Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 68,635 εγγεγραμμένα μέλη και 2,466,003 μηνύματα σε 78,265 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 163 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

[18/06/2019] Βιολογία Ο. Π. Θετικών Σπουδών

seferhs2001

Απόφοιτος

Ο seferhs2001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 18 ετών , Απόφοιτος και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 165 μηνύματα.

O seferhs2001 έγραψε: στις 14:21, 18-06-19:

Αρχική Δημοσίευση από Volkswagen Fan
Καλή επιτυχία σου εύχομαι!
Επίσης!!
1
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

mariannaprl

Φοιτητής

H mariannaprl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών , Φοιτητής του τμήματος Βιοϊατρικών Επιστημών Παν. Δυτ. Αττικής (Αιγάλεω) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 48 μηνύματα.

H mariannaprl έγραψε: στις 16:38, 19-06-19:

Αρχική Δημοσίευση από Galaxy
αυτο που λες εχει βια βαση.. πολυ μεγαλη βαση, τωρα που το σκεφτομαι, και εχω αρχισει να ανησυχω γιατι κι εγω εβαλα τρια ειδη. Ωστοσο, τα ευκαρυωτικοι και οι πρωκαρυωτικοι δεν ειναι δυο διαφορετικα ειδη... δεν ξερω αν καταλαβαινεις πως το εννοω
Ναι καταλαβαινω, μην ανησυχεις παντως αυτο που εβαλες εσυ ειναι σωστο!

Παντως ενταξει δεν ειμαι τρελη κι αλλοι την πατησανε με αυτο, η ΟΕΦΕ στον σχολιασμο της εγραψε
Θέμα Α: Δεν παρουσίαζε κάποια ιδιαίτερη δυσκολία. Το Α2 ωστόσο
αποτέλεσε ένα προβληματικό σημείο μιας και πολλοί μαθητές θεώρησαν
όλα τα βακτήρια ενός είδους – γεγονός που δεν ισχύει.

Δεν πειραζει υγεια

Αρχική Δημοσίευση από adonman
Ο διαχωρισμός ανάμεσα σε φυτά και βακτήρια έγκειται στο ταξινομικό επίπεδο των "Βασιλείων" . Το είδος βρίσκεται πολλές ταξινομικές μονάδες μετά το Βασίλειο. Δε θα ζητούσαν κατί που να μην εμπίπτει σε όσα αναγράφονται στο βιβλίο.
Εχεις δικιο! Μπουρδουκλωσα τα μπουτια μου αλλα ενταξει δεν πειραζει τουλαχιστον δεν εκανα κατι αλλο λαθος αν και κριμα που το χασα κι αυτο απο χαζομαρα... Ευχαριστω πολυ!
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    adonman, Κατμαν

Βρείτε παρόμοια