Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 68,635 εγγεγραμμένα μέλη και 2,466,085 μηνύματα σε 78,269 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 432 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

Εργασία στην Έκθεση: Οικονομικοί Πόροι και Δαπάνες της Ε.Ε.

wolfe4ever

Διακεκριμένο μέλος

H wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,737 μηνύματα.

H wolfe4ever έγραψε: στις 11:49, 01-04-10:

Καλημερα και καλο μηνα!
Παιδια, θελω τη βοηθεια σας για μια εργασια! Το θεμα της ειναι : οικονομικοι ποροι και δαπανες της Ε.Ε.
Ψαχνω στο google αλλα το προβλημα ειναι οτι ιδεα δεν εχω απο αυτα! Δε ξερω τι να ''κρατησω'' και τι οχι!, τι ακριβως πρεπει να αναπτυξω και πως
Αυτο που χρειαζομαι ειναι να μου πειτε με λιγα λογια τα βασικα που θα πρεπει να αναπτυξω πανω σ αυτο το θεμα!
:thanks:ευχαριστω
:thanks:
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

kritikaros (Παναγιώτης)

Φοιτητής

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής του τμήματος Οικονομικών Επιστημών Πάτρας . Έχει γράψει 350 μηνύματα.

O kritikaros έγραψε: στις 13:07, 01-04-10:

κατά κύριο λόγο τα έσοδασ είναι από τα κράτη-μέλη με διαφορετικό ποσοστό το καθένα και τα έξοδα αποτελούν κατά κύριο πάλι λόγω τα ΚΠΣ που δίνοντε στα κράτη πάλι με διαφορετική αναλογία για να επιτευχθεί η ευρωπαική σύγκλιση+τα διοικητικά κόστη.

λογικά στην σελλίδα της εε θα βρεις αρκετές πληροφορίες.
Παράθεση

wolfe4ever

Διακεκριμένο μέλος

H wolfe4ever έγραψε: στις 13:11, 01-04-10:

Αρχική Δημοσίευση από kritikaros
κατά κύριο λόγο τα έσοδασ είναι από τα κράτη-μέλη με διαφορετικό ποσοστό το καθένα και τα έξοδα αποτελούν κατά κύριο πάλι λόγω τα ΚΠΣ που δίνοντε στα κράτη πάλι με διαφορετική αναλογία για να επιτευχθεί η ευρωπαική σύγκλιση+τα διοικητικά κόστη.

λογικά στην σελλίδα της εε θα βρεις αρκετές πληροφορίες.
ευχαριστω!
μπορεις να μου πεις τι ειναι τα ΚΠΣ?
Παράθεση

woochoogirl (Αλεξάνδρα)

Τιμώμενο Μέλος

H Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών , Διδακτορικός του τμήματος --- και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,799 μηνύματα.

H woochoogirl που βρίσκεται πολύ μακριά... έγραψε: στις 15:41, 01-04-10:

ΚΠΣ-Κοινοτικά Πλαίσια Στήριξης που δίνονται από την ΕΕ σε χώρες της που είναι αδύναμες σε διάφορους τομείς. Η Ελλάδα πρωτοστατεί
Παράθεση

wolfe4ever

Διακεκριμένο μέλος

H wolfe4ever έγραψε: στις 11:32, 02-04-10:

υπαρχει καποια συγεκριμενη σελιδα που να τα λεει αυτα?
Παράθεση

mariza_93

Μαθητής Γ' λυκείου

H mariza_93 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου . Έχει γράψει 291 μηνύματα.

H mariza_93 Εγω κ συ εσυ κ γω μονοι πανω στην γη.... έγραψε: στις 12:06, 02-04-10:

http://www.info3kps.gr/ ........... ριξε μια ματια εδω!!!!
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια