Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 68,635 εγγεγραμμένα μέλη και 2,466,003 μηνύματα σε 78,265 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 160 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

Κλειστό Θέμα

Το παρόν θέμα είναι κλειδωμένο! Δεν μπορείτε να απαντήσετε σε αυτό.

Πανελλήνιες 2012

Makis_Vl (Μάκης)

Φοιτητής

Ο Μάκης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών , Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θεσσαλονίκης και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 377 μηνύματα.

O Makis_Vl έγραψε: στις 12:11, 31-08-11:

Πφφ.....εγώ πάντως έχω πολύ άγχος...βασικά πιστεύω ότι είναι αγωνία...Οπως και να 'χει καλή επιτυχία σε όλους παίδες...μηπώς ξέρει κανείς πότε αρχίζουν οι Πανελλήνιες; 11;14;
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα

kaleidoscope

Φοιτητής

H kaleidoscope αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής Θεσσαλονίκης . Έχει γράψει 7,692 μηνύματα.

H kaleidoscope Your attitude determines your altitude έγραψε: στις 12:15, 31-08-11:

Αρχική Δημοσίευση από Makis_Vl
μηπώς ξέρει κανείς πότε αρχίζουν οι Πανελλήνιες; 11;14;
Κάτσε βρε πασά μου ακόμη δεν ξεκίνησε η χρονιά!
10

Makis_Vl (Μάκης)

Φοιτητής

Ο Μάκης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών , Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θεσσαλονίκης και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 377 μηνύματα.

O Makis_Vl έγραψε: στις 12:16, 31-08-11:

χεχε καλα )))

Miss Brightside (Ahri)

Φοιτητής

H Ahri αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Νομικής Αθήνας . Έχει γράψει 1,279 μηνύματα.

H Miss Brightside έγραψε: στις 12:16, 31-08-11:

Καλή επιτυχία σε όλους και υπομονή!
Δεν είναι τίποτα οι πανελλήνιες, δεν υπάρχει λόγος να αγχώνεστε υπερβολικά. Με σωστό διάβασμα όλα θα πάνε μια χαρά!
Και του χρόνου στην πρώτη σας επιλογή!
1
1

teol20

Επιφανές Μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 9,425 μηνύματα.

O teol20 αφού χασμουρήθηκε έγραψε: στις 12:18, 31-08-11:

Toυ χρονου τετοιο καιρο ελπιζω να βλεπουμε τα πρωτα μας πόστ σε αυτο το τόπικ,επιτυχόντες πλέον,και να γελάμε για τον μυθο των πανελληνιων!:
Παντως αν συνεχισει τις εκπληξεις η Αννουλα,μάλλον κατα της 10 Μάη βλεπω να γραφουμε.
3

Elisavet21 (Ελίσα)

Φοιτητής

H Ελίσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Στατιστικής και Ασφαλιστικής Επιστήμης Πειραιά . Έχει γράψει 435 μηνύματα.

H Elisavet21 remember me. έγραψε: στις 12:43, 31-08-11:

Αρχική Δημοσίευση από kaleidoscope
Κάτσε βρε πασά μου ακόμη δεν ξεκίνησε η χρονιά!
Χαχαχαχαχαχα μ' άρεσε αυτό
1

Αλεξ-Μικε

Νεοφερμένος

Ο Αλεξ-Μικε αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 9 μηνύματα.

O Αλεξ-Μικε η φοιτητικη ζωη με περιμενει έγραψε: στις 12:53, 31-08-11:

εχω μια ερωτηση?στησ βασεισ πωσ λεγεται ο προγρματισμος?

^MaRiA7^

Μαθητής Γ' λυκείου

H ^MaRiA7^ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών , Μαθητής Γ' λυκείου του τμήματος Οικονομικών Επιστημών Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 28 μηνύματα.

H ^MaRiA7^ έγραψε: στις 13:04, 31-08-11:

Καλη μας επιτυχιαααα!!!!
1

KnightRider

Φοιτητής

Ο KnightRider αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 943 μηνύματα.

O KnightRider Τι, εδώ πρέπει να γράψω..?? έγραψε: στις 13:07, 31-08-11:

Αύριο ξεκινάω φροντιστήριο και θα αρχίσω να διαβάζω σε ρυθμούς Γ' λυκείου... Όχι για μένα, για τη φουκαριάρα τη μάνα μου..
9 μήνες, ε;;
Φέτος ήταν η μόνη χρονιά που το καλοκαίρι πέρασε νερό και δεν κατάλαβα τίποτα, αλλά είναι και η πρώτη φορά που δεν στεναχωριέμαι.. Weird, huh??
1
1

qwerty111

Φοιτητής

Ο qwerty111 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 1,258 μηνύματα.

O qwerty111 έγραψε: στις 13:09, 31-08-11:

Εγώ μαθήματα ξεκινάω από εβδομάδα. Άντε, καλή μας επιτυχία

antwwwnis (Αντωωωνης)

Φοιτητής

Ο Αντωωωνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών και Μηχανικών Υπολογιστών ΕΜΠ και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,152 μηνύματα.

O antwwwnis ,αφού έκανε διατάσεις στα δάχτυλα του, έγραψε: στις 13:22, 31-08-11:

Ίσως να είναι και καλύτερα που ανοίγουν τα σχολεία, να δούμε και κανέναν άνθρωπο.
Πανελλήνιες. Τώρα σκέφτομαι κάτι αισιόδοξο να πω. Κάτι που θα σας ξε-αγχωσει. Α, το βρήκα! Καλό παλούκωμα!
Μάνααα
1

Elisavet21 (Ελίσα)

Φοιτητής

H Ελίσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Στατιστικής και Ασφαλιστικής Επιστήμης Πειραιά . Έχει γράψει 435 μηνύματα.

H Elisavet21 remember me. έγραψε: στις 13:27, 31-08-11:

Σαν χτες ήταν που εγώ ήμουν 6η δημοτικού και τα αδέρφια μου είχαν τελειώσει το σχολείο My turn nowwwwwwwwww !
1

!!!...vivaki...!!! (Βιβή)

Φοιτητής

H Βιβή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών , Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θεσσαλονίκης και μας γράφει απο Κοζάνη (Κοζάνη). Έχει γράψει 319 μηνύματα.

H !!!...vivaki...!!! έγραψε: στις 13:31, 31-08-11:

Πω, πω!!! Ήρθε και η χρονιά μας.. Απίστευτο.. Εγώ 2 Αυγούστου ξεκίνησα το φροντιστήριο..Άντε καλό κουράγιο σε όλους..!! ........................Και το καλοκαίρι του 2012 ΘΑ ΤΑ ΣΠΑΣΟΥΜΕΕΕΕ!!!

2

teol20

Επιφανές Μέλος

O teol20 αφού χασμουρήθηκε έγραψε: στις 13:45, 31-08-11:

Εγω προσωπικα δεν καταλαβα καν ποτε πηγα πρωτη Λυκειου και πως φετος τελειωνω.Φετος ειναι η χρονια μας guys!
Ας τα δωσουμε όλα για πετυχουμε τους στοχους μας και να δικαιουμαστε μια θεση στο ονειρο!
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη teol20 : 31-08-11 στις 13:59. Αιτία: μικρο λαθος

staceyll

Νεοφερμένος

H staceyll αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 18 μηνύματα.

H staceyll έγραψε: στις 13:49, 31-08-11:

Παιδιά Καλη επιτυχία σε όλους μας..!!! Εύχομαι να τα καταφέρουμε όλοι και να περάσουμε εκεί που στοχεύουμε.!!
Καλή Δύναμη σε όλους και υπομονή...! Μπορεί να περάσουμε πολλά(πίεση,άγχος,κούραση) αλλά σκεφτείται οτι τα καλύτερα έρχονται..!!

OLSon-X

Μαθητής Γ' λυκείου

Ο OLSon-X αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αριστομένης (Μεσσηνία). Έχει γράψει 261 μηνύματα.

O OLSon-X έγραψε: στις 13:49, 31-08-11:

εχω μια ερωτηση?στησ βασεισ πωσ λεγεται ο προγρματισμος?
AEΠΠ (Ανάπτυξη εφαρμογών σε προγραμματιστικό περιβαλλον)

crine (Katerina)

Φοιτητής

H Katerina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Γαλλικής Γλώσσας και Φιλολογίας Αθήνας . Έχει γράψει 161 μηνύματα.

H crine love is for free... έγραψε: στις 14:01, 31-08-11:

Να το κ το επισημο θρεντ... απο περυσι εβλεπα ''πανελληνιες 2011'' κ ελεγα σε λιγουσ μηνες θα ανηκω στο ''πανελληνιες 2012''.
Να πω οτι λυπαμαι... μπααααα...... χαιρομαιειναι η χρονια μας φετος παιδια του '94!!!
σπαστε τα λοιπον!!!(παρεα με το βιβλιο)!!!!!!
2

wolfe4ever

Διακεκριμένο μέλος

H wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,737 μηνύματα.

H wolfe4ever έγραψε: στις 14:04, 31-08-11:

Ελπίζω να μη βγει αυτό που λένε για τη γενιά του '94.

Και να μη στηθούμε στα 4.
5

teol20

Επιφανές Μέλος

O teol20 αφού χασμουρήθηκε έγραψε: στις 14:06, 31-08-11:

Προς τους τεχνολογικους:
ΑΟΔΕ ξεκινησατε να διαβαζετε;
Αν ναι το χετε ηδη μετανιωσει,άν οχι,πιαστε το στα χερια σας και θα κοψετε φλεβες.

Ψαξτε βρειτε βιβλια γιατι θα την βγαλουμε με φωτοτυπιες και σιντι φετος.
1

Dmitsos (Δημήτρης)

Φοιτητής

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής Αθήνας . Έχει γράψει 906 μηνύματα.

O Dmitsos έγραψε: στις 14:09, 31-08-11:

Οι καλοί να εύχονται να βάλουνε παλούκια θέματα, αποδείχθηκε και φέτος ότι οι προετοιμασμένοι γράψανε και φύγανε με τα τσαρούχια στις σχολές τους με τις φετινές βάσεις.

Καλή επιτυχία σ' όλα τα παιδιά και να ξέρετε ότι αυτός ο χρόνος δε θα περάσει γρήγορα, θα πέρασει αστραπιαία. Εγώ χθες πήγα στο φροντιστήριο να χαιρετήσω τους καθηγητές και μου φάνηκε ότι δεν έχει περάσει μέρα από τότε που πήγα να κάνω το 1ο μάθημα σαν Γ λυκείου πλέον.
Be cool.

Η γ λυκείου είναι ένας βιασμός που αν δεν μπορείς να τον αποφύγεις τουλάχιστον ας τον απολαύσεις.
7

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Volkswagen Fan, fretoe

Βρείτε παρόμοια