Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 68,671 εγγεγραμμένα μέλη και 2,467,167 μηνύματα σε 78,346 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 382 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

Πού μπορώ να βρω ασκήσεις/λύσεις για μαθήματα Πανελληνίων;

!Δημητρα!

Μαθητής Γ' λυκείου

H !Δημητρα! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου . Έχει γράψει 86 μηνύματα.

H !Δημητρα! έγραψε: στις 12:12, 12-10-07:

σιγουρα ??γιατι καποιες φιλες μου μου ελεγαν πως πρεπει να εχω και lower...
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

!Δημητρα!

Μαθητής Γ' λυκείου

H !Δημητρα! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου . Έχει γράψει 86 μηνύματα.

H !Δημητρα! έγραψε: στις 12:20, 12-10-07:

μαλλον δεν το εθεσα σωστα το ερωτημα...: αν καποιοσ μαθητης θελει να δωσει στις πανελλαδικες και αγγλικα πρεπει να εχει και το lower?
Παράθεση

Resident Evil

Επιφανές Μέλος

H Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,656 μηνύματα.

H Resident Evil (δρυός πεσούσης πας ανήρ ξυλευεται) έγραψε: στις 12:41, 12-10-07:

Αρχική Δημοσίευση από !Δημητρα!
μαλλον δεν το εθεσα σωστα το ερωτημα...: αν καποιοσ μαθητης θελει να δωσει στις πανελλαδικες και αγγλικα πρεπει να εχει και το lower?
δικαίωμα να δώσουν ειδικό μάθημα στις πανελλαδικές έχουν ΟΛΟΙ όσοι το δηλώσουν (με τη διαδικασία που προβλέπεται-δεν την γνωρίζω) και κανείς δεν εξετάζει τα πτυχία που τυχόν διαθέτει στο ειδικό μάθημα.

ΟΠΟΙΟΣΔΗΠΟΤΕ μαθητής επομένως μπορεί να εξεταστεί στο ειδικό μάθημα. Απλώς η Phoebe σου είπε ότι για να μπορείς να περάσεις μετά σε σχολές με ειδικό μάθημα τα αγγλικά (πχ αγγλική φιλολογία) χρειάζεται να έχεις γράψει τουλάχιστον τη βάση στα αγγλικά στις πανελλήνιες εξετάσεις του.
Παράθεση

!Δημητρα!

Μαθητής Γ' λυκείου

H !Δημητρα! έγραψε: στις 15:04, 16-10-07:

Κυριως χρειαζομαι για τα μαθηματικα γενικης παιδειας του 2000.
Please οποιος ξερει να μου πει.

για εσπερινο λυκειο μηπως ξερετε καποιο site?

χρειαζομαι τις απαμτησεις εσπερινου λυκειου του 2001 οποιος ξερει ας μου πει.
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Γιώργος : 16-10-07 στις 15:04. Αιτία: Ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων. :)
Παράθεση

Sleeping Beauty

Νεοφερμένος

H Sleeping Beauty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών . Έχει γράψει 8 μηνύματα.

H Sleeping Beauty έγραψε: στις 03:43, 12-11-07:

Αρχική Δημοσίευση από alexandrosmf
καλησπερα μηπως ξερει κανεις κανενα site που να εχει δυσκολες ασκησεις στα μαθηματικα και φυσικη κατευθυνσης γ λυκειου;
για σκληροπυρηνικα μαθηματικα γ λυκειου πηγαινε στην μαθηματικη εταιρεια..αλλα δν σε συνβουλευω να κατσεις στο νετ να ψαξεις ..αν εισαι καλος θα ειναι χασιμο χρονου...
Παράθεση

schoolman

Νεοφερμένος

Ο schoolman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 29 ετών . Έχει γράψει 2 μηνύματα.

O schoolman έγραψε: στις 14:14, 30-03-11:

Και παρακάτω υπάρχει μια ενδιαφέρουσα πηγή για τις πανελλήνιες του 2010

http://panellinies2010.0rg.gr
Παράθεση

PickleRick

Νεοφερμένος

H PickleRick αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών . Έχει γράψει 4 μηνύματα.

H PickleRick έγραψε: στις 20:56, 10-08-17:

Γεια σας! Μπορει καποιος να μου δωσει οτι εχει απο ασκησεις μαθηματικων και φυσικης για τριτη λυκειου; Μαζευω πολυ υλικο. Ευχαριστω πολυ όλους! Καλη μας επιτυχια
Παράθεση

Giovanni_

Guest

Έχει γράψει n/a μηνύματα.

O Giovanni_ έγραψε: στις 21:10, 10-08-17:

έχω περίπου 10000 ασκήσεις μαθηματικών από διαφορετικά βιβλία και αρχεία πως μπορώ να στα στείλω;
Παράθεση

Abraam

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο Abraam αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών . Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.

O Abraam έγραψε: στις 21:11, 10-08-17:

Αρχική Δημοσίευση από Giovanni_
έχω περίπου 10000 ασκήσεις μαθηματικών από διαφορετικά βιβλία και αρχεία πως μπορώ να στα στείλω;
να σου δωσει email καλυτερα να του τα στειλεις
Παράθεση

PickleRick

Νεοφερμένος

H PickleRick αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών . Έχει γράψει 4 μηνύματα.

H PickleRick έγραψε: στις 21:49, 10-08-17:

αμαν, έπιασα λαβράκι Έχεις Dropbox? Στείλε μου προσωπικο μηνυμα για να σου δωσω το email μου. Σε ευχαριστω!
Παράθεση

Giovanni_

Guest

Έχει γράψει n/a μηνύματα.

O Giovanni_ έγραψε: στις 22:07, 10-08-17:

Βρήκα ένα αρχείο όπου είχα μαζέψει ωραίο υλικό όπως πανελλήνιες προηγούμενων ετών με λύσεις ακόμη και θέματα δεσμών (1983! λολ!)Κάτι αρχεία με 200,300 ή 500 κλπ ασκήσεις ερωτήσεις θεωρίας με συμπλήρωση κενών.Πρέπει να βγαίνουν στο σύνολο 1000-2000 ασκήσεις.Πες μου αν το θες θα το ανεβάσω dropbox είναι γύρω στα 250mb.Θα το ανεβάσω εδώ για να επωφεληθούν και άλλα παιδιά
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια