Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 69,186 εγγεγραμμένα μέλη και 2,484,755 μηνύματα σε 79,279 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 241 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

Κλειστό Θέμα

Το παρόν θέμα είναι κλειδωμένο! Δεν μπορείτε να απαντήσετε σε αυτό.

[2012] Βάσεις εισακτέων πανελληνίων σε πανεπιστήμια και ΤΕΙ

Jack of Spades (Κωνσταντίνος)

Μεταπτυχιούχος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 30 ετών , Μεταπτυχιούχος του τμήματος Μηχανολόγων Μηχανικών (ΤΕΙ/Σέρρες) και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,508 μηνύματα.

O Jack of Spades έγραψε: στις 15:04, 27-08-12:

Αρχική Δημοσίευση από Χελ
ρε παιδιά σε κάποιον που έχασε την μοναδική σχολή που ήθελε για 80 μόρια και όλοι του έλεγαν είσαι μέσα είσαι μέσα και τωρα εχει απογοητευτεί πληρως τι του λες? :/
Welcome to Bulgaria...
Τις ίδιες παπαριές που έκανε κι ο αδερφός μου έκανες κι εσύ μου φαίνεται!Δηλαδή για 50-60 μόρια είχε χάσει καμιά 7-8 τμήματα και τελικά μπήκε στην τελευταία του επιλογή (πάλι καλά που το είχε δηλώσει κι αυτό δηλαδή) με την οποία πασχίζει ακόμη να τα βγάλει πέρα...
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα

jj!

Συντονιστής

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών και Φοιτητής . Έχει γράψει 5,261 μηνύματα.

O jj! έγραψε: στις 15:07, 27-08-12:

Βλέπω τις βάσεις στη ΝΕΤ

Τι σκατά, οι μουσουλμάνοι με ξύσιμο μπορούν να μπουν σε ό,τι σχολή θέλουν
1

Θάλεια

Φοιτητής

H Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φυσικής Ιωαννίνων . Έχει γράψει 2,788 μηνύματα.

H Θάλεια έγραψε: στις 15:08, 27-08-12:

Αρχική Δημοσίευση από Johnnaousa
μπορεί να μου πει κάποιος πόσο ανέβηκε το ιστορικό αρχαιολογικό των Ιωαννίνων?
Γιατί Γιαννάκη σκέφτεσαι να μας έρθεις;

Πέρα από την πλάκα τώρα, δεν περίμενα άνοδο των βάσεων περίμενα να μείνουν στα ίδια με πέρυσι ή ,άντε, να πέσουν 200-300 μόρια. Προφανώς οι φετινοί έγραψαν καλύτερα από πέρυσι.

Καλή αρχή νεοφοιτητούδια!!
2

Johnny15 (Γιάννης)

Φοιτητής

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,647 μηνύματα.

O Johnny15 έγραψε: στις 15:20, 27-08-12:

Αρχική Δημοσίευση από cha0s
Απορία... Ο Κουτρουμπέλης έπεσε μέσα ή όχι;;;
Έξω σε πολλά νομίζω.

jj!

Συντονιστής

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών και Φοιτητής . Έχει γράψει 5,261 μηνύματα.

O jj! έγραψε: στις 15:22, 27-08-12:

Ρε τραβάω τα μαλλιά μου

Είδα το ΗΜΜΥ Πάτρας και οι Μουσουλμάνοι με τη Γενική κατηγορία είχαν 12.000κάτι μόρια διαφορά (αν θυμάμαι καλά).

Πάει στο διάολο αν ήταν 1000-2000 μόρια διαφορά, αλλά τόσο μεγάλη διαφορά για την ίδια σχολή;

Johnnaousa

Φοιτητής

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών , Φοιτητής του τμήματος Βιοχημείας και Βιοτεχνολογίας Θεσσαλίας (Λάρισα) και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 13,939 μηνύματα.

O Johnnaousa τα λαθη επαναλαμβανονται έγραψε: στις 15:36, 27-08-12:

Αρχική Δημοσίευση από Θάλεια

Πέρα από την πλάκα τώρα, δεν περίμενα άνοδο των βάσεων περίμενα να μείνουν στα ίδια με πέρυσι ή ,άντε, να πέσουν 200-300 μόρια. Προφανώς οι φετινοί έγραψαν καλύτερα από πέρυσι.

στο 2ο/4ο μόνο δεν το περίμενα..στο 3ο και στο 1ο φαινόταν από τα σταστιστικά!
χαχα όχι χαζό για μια φίλη ρώτησα

damn

Περιβόητο Μέλος

Ο damn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών . Έχει γράψει 1,396 μηνύματα.

O damn έγραψε: στις 15:38, 27-08-12:

ελα μωρε τα εχουν ξευτηλησει ολα πολυτεκνοι περνανε μετσοβιο 3876 μορια αντε πια
2
2

Χελ

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο Χελ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 138 μηνύματα.

O Χελ we can dance like iggy pop έγραψε: στις 15:54, 27-08-12:

Αρχική Δημοσίευση από Jack of Spades
Welcome to Bulgaria...
Τις ίδιες παπαριές που έκανε κι ο αδερφός μου έκανες κι εσύ μου φαίνεται!Δηλαδή για 50-60 μόρια είχε χάσει καμιά 7-8 τμήματα και τελικά μπήκε στην τελευταία του επιλογή (πάλι καλά που το είχε δηλώσει κι αυτό δηλαδή) με την οποία πασχίζει ακόμη να τα βγάλει πέρα...
δεν μιλαω για μενα για εναν φίλο μου ο οποιος μεν μπηκε μαθηματικό αλλά ήθελε κάτι άλλο απο το γυμνασιο και το έχασε επειδη ανεβηκε η σχολή την οποια ολοι του λεγανε οτι την ειχε

takisss

Νεοφερμένος

Ο takisss αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών . Έχει γράψει 18 μηνύματα.

O takisss έγραψε: στις 17:30, 27-08-12:

Εγω περασα τει αθηνας πληροφορικη..
Στην αρχη ημουν ετσι-και-ετσι (εννοω ψυχολογικα) μετα ομως απο αυτο που εγινε στ 2-4 πεδιο , ευχαριστημενος ειμαι μπορω να πω..

Ψηφιακων συστηματων που ελεγα οτι θα πεσει 100 μορια να το πιασω , ανεβηκε και 400 μορια μαλιστα.Το τει που περασα ανεβηκε και εκεινο 300 πειρπου μορια , και ευτυχως το επιασα..παλι καλα.. :-)

TatsinioO

Φοιτητής

Ο TatsinioO αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών , Φοιτητής του τμήματος Μηχανικών Η/Υ και Πληροφορικής Πάτρας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9 μηνύματα.

O TatsinioO έγραψε: στις 05:06, 28-08-12:

Παιδιά είμαι ο μοναδικός που εκανε 10% του 2011 και βγάζει καπνούς, επειδή μπήκαν αυτοί του 2010;;
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη νικος ρεθυμνο : 29-08-12 στις 02:04. Αιτία: Απαγορευονται τα κεφαλαια

vassilis498

Επιφανές Μέλος

Ο vassilis498 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 5,900 μηνύματα.

O vassilis498 έγραψε: στις 06:54, 28-08-12:

Αρχική Δημοσίευση από takisss
Εγω περασα τει αθηνας πληροφορικη..
Στην αρχη ημουν ετσι-και-ετσι (εννοω ψυχολογικα) μετα ομως απο αυτο που εγινε στ 2-4 πεδιο , ευχαριστημενος ειμαι μπορω να πω..

Ψηφιακων συστηματων που ελεγα οτι θα πεσει 100 μορια να το πιασω , ανεβηκε και 400 μορια μαλιστα.Το τει που περασα ανεβηκε και εκεινο 300 πειρπου μορια , και ευτυχως το επιασα..παλι καλα.. :-)
στη θέση σου πάντως θα χαιρόμουν που πέρασα ΤΕΙ Αθήνας αντί ψηφιακά συστήματα...

OHTO

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο OHTO αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 62 μηνύματα.

O OHTO έγραψε: στις 08:28, 28-08-12:

Αρχική Δημοσίευση από TatsinioO
ΠΑΙΔΙA ΕΊΜΑΙ Ο ΜΟΝΑΔΙΚΌΣ ΠΟΥ ΈΚΑΝΕ 10% ΤΟΥ 2011 ΚΑΙ ΒΓAΖΕΙ ΚΑΠΝΟΎΣ,ΕΠΕΙΔΉ ΜΠΉΚΑΝ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟΊ ΤΟΥ 2010??
Δεν σου αρέσει η σχολή σου? Ποια σχολή ήθελες?

always the sun

Νεοφερμένος

H always the sun αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών . Έχει γράψει 11 μηνύματα.

H always the sun έγραψε: στις 08:35, 28-08-12:

καλημερα.......ειμαι περιλυπη γτ περασα φλωρινα ....σκατακια.....κατα τ αλλα πετυχα τ σχολη μ κ χαιρομαι ...οτι να ναι

TatsinioO

Φοιτητής

Ο TatsinioO αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών , Φοιτητής του τμήματος Μηχανικών Η/Υ και Πληροφορικής Πάτρας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9 μηνύματα.

O TatsinioO έγραψε: στις 22:54, 28-08-12:

Αρχική Δημοσίευση από OHTO
Δεν σου αρέσει η σχολή σου? Ποια σχολή ήθελες?
η τελευταία ήταν βιοτεχνολογία ΓΠΑ που 2011 είχε 15 εγώ είχα βγάλει 16 και τώρα πήγε 17.5 στο 10%. νιώθω παρα πολύ προδομένος από αυτό το κόλοσύστημα .ειδικά τώρα που καταργήθηκε το 10% ..λες και κάνα παιδί του 2011 πήδηξε την γυναικα του υπουργού κάνανε.

να φανταστείς θεωρητικά αν έκανα 10% για την σχολη μου δεν την έπιανα για 1000 μόρια,αδιανόητο

catherine.#

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H catherine.# αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 69 μηνύματα.

H catherine.# έγραψε: στις 22:59, 28-08-12:

Θα ισχυει για του χρονου το 10% ????????

evi07larissa

Διάσημο Μέλος

H evi07larissa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 798 μηνύματα.

H evi07larissa έγραψε: στις 23:02, 28-08-12:

Αρχική Δημοσίευση από Θάλεια

Αυτό που είχε γίνει πέρυσι θα αργήσουμε να το δούμε πολλά χρόνια πιστεύω......

penelope585

Νεοφερμένος

H penelope585 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 39 μηνύματα.

H penelope585 έγραψε: στις 23:09, 28-08-12:

ρε παιδια επειδη δεν μου μπαινει ο κωδικος στο υπουγειο παιδειας και θρησκευματων σημαινει οτι δεν εχω περασει...ετσι δεν ειναι? ή θα επρεπε να μου ελεγε οτι δεν περναω που δεν νομιζω...

xristina elen

Φοιτητής

H xristina elen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών , Φοιτητής του τμήματος Φιλοσοφίας - Παιδαγωγικής & Ψυχολογίας (ΑΕΙ/Αθήνα) και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 1,058 μηνύματα.

H xristina elen Ό,τι δεν με σκοτώνει με κάνει πιο δυνατό έγραψε: στις 23:30, 28-08-12:

λογικη παντωσ η ανοδοσ τωρα που το σκεφτομα φετοσ γιατι ειχαμε καλυτερο επιπεδο μαθητων απο περσι...δεν μετραει μονο να ειναι ευκολα τα θεματα αλλα και οι μαθητεσ καλοι...η γενια 94 ηταν πολλη καλη γενια απο αποψη επιδοσεων στην πλειοψηφια εξ ου και η ανοδοσ παιδακια...!!!για πχ η ιστορια κατ περσι ειχε θεωρω πιο ευκολα θεματα και παρ ολα αυτα δεν γραψαν ενω φετοσ που ειχε πιο δυσκολα θεματα- σε σχεση με περσι παντα στην ιστορια- γραψανε πολυ καλα...επομενωσ οι μαθητεσ καθοριζουν τισ βασεισ με τισ επιδοσεισ τουσ και την ζητηση..οχι τα θεματα!!!ασ πεσουν και τα πιο δυσκολα θεματα αν οι μαθητεσ γραψουν ανοδοσ θα υπαρξει..το 2011 ηταν χρονια εξαιρεση παντωσ...στο σχολειο μου ειχαμε 5 παιδια που πηγαν σε υψηλοβαθμεσ περσι και ολοι οι αλλοι πιασαν 3 και 4 ενω φετοσ ημασταν οι πιο πολλοι σε μεσαιεσ και υψηλοβαθμεσ κλιμακεσ...!!
1

takisss

Νεοφερμένος

Ο takisss αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών . Έχει γράψει 18 μηνύματα.

O takisss έγραψε: στις 12:30, 30-08-12:

Αρχική Δημοσίευση από vassilis498
στη θέση σου πάντως θα χαιρόμουν που πέρασα ΤΕΙ Αθήνας αντί ψηφιακά συστήματα...
Γεια σου βασιλη , επειδη με ενδιαφερει πολυ , και βλεπω οτι εισαι φοιτητης , μου ειπες πριν 2 μερες οτι ειναι καλυτερα να περασεις ΤΕΙ αντι ψηφιακων συστηματων. Απο περιεργεια γιατι;

Και ενας φιλος μου περασε ΑΕΙ Πληροφορικης Πειραια απο Θετικη , ενω δεν του πολυαρεσε..Γινεται να αλλαξουμε σχολες;
Ενταξει πιστευω/εχω διαβασει οτι το τει αυτο ειναι πολυ οργανωμενο.Δεν ξερω αν θα μαθω τα ιδια με ενα ΑΕΙ τυπου ΕΚΠΑ τι λες εσυ;

Χελ

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο Χελ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 138 μηνύματα.

O Χελ we can dance like iggy pop έγραψε: στις 12:54, 30-08-12:

Αρχική Δημοσίευση από TatsinioO
η τελευταία ήταν βιοτεχνολογία ΓΠΑ που 2011 είχε 15 εγώ είχα βγάλει 16 και τώρα πήγε 17.5 στο 10%. νιώθω παρα πολύ προδομένος από αυτό το κόλοσύστημα .ειδικά τώρα που καταργήθηκε το 10% ..λες και κάνα παιδί του 2011 πήδηξε την γυναικα του υπουργού κάνανε.

να φανταστείς θεωρητικά αν έκανα 10% για την σχολη μου δεν την έπιανα για 1000 μόρια,αδιανόητο
δεν σου αρεσει η σχολή στη Πάτρα? ξερω ατομα που θα σκοτωναν για να μπορούσαν να ειναι εκει

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια