Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 68,643 εγγεγραμμένα μέλη και 2,466,355 μηνύματα σε 78,288 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 545 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

Κλειστό Θέμα

Το παρόν θέμα είναι κλειδωμένο! Δεν μπορείτε να απαντήσετε σε αυτό.

[20/5/2013] Βιολογία Γενικής Παιδείας

Πώς θεωρείτε ότι τα πήγατε;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 58)
Άριστα 18-20
35
60,34%
Πολύ καλά 15-18
13
22,41%
Καλά 12-15
2
3,45%
Μέτρια 10-12
2
3,45%
Όχι καλά 5-10
0
0%
Καθόλου καλά 0-5
6
10,34%

dimitris001 (Δημήτρης)

Τιμώμενο Μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών , Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Η/Υ (ΑΕΙ/Ξάνθη) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,729 μηνύματα.

O dimitris001 έγραψε: στις 21:25, 19-05-13:

Το θέμα αυτό δημιουργήθηκε για να σχολιαστούν τα θέματα που έπεσαν, να πείτε πώς σας φάνηκαν, πώς γράψατε κ.λ.π.

Επειδή ο σκοπός αυτού του θέματος είναι ο παραπάνω, καλό θα ήταν το θέμα Πανελλήνιες 2013, να μην επιβαρύνεται με τέτοιου είδους σχόλια...

Παρόμοια ξεχωριστά θέματα θα δημιουργηθούν και για τα υπόλοιπα πανελλαδικώς εξεταζόμενα μαθήματα.

Το θέμα θα παραμείνει κλειστό και θα ξεκλειδωθεί αύριο το πρωί.

Καλή επιτυχία!

Θέματα!
  1. Ενδεικτικές Απαντήσεις.pdf
  2. Ενδεικτικές Απαντήσεις

Προηγούμενα μαθήματα:
[17/5/2013] Νεοελληνική Γλώσσα

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη spy-ak : 20-05-13 στις 16:57. Αιτία: Προσθήκη ενδεικτικών απαντήσεων
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα

dimitris001 (Δημήτρης)

Τιμώμενο Μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών , Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Η/Υ (ΑΕΙ/Ξάνθη) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,729 μηνύματα.

O dimitris001 έγραψε: στις 08:48, 20-05-13:

Το θέμα ξεκλειδώθηκε!!
Στο αρχικό πόστ του θέματος θα ανέβουν τα θέματα που έπεσαν σήμερα και μερικές προτεινόμενες λύσεις που θα κυκλοφορήσουν στο ίντερνετ.

Καλή επιτυχία σε όλους τους υποψηφίους!

Alejandro Papas (Alive in Illusion)

Επιφανές Μέλος

Ο Alive in Illusion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 2,642 μηνύματα.

O Alejandro Papas Roses in a glass dead and wilted... έγραψε: στις 09:20, 20-05-13:

τι ωρα βγαινουν τα θεματα?
1

dimijim (Δημήτρης)

Φοιτητής

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών , Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής (ΑΕΙ/Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 680 μηνύματα.

O dimijim έγραψε: στις 10:49, 20-05-13:

Οι μαθητές βγήκαν, τα θέματα όχι;
Νορμάλ θέματα, όχι ιδιαίτερα δύσκολα, λίγο απ όλα είχε...

Ορίστε, τα έβγαλαν.

Επιφανές Μέλος

Ο Alive in Illusion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 2,642 μηνύματα.

O Alejandro Papas Roses in a glass dead and wilted... έγραψε: στις 10:50, 20-05-13:

http://www.alfavita.gr/sites/default...er_no_1305.pdf

τα θεματα!

με μια πρωτη αναγνωση οπως τα ειδα μοιαζουν πολυ βατα στα ορια των πολυ ευκολων.

nikosxdxd (Νίκος)

Φοιτητής

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών , Φοιτητής του τμήματος Νομικής (ΑΕΙ/Αθήνα) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,533 μηνύματα.

O nikosxdxd έγραψε: στις 10:55, 20-05-13:

νταξει ουτε ενα εξυπνο ερωτημα δεν ειχε...ολα παπαγαλια
2

blue_butterfly (Ριρίκα)

Τιμώμενο Μέλος

H Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών , Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,242 μηνύματα.

H blue_butterfly Ζήσε... έγραψε: στις 11:03, 20-05-13:

Λίγο από κάθε κεφάλαιο, ωραία θέματα, ξετρελάθηκα όταν είδα την άσκηση με το Δαρβίνο, ήθελα πολύ να πέσει μία τέτοια. ^^
5

christosxanthi

Φοιτητής

Ο christosxanthi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών , Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής (ΑΠΘ/Θεσσαλονίκη) και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 418 μηνύματα.

O christosxanthi , έγραψε: στις 11:07, 20-05-13:

νταξει... νομιζω αρκετα ευκολα θεματα για τον καλα προετοιμασμένο.. Σίγουρα θέλανε αρκετό γράψιμο, αλλά δεν υπήρχε κάποιο έξυπνο ερώτημα-παγίδα. Αυτή είναι βέβαια η φύση του μαθήματος , είναι η safe επιλογή των μαθητών, γιατί δεν μπορεί να δυσκολέψει έναν καλά προετοιμασμένο μαθητή συνήθως..
8
1

Τάσος97 (Allostasis)

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Λιβαδειά (Βοιωτία). Έχει γράψει 4,070 μηνύματα.

O Τάσος97 Sólo tu corazón caliente y nada más έγραψε: στις 11:15, 20-05-13:

Ομορφα θεματακια ^^ Ελπιζω να γραψατε καλα παιδια
2
1

EnnisDelMar!

Διάσημο Μέλος

H EnnisDelMar! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 602 μηνύματα.

H EnnisDelMar! fresh έγραψε: στις 11:33, 20-05-13:

Βλακείες, ξεπατικώνεις το βιβλίο και παίρνεις 100. Μην το κουράσουμε λίγο παρπάνω και πάθουμε τίποτα
3

ViPeRMiMiS (FA)

Φοιτητής

Ο FA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών και Φοιτητής του τμήματος Μηχανικών Πληροφοριακών & Επικοινωνιακών Συστημάτων (ΑΕΙ/Σάμος) . Έχει γράψει 240 μηνύματα.

O ViPeRMiMiS έγραψε: στις 11:34, 20-05-13:

Πανευκολα θεματα, ολοι 20 θα πηραμε
3

Solmyr

Φοιτητής

Ο Solmyr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών και Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Η/Υ (ΑΕΙ/Ξάνθη) . Έχει γράψει 538 μηνύματα.

O Solmyr Πώς απενεργοποιώ αυτή τη μαλακία??!!!!!! έγραψε: στις 11:35, 20-05-13:

Τα θέματα ήταν εύκολα.Μόνο 1 συνδυαστική ερώτηση είχε.Υποθέτω ότι οι περισσότεροι γράψαμε καλά.Πάμε τώρα στα ουσιώδη μαθήματα.

psilos1975

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο psilos1975 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 118 μηνύματα.

O psilos1975 έγραψε: στις 11:36, 20-05-13:

χμμ γιατι τα ευκολα θεματα μου δειχνουν οτι θα ανεβουν στον θεο οι βασεις φετος!!! γιατι αραγε ομως....
3

EnnisDelMar!

Διάσημο Μέλος

H EnnisDelMar! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 602 μηνύματα.

H EnnisDelMar! fresh έγραψε: στις 11:37, 20-05-13:

Μπα, θα μας τσακίσουν στα υπόλοιπα, don't worry
1

ViPeRMiMiS (FA)

Φοιτητής

Ο FA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών και Φοιτητής του τμήματος Μηχανικών Πληροφοριακών & Επικοινωνιακών Συστημάτων (ΑΕΙ/Σάμος) . Έχει γράψει 240 μηνύματα.

O ViPeRMiMiS έγραψε: στις 11:40, 20-05-13:

Αρχική Δημοσίευση από ImEirini!
Μπα, θα μας τσακίσουν στα υπόλοιπα, don't worry
θα μας σφαξουν σε καμια φυσικη με τετραπλους δακτυλιους που πεφτουν σε λυμνη με ενα ελατηριο στερεωμενο και κανουν ταλαντωση στι λιμνη, ωπου δημιουργειται κυμα με Α/4 πλατος απο το αρχικο, και εχει καθρεπτη και γινεται ανακλαση του φωτος μαζι επισης και στασιμο κυμα και συμβολη πιο περα....
6

VenusInFurs

Νεοφερμένος

H VenusInFurs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 10 μηνύματα.

H VenusInFurs έγραψε: στις 11:42, 20-05-13:

Σχετικά εύκολα εχω να πω,αν και τη πατησα εκει με την αμμωνία...ειπα μόνο για τους αποικοδομητες,αλλα νταξ μωρε...πάνε 4 μοναδες...
1

ViPeRMiMiS (FA)

Φοιτητής

O ViPeRMiMiS έγραψε: στις 11:49, 20-05-13:

Αρχική Δημοσίευση από VenusInFurs
Σχετικά εύκολα εχω να πω,αν και τη πατησα εκει με την αμμωνία...ειπα μόνο για τους αποικοδομητες,αλλα νταξ μωρε...πάνε 4 μοναδες...
Eλα ρε συ κριμα, ευκολο ηταν....

Alexl1996

Φοιτητής

Ο Alexl1996 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών , Φοιτητής του τμήματος Αγρονόμων & Τοπογράφων Μηχανικών (ΕΜΠ/Αθήνα) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,200 μηνύματα.

O Alexl1996 έγραψε: στις 11:49, 20-05-13:

Άμα πω ότι και γω που τα είδα μου φάνηκαν σχετικά εύκολα, αν και δευτέρα λυκείου; Αν δεν έδινα και ΑΟΘ, μπορεί να μην επέλεγα μαθηματικά γενικής του χρόνου
Καλά αποτελέσματα σε όλους

shadowstep00

Μαθητής Γ' λυκείου

Ο shadowstep00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου . Έχει γράψει 82 μηνύματα.

O shadowstep00 Failure is not an option έγραψε: στις 11:50, 20-05-13:

Προσωπικά μου φάνηκαν αρκετά εύκολα. Το μόνο λάθος που έκανα είναι στην ομοιόσταση έγραψα τη συγκέντρωση το C02 στο αίμα αντι για επίπεδα. Και στη γλυκόζη τα επίπεδα στο αίμα. Δηλαδή να ανέστρεψα... δεν ξέρω πόσο θα μου κόψουν απο εκεί...
1

Επιφανές Μέλος

O Alejandro Papas Roses in a glass dead and wilted... έγραψε: στις 11:51, 20-05-13:

Αρχική Δημοσίευση από shadowstep00
Προσωπικά μου φάνηκαν αρκετά εύκολα. Το μόνο λάθος που έκανα είναι στην ομοιόσταση έγραψα τη συγκέντρωση το C02 στο αίμα αντι για επίπεδα. Και στη γλυκόζη τα επίπεδα στο αίμα. Δηλαδή να ανέστρεψα... δεν ξέρω πόσο θα μου κόψουν απο εκεί...
δεν ειναι κατι το τοσο τραγικο πια!
αν πεσεις σε νορμαλ διορθωτη μπορει να μην σ κοψει καν
4

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος