Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 68,662 εγγεγραμμένα μέλη και 2,466,804 μηνύματα σε 78,320 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 178 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

Πανελλήνιες 2019

SonGokuUI

Απόφοιτος

Ο SonGokuUI αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 17 ετών και Απόφοιτος . Έχει γράψει 222 μηνύματα.

O SonGokuUI έγραψε: στις 21:04, 05-09-18:

Στα μαθηματικά ποιο βοήθημα έχετε; Και σε ποιο κεφάλαιο είστε; (Για οικονομικά μιλάω, εφόσον υπάρχει κάποια διαφορά με της θετικής.)
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

Agnwsth

Απόφοιτος

H Agnwsth αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 18 ετών και Απόφοιτος . Έχει γράψει 414 μηνύματα.

H Agnwsth έγραψε: στις 21:56, 05-09-18:

Τα ίδια μαθηματικά κάνουμε. Στο φροντιστήριο δουλεύουμε παπαδάκη, αλλά κοιτάζω μόνη μου του μιχαηλίδη και του μαυρίδη. Τελειώνουμε τα όρια σε 1-2 εβδομάδες.
Παράθεση

Jim_Pap (Δημήτρης)

Μαθητής Γ' λυκείου

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 18 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου . Έχει γράψει 131 μηνύματα.

O Jim_Pap έγραψε: στις 22:14, 05-09-18:

Αρχική Δημοσίευση από SonGokuUI
Στα μαθηματικά ποιο βοήθημα έχετε; Και σε ποιο κεφάλαιο είστε; (Για οικονομικά μιλάω, εφόσον υπάρχει κάποια διαφορά με της θετικής.)
Εγω πηρα το καινουριο του μπαρλα...εχουμε αρχισει παραγωγους (ειμαι θετικη ομως)
Παράθεση

ougka pougka

Μαθητής Γ' λυκείου

H ougka pougka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 187 μηνύματα.

H ougka pougka έγραψε: στις 22:57, 05-09-18:

Χθες μπηκαμε στα μη πεπερασμενα ορια! Και ναι, νιωθω οτι προχωραμε κανονικα!
Εχω το βοηθημα του Μπαρλα γιατι μου το επεβαλε το φροντιστηριο

Αγνωστη ο Μαυριδης ειναι καλος? Βλεπω πολλους μαθηματικους στο Ιντερνετ να χρησιμοποιουν ασκησεις του, αλλα μπορει να το κανουν μονο επειδη κανενας δεν αγοραζει το βοηθημα του και οι ασκησεις θα μας φαινονται καινουριες
1
Παράθεση

χημεια4λαιφ

Φοιτητής

Ο χημεια4λαιφ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 65 μηνύματα.

O χημεια4λαιφ έγραψε: στις 23:20, 05-09-18:

Να λυνετε και τις ασκησεις του σχολικου πρωτα, γιατι απο εκει κοιταζουν τι θα βαλουν, εχει αλαξει το στυλ των θεματων τα τελευταια 3 χρονια, βαζουν θεματα που ειναι διαφορετικα απο τα βοηθηματα !
4
Παράθεση

Agnwsth

Απόφοιτος

H Agnwsth αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 18 ετών και Απόφοιτος . Έχει γράψει 414 μηνύματα.

H Agnwsth έγραψε: στις 23:54, 05-09-18:

Για βασικό όχι! Για να χαζεύεις λεπτομέρειες και διαφορετικά πράγματα ναι! Στο φροντιστήριο δεν λύνουν τις ασκήσεις από το σχολικό. Θα περιμένω να αρχίσουν τα σχολεία που σίγουρα θα τις λύνουμε εκεί.
Παράθεση

χημεια4λαιφ

Φοιτητής

Ο χημεια4λαιφ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 65 μηνύματα.

O χημεια4λαιφ έγραψε: στις 00:18, 06-09-18:

Αρχική Δημοσίευση από Agnwsth
Για βασικό όχι! Για να χαζεύεις λεπτομέρειες και διαφορετικά πράγματα ναι! Στο φροντιστήριο δεν λύνουν τις ασκήσεις από το σχολικό. Θα περιμένω να αρχίσουν τα σχολεία που σίγουρα θα τις λύνουμε εκεί.

αν εχετε καλο καθηγητη..............γιατι στα σχολεια χεστηκανε!
4
Παράθεση

SonGokuUI

Απόφοιτος

Ο SonGokuUI αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 17 ετών και Απόφοιτος . Έχει γράψει 222 μηνύματα.

O SonGokuUI έγραψε: στις 00:38, 06-09-18:

Αρχική Δημοσίευση από χημεια4λαιφ
αν εχετε καλο καθηγητη..............γιατι στα σχολεια χεστηκανε!

Πραγματικά, νιώθω τυχερός. Ένας εκ των πιο έξυπνων, αστείων και καλοπροαίρετους ανθρώπους που έχω γνωρίσει, θα πάρει το τμήμα των οικονομικών στο σχολείο. Μας το είχε πει πέρσι.
Παράθεση

Jimthegreat13

Νεοφερμένος

Ο Jimthegreat13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 7 μηνύματα.

O Jimthegreat13 έγραψε: στις 16:25, 06-09-18:

εχω το βοηθημα του παπαδακη κ λυνω περιπου ολες τις ασκησεις τις περισσοτερες για το φροντιστηριο κ τις αλλες μονος μ εχετε καποιο αλλο βοηθημα ν μ προτεινετε
Παράθεση

ougka pougka

Μαθητής Γ' λυκείου

H ougka pougka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 187 μηνύματα.

H ougka pougka έγραψε: στις 16:30, 06-09-18:

Εμεις παντα λυνουμε ολες τις ασκησεις του σχολικου! Το φροντιστηριο ειναι πολυ αυστηρο σ' αυτο το θεμα.
Τζιμ δες αποπανω ποια βοηθηματα χρησιμοποιουν οι περισσοτεροι. Η πηγαινε στο βιβλιοπωλειο της περιοχης σου και ριξε μια ματια.
Παράθεση

SonGokuUI

Απόφοιτος

O SonGokuUI έγραψε: στις 18:58, 06-09-18:

Τα ίδια μαθηματικά κάνουμε. Στο φροντιστήριο δουλεύουμε παπαδάκη, αλλά κοιτάζω μόνη μου του μιχαηλίδη και του μαυρίδη. Τελειώνουμε τα όρια σε 1-2 εβδομάδες.

Όντως τα ίδια κάνουμε, τώρα το πρόσεξα, γιατί στου Παπαδάκη που κάνουμε κι εμείς, είχα προσέξει μόνο το "Οικονομίας και Πληροφορικής" και όχι το "Θετικών Σπουδών".
Παράθεση

Agnwsth

Απόφοιτος

H Agnwsth έγραψε: στις 04:35, 07-09-18:

Ο καθηγητής στο σχολείο είναι ΜΑΚΡΑΝ καλύτερος από του φροντιστηρίου. Σε αυτόν βασίζομαι..
Παράθεση

ougka pougka

Μαθητής Γ' λυκείου

H ougka pougka έγραψε: στις 13:00, 07-09-18:

Μηπως να αλλαζες φροντιστηριο (η τμημα)?Μη ρισκαρεις, θα ειναι πολυ πιο δυσκολο να αλλαξεις καθηγητη στη μεση της χρονιας.
Παράθεση

Agnwsth

Απόφοιτος

H Agnwsth έγραψε: στις 13:06, 07-09-18:

Είναι το οικονομικό θέμα στη μέση. Το προσωπικό μου διάβασμα θα κάνει τη διαφορά.
2
Παράθεση

MaryLou

Νεοφερμένος

H MaryLou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών . Έχει γράψει 7 μηνύματα.

H MaryLou έγραψε: στις 13:55, 07-09-18:

Αρχική Δημοσίευση από Θεοδώρα
Καλησπέρα και καλή δύναμη στη γενιά του 2001! Τώρα, θα με πιστέψετε ότι θέλω να δώσω πανελλήνιες και είμαι η γενιά του 1955;;; και το εννοώ! Να τολμήσω ή θα γελάσει και το παρδαλό κατσίκι; Άσε που δεν ξέρω από που ν΄αρχίσω που το δικό μου απολυτήριο είναι 6ταξιου Γυμνασίου! Θα βοηθήσετε ή θα με διαγράψετε ως " κατάσκοπο" της τρίτης ηλικίας;
Συγχαρητήρια για την απόφαση σου Θεοδώρα, εγώ στα 33 μου θα δώσω παλι πανελλαδικές εξετάσεις. Είναι τουλάχιστον λυπηρό αυτό που αναφέρθηκε παρακάτω για ο ότι κατοχυρώσεις θέση από άλλον μαθητή. Η μάθηση είναι δια βίου και έχουν όλοι το δικαίωμα να γραψουν και να.περάσουν εκεί που επιθυμούν
Συνέχισε να.σκέφτεσαι τόσο θετικά! Αποτελείς πρότυπο για τα παιδιά και κάμε το καλύτερο για τον εαυτό σου. Στο κάτω κάτω οι εξετάσεις είναι ανταγωνιστικες από μόνες τους και είτε ανταγωνιζομαι 18 χρονά είτε 50 χρόνους το αποτέλεσμα είναι το ίδιο. Καλή επιτυχία σε όλους
1
Παράθεση

Guest 395140

Guest

Έχει γράψει n/a μηνύματα.

O Guest 395140 έγραψε: στις 14:42, 07-09-18:

Είναι το οικονομικό θέμα στη μέση. Το προσωπικό μου διάβασμα θα κάνει τη διαφορά.
Θα μπορουσες να κοιταξεις στον δημο σου αν υπαρχει καποιο κοινωνικο φροντιστηριο. Εγω σε ενα τετοιο πηγαινω και σε πληροφορω πως δεν εχει τιποτα να ζηλεψει απο τα αλλα φροντιστηρια!
Παράθεση

Agnwsth

Απόφοιτος

H Agnwsth έγραψε: στις 15:21, 07-09-18:

Δεν έχουν ανακοινώσει τίποτα στην πόλη μου, το έχω ψάξει.
Παράθεση

Volkswagen Fan (Mein Name ist fotis.)

Φοιτητής

Ο Mein Name ist fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 19 ετών , Φοιτητής του τμήματος Οικονομικών Επιστημών Παν. Πατρών (Πάτρα) και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,737 μηνύματα.

O Volkswagen Fan έγραψε: στις 16:35, 07-09-18:

Έβγαλα το πρώτο κεφάλαιο στο Αοθ!Νομιζω του χρόνου θα μπορέσω να πάρω πίσω την αποτυχία στις πανελλήνιες του 2018.
Παράθεση

archaios19 (Βαγγέλης)

Απόφοιτος

Ο Βαγγέλης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 18 ετών , Απόφοιτος και μας γράφει απο Γαλάτσι (Αττική). Έχει γράψει 305 μηνύματα.

O archaios19 έγραψε: στις 16:43, 07-09-18:

Αρχική Δημοσίευση από Volkswagen Fan
Έβγαλα το πρώτο κεφάλαιο στο Αοθ!Νομιζω του χρόνου θα μπορέσω να πάρω πίσω την αποτυχία στις πανελλήνιες του 2018.
Στο εύχομαι!
Παιδιά της θεωρητικής! Πού βρίσκεστε στην ύλη κάθε μαθήματος;
Παράθεση

Volkswagen Fan (Mein Name ist fotis.)

Φοιτητής

Ο Mein Name ist fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 19 ετών , Φοιτητής του τμήματος Οικονομικών Επιστημών Παν. Πατρών (Πάτρα) και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,737 μηνύματα.

O Volkswagen Fan έγραψε: στις 16:46, 07-09-18:

Σε ευχαριστώ πολύ και εσύ θα πας πολύ καλά!
2
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Βρείτε παρόμοια