Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 69,159 εγγεγραμμένα μέλη και 2,484,163 μηνύματα σε 79,226 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 973 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

[2018] Σε ποιο τμήμα και με πόσα μόρια περάσατε;

MariaB00

Δραστήριο Μέλος

H MariaB00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 179 μηνύματα.

H MariaB00 έγραψε: στις 19:35, 27-08-18:

Ιατρικά εργαστήρια Λάρισας.
ή για τους πιο προχω...
Department of medical laboratories.
or Medlabs για τους φίλους!!!
Συγχαρητήρια σε ολους!
Καλή φοίτητικη ζωή.
Καλή σταδιοδρομία!

Panagiotis849 (Παναγιώτης)

Φοιτητής

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής του τμήματος Οικονομικών Επιστημών ΕΚΠΑ (Αθήνα) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 380 μηνύματα.

O Panagiotis849 έγραψε: στις 19:36, 27-08-18:

Πέρασαα
Συγχαρητήρια σε όλα τα παιδιά για τη προσπάθεια!

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Scandal : 27-08-18 στις 19:39. Αιτία: διόρθωση εικόνας / συνδέσμου

Ανώνυμος Αλκοολικός

Φοιτητής

Ο Ανώνυμος Αλκοολικός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών , Φοιτητής του τμήματος Οικονομικών Επιστημών ΕΚΠΑ (Αθήνα) και μας γράφει απο Πετράλωνα (Αττική). Έχει γράψει 4,684 μηνύματα.

O Ανώνυμος Αλκοολικός έγραψε: στις 19:39, 27-08-18:

Αρχική Δημοσίευση από Panagiotis849
Πέρασαα

Καλώς ήρθες στο τμημα μου
2
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

Jimmel

Νεοφερμένος

Ο Jimmel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 19 ετών . Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.

O Jimmel έγραψε: στις 19:44, 27-08-18:

Μονίμων Υπαξιωματικών Αεροπορίας (ΣΜΥΑ) - Κατεύθυνση Διοικητικής και Εφοδιαστικής Υποστήριξης με 17.472, 7ος σε σειρά.

Συγχαρητήρια σε όλους!
9
Παράθεση

aristea_2000

Φοιτητής

H aristea_2000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 18 ετών και Φοιτητής του τμήματος Οικονομικών Επιστημών ΕΚΠΑ (Αθήνα) . Έχει γράψει 25 μηνύματα.

H aristea_2000 έγραψε: στις 19:51, 27-08-18:

Οικονομικών επιστημών Εκπα!!
Αρχική Δημοσίευση από Panagiotis849
Πέρασαα

Καλώς το συμφοιτητή!!!

Συγχαρητήρια σε όλους και καλή σταδιοδρομία!!
7
Παράθεση

Ανώνυμος Αλκοολικός

Φοιτητής

Ο Ανώνυμος Αλκοολικός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών , Φοιτητής του τμήματος Οικονομικών Επιστημών ΕΚΠΑ (Αθήνα) και μας γράφει απο Πετράλωνα (Αττική). Έχει γράψει 4,684 μηνύματα.

O Ανώνυμος Αλκοολικός έγραψε: στις 19:53, 27-08-18:

Αρχική Δημοσίευση από aristea_2000
Οικονομικών επιστημών Εκπα!!

Καλώς το συμφοιτητή!!!

Συγχαρητήρια σε όλους και καλή σταδιοδρομία!!

Καλώς ήρθες και εσύ στο τμήμα μου
2
Παράθεση

kiyoshi

Φοιτητής

Ο kiyoshi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 19 ετών και Φοιτητής του τμήματος Φαρμακευτικής ΕΚΠΑ (Αθήνα) . Έχει γράψει 136 μηνύματα.

O kiyoshi sold my soul έγραψε: στις 19:53, 27-08-18:

αξιοποιησης φυσικων πορων και γεωργικης μηχανικης στο γπα με 14496
12
Παράθεση

Katerinaa (Κατερίνα^.^)

Μαθητής Γ' λυκείου

H Κατερίνα^.^ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 18 ετών , Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 108 μηνύματα.

H Katerinaa έγραψε: στις 19:58, 27-08-18:

Αρχική Δημοσίευση από Αγγελος Κοκ
Χημικων μηχανικων πατρων
Κανενας συναδελφος εδω;

Αν κρίνω μόνο και μόνο από τις γνώσεις σου στη Χημεία... το άξιζες και με το παραπάνω!!! Σου εύχομαι τα καλύτερα!!!
6
Παράθεση

SweetGirl

Φοιτητής

H SweetGirl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και Φοιτητής του τμήματος Κοινωνικής Ανθρωπολογίας (ΑΕΙ/Αθήνα) . Έχει γράψει 93 μηνύματα.

H SweetGirl έγραψε: στις 19:59, 27-08-18:

Κοινωνική Ανθρωπολογία- Πάντειο... κανένας συμφοιτητής;;

Νίκος22

Φοιτητής

Ο Νίκος22 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 19 ετών , Φοιτητής του τμήματος Διεθνών & Ευρωπαϊκών Σπουδών (ΑΕΙ/Πειραιάς) και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 174 μηνύματα.

O Νίκος22 έγραψε: στις 20:12, 27-08-18:

100ος Διεθνών και ευρωπαϊκών Σπουδών στο Πειραιά(18735 μορια). Κανενα συμφοιτητουδι υπαρχει

archaios19 (Βαγγέλης)

Φοιτητής

Ο Βαγγέλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 18 ετών , Φοιτητής του τμήματος Ιστορίας και Αρχαιολογίας ΕΚΠΑ (Αθήνα) και μας γράφει απο Γαλάτσι (Αττική). Έχει γράψει 399 μηνύματα.

O archaios19 έγραψε: στις 20:12, 27-08-18:

Συγχαρητήρια πολλά σε όλα τα παιδιά που εισήχθησαν, αλλά και σε εκείνους που δεν τα κατάφεραν, αλλά προσπάθησαν πολύ! Ευκαιρίες στην ζωή υπάρχουν!!!
7
Παράθεση

Katerinaa (Κατερίνα^.^)

Μαθητής Γ' λυκείου

H Κατερίνα^.^ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 18 ετών , Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 108 μηνύματα.

H Katerinaa έγραψε: στις 20:14, 27-08-18:

Συγχαρητήρια σε όλα τα παιδιά, μέσα από την καρδιά μου♥ Καλές σπουδές σε όλους!!♥
Άντε και στα δικά μας.. του χρόνου με το καλό
6
Παράθεση

Αγγελος Κοκ (Άγγελος)

Τιμώμενο Μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 19 ετών , Φοιτητής του τμήματος Χημικών Μηχανικών Παν. Πατρών (Πάτρα) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,514 μηνύματα.

O Αγγελος Κοκ Η ζωη ειναι υπεροχη...! έγραψε: στις 20:20, 27-08-18:

Αρχική Δημοσίευση από Katerinaa
Αν κρίνω μόνο και μόνο από τις γνώσεις σου στη Χημεία... το άξιζες και με το παραπάνω!!! Σου εύχομαι τα καλύτερα!!!

Χαχαχ κοκκινιζω . Σε ευχαριστω πολυ!!! Κι εγω και καλη επιτυχια για του χρονου μπορεις να τα καταφερεις!!!
1
Παράθεση

Galaxy

Φοιτητής

H Galaxy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και Φοιτητής του τμήματος Βιολογίας ΕΚΠΑ (Αθήνα) . Έχει γράψει 348 μηνύματα.

H Galaxy έγραψε: στις 20:28, 27-08-18:

Ερωτησουλα. Δηλαδη μπορουμε απο αυριο να παμε να κανουμε εγγραφη?
1
Παράθεση

sophie_96

Φοιτητής

H sophie_96 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών , Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,079 μηνύματα.

H sophie_96 Και τα αδύνατα μπορούν να γίνουν δυνατά έγραψε: στις 20:32, 27-08-18:

Αρχική Δημοσίευση από Galaxy
Ερωτησουλα. Δηλαδη μπορουμε απο αυριο να παμε να κανουμε εγγραφη?

Καλησπέρα. Μιας και είμαι κι εγώ ΠΑΔΑ θα σου απαντήσω.
Πρέπει να μπαίνεις στο site του τμήματος που πέρασες και θα βγει σχετική ανακοίνωση για το πότε ξεκινάν οι εγγραφές καθώς και να ελέγχεις και το γενικό site του Πανεπιστημίου. Θα βρεις παράλληλα και τα δικαιολογητικά που πρέπει να βγάλεις ώστε να πραγματοποιήσεις την εγγραφή, στην ανακοίνωση.

Συγχαρητήρια και πάλι και καλή σταδιοδρομία
2
Παράθεση

Galaxy

Φοιτητής

H Galaxy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και Φοιτητής του τμήματος Βιολογίας ΕΚΠΑ (Αθήνα) . Έχει γράψει 348 μηνύματα.

H Galaxy έγραψε: στις 20:40, 27-08-18:

Αρχική Δημοσίευση από sophie_96
Καλησπέρα. Μιας και είμαι κι εγώ ΠΑΔΑ θα σου απαντήσω.
Πρέπει να μπαίνεις στο site του τμήματος που πέρασες και θα βγει σχετική ανακοίνωση για το πότε ξεκινάν οι εγγραφές καθώς και να ελέγχεις και το γενικό site του Πανεπιστημίου. Θα βρεις παράλληλα και τα δικαιολογητικά που πρέπει να βγάλεις ώστε να πραγματοποιήσεις την εγγραφή, στην ανακοίνωση.

Συγχαρητήρια και πάλι και καλή σταδιοδρομία

Σε ευχαριστω!
1
Παράθεση

...Αλεξάνδρα...

Φοιτητής

H ...Αλεξάνδρα... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και Φοιτητής του τμήματος Αγγλικής Γλώσσας & Φιλολογίας (ΑΕΙ/Αθήνα) . Έχει γράψει 190 μηνύματα.

H ...Αλεξάνδρα... έγραψε: στις 21:05, 27-08-18:

Αγγλικής γλώσσας και φιλολογίας Αθήνα 45η
Κανένας συμφοιτητής;

Συγχαρητήρια σε όλους μας παιδιά και καλή φοιτητική ζωή!

thanosp2

Νεοφερμένος

Ο thanosp2 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 5 μηνύματα.

O thanosp2 έγραψε: στις 21:13, 27-08-18:

Νομική Κομοτηνής με 17.563

lutaloki

Νεοφερμένος

H lutaloki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.

H lutaloki έγραψε: στις 21:20, 27-08-18:

17540, Ψυχολογία, Πανεπιστήμιο Ρεθύμνου και ψάχνω σπίτι. Αν κάποιος από εσάς έχει κάτι στο νου του για σπίτι, παρακαλώ να στείλει

Υ.Γ.
Συγχαρητήρια σε όλους μας! Άντε και καλή φοιτητική ζωή!

Johnsk

Φοιτητής

Ο Johnsk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 19 ετών , Φοιτητής του τμήματος Ναυπηγών Μηχανολόγων Μηχανικών (ΕΜΠ/Αθήνα) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 38 μηνύματα.

O Johnsk έγραψε: στις 21:32, 27-08-18:

Ναυπηγούς Μηχανολόγους Μηχανικούς, 17855
Κανάς μελλοντικός συμφοιτητής?
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια