στο τι ΠΡΕΠΕΙ τελικα να κανουμε,και ειναι στην πρωτη μου προταση.

Δηλ,οτι και να γινει να μην επηραζεται η αποδοση σου(ή η αποδοση του καθενος)...

Αν εχεις καποιο προβλημα το συζητας με τη σχεση σου ωστε να βρισκεις κοινες ωρες που θα μιλατε,θα συναντιεστε και τα λοιπα.

Καλο ειναι να υπαρχει ενα κοινο προγραμμα,ετσι κανουμε εγω με το αγορι μου,εχουμε κοινο προγραμμα,διαβαζουμε τις ιδιες ωρες,ειτε για την εξεταστικη ,ειτε για οποιαδηποτε αλλη υποχρεωση (αγγλικα,εργασιες κλπ). Και τις υπολοιπες ωρες τις αφιερωνουμε σε εμας.Ετσι,και οι υποχρεωσεις μας εξελισσονται και εχουμε και χρονο για εμας...
2
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

Vampi

Περιβόητο Μέλος

H Vampi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,343 μηνύματα.

H Vampi έγραψε: στις 20:35, 29-05-11:

Εμένα προσωπικά με επηρέασε. Και πολύ μάλιστα
Παράθεση

tebelis13

Πτυχιούχος

Ο tebelis13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Πτυχιούχος . Έχει γράψει 1,244 μηνύματα.

O tebelis13 έγραψε: στις 20:43, 29-05-11:

Για μένα όποιος-α διακόπτει σχέση λόγω των εξετάσεων : 1)Έψαχνε αφορμή Ή 2)Είναι μαλάκας.Τα -1 ευπρόσδεκτα.
6
2
Παράθεση

Alejandro Papas (Alive in Illusion)

Επιφανές Μέλος

Ο Alive in Illusion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 2,642 μηνύματα.

O Alejandro Papas Roses in a glass dead and wilted... έγραψε: στις 20:50, 29-05-11:

Αρχική Δημοσίευση από tebelis13
Για μένα όποιος-α διακόπτει σχέση λόγω των εξετάσεων : 1)Έψαχνε αφορμή Ή 2)Είναι μαλάκας.Τα -1 ευπρόσδεκτα.
κι ομως εχεις δικιο!!!!!
Παράθεση

prinCess.

Επιφανές Μέλος

H prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,870 μηνύματα.

H prinCess. έγραψε: στις 20:59, 29-05-11:

Και μένα με επηρέασε.
Βασικά όχι τις ημέρες εξέτασης, αλλά γενικά όλο το χρόνο.
Μπορεί πχ να μαλώναμε για κάτι, να ήμουν χάλια μετά και να μην είχα όρεξη να διαβάσω, ή να συγκεντρωθώ. Και δεν ήταν θέμα ότι με αποσπούσε κτλ απλά είναι αυτό που δε μπορείς να συγκεντρωθείς άμα γίνει κάτι.
Επίσης, όλη τη χρονιά δεν τον έβλεπα τόσο συχνά επειδή όταν μπορούσα εγώ δε μπορούσε αυτός, και γενικά είχαμε απομακρυνθεί. ΑΛΛΑ ευτυχώς τελείωσαν αυτά, και είναι όλα οκ τώρα.

Και όσοι ας πούμε έχουν σχέσεις και δίνουν Πανελλήνιες, καλό είναι να ξεκαθαρίσουν από την αρχή τη θέση τους στον άλλον, πχ ότι θα υπάρχει φορτωμένο πρόγραμμα, ότι θα υπάρχουν στιγμές που θα έχεις νεύρα λόγω του κλίματος, θα' σαι πιεσμένος και τα σχετικά, και ζητήστε κατανόηση, αλλιώς βλέπω πολλούς τσακωμούς χωρίς λόγο.
3
Παράθεση

Dias

Διδακτορικός

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και Διδακτορικός . Έχει γράψει 7,499 μηνύματα.

O Dias έγραψε: στις 00:25, 30-05-11:

Αρχική Δημοσίευση από ^prinCess^
Και μένα με επηρέασε...
Μπορώ να πω ότι εμένα με επηρέασε θετικά.

Παράθεση

Dmitsos (Δημήτρης)

Φοιτητής

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής Αθήνας . Έχει γράψει 906 μηνύματα.

O Dmitsos έγραψε: στις 00:50, 30-05-11:

Eγώ προσωπικά χώρισα λίγο καιρό πριν τις πανελλήνιες (μέσα στο πάσχα ήτανε). Και ήταν ό,τι καλύτερο είχα κάνει στη ζωή μου. Bέβαια εγώ δεν αγαπούσα πραγματικά αλλά αυτό είναι άλλο θέμα. Όταν αγαπάς πραγματικά μόνο μυαλό στη γη δεν έχεις. Πετάς στα σύννεφα, τραβάς τα μαλλιά σου κλπ. Μυαλό να ανοίξεις βιβλίο γιοκ.
Το μόνο που μου έλειψε μέσα στις Πανελλήνιες ήταν το σεξ, η εκτόνωση ρε παιδί μου, αλλά οκ, ήρθε το καλοκαίρι και σιγά σιγά θα επανέλθει η ζωή στους φυσιολογικούς ρυθμούς
Αφήστε τους έρωτες μέσα στις πανελλήνιες, χρόνο τρώνε, μυαλό τρώνε. Εξάλλου μετά ένα ολόκληρο καλοκαίρι σαν τα καγκουρό θα (χορο)πηδάτε, λίγη υπομονή μόνο!!
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Dmitsos : 30-05-11 στις 01:01.
1
Παράθεση

Iliaki (Βανίλια)

Φοιτητής

H Βανίλια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 771 μηνύματα.

H Iliaki έγραψε: στις 10:05, 30-05-11:

Αυτό βασικά έχει να κάνει με πολλά! Με το πως είναι η σχέση.. Δηλαδή είστε καιρό μαζί? Αγαπιέστε? Υπάρχει κατανόηση(πολύ βασικό)? Με το πως είναι ο κάθε άνθρωπος σε μια σχέση. Κάποιοι είναι υπερβολικά αφοσιωμένοι και δεν αφήνουν χρόνο για τίποτε άλλο!
Και πάνω απ'όλα απ'το αν είσαι ερωτευμένος. Αν είσαι ερωτευμένος και δίνεις παννελήνιες ohhh την πάτησες. Είναι πολύ δύσκολο, μπορεί εγώ να μην έχω δώσει ξέρω όμως από φίλους και το έχω ζήσει σε σχέση. Το να συγκεντρωθείς είναι σχεδόν αδύνατο
1
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια