Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 68,671 εγγεγραμμένα μέλη και 2,467,177 μηνύματα σε 78,348 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 479 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

Κλειστό Θέμα

Το παρόν θέμα είναι κλειδωμένο! Δεν μπορείτε να απαντήσετε σε αυτό.

[2012] Βάσεις εισακτέων πανελληνίων σε πανεπιστήμια και ΤΕΙ

endri1994

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο endri1994 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 82 μηνύματα.

O endri1994 έγραψε: στις 16:12, 02-09-12:

θα ξαναδωσω πανελληνιες...το 10% θα ισχυει του χρονου?
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα

νικος ρεθυμνο (Νίκος)

Μεταπτυχιακός φοιτητής

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών , Μεταπτυχιακός φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 1,888 μηνύματα.

O νικος ρεθυμνο έγραψε: στις 16:16, 02-09-12:

Αρχική Δημοσίευση από evi07larissa
Μπορεί νίκο γιατί εγώ είχα εντελώς κουλή βαθμολογία σε 2 μαθήματα και αυτό που στέρησε τη σχολή που είμαι φέτος, ίσως και τη νομική... Π.χ. βιολογία και ιστορία φταίω εγώ που έγραψα 17.5 με τις βλακείες που έκανα λόγω άγχους. Μπορεί να έφταιγε και η περσινή βαθμολόγηση...Αν και φέτος παρατηρήθηκαν μεγάλες αποκλείσεις στις βαθμολογίες όχι μόνο από παιδιά της θεωρητικής..
Το αγχος ειναι ενας παραγοντας που παντα θα υπαρχει στον καθενα -ειτε σε μεγαλτερο-ειτε σε μιροτερο βαθμο.Λογω αγχους και απροσεξιας,θυμαμαι οτι ειχα χασει 2/20 στη Βιολογια Γενικης.Και οι αποκλισεις,ειδικα στα μαθηματα της θεωρητικης ειναι πολυ πιθανες, και μεσα στο παιχνιδι,λογω υποκειμενικοτητας στη διορθωση.Αλλα το περσινο φαινομενο,οπου πολλοιδεν μπορουσαν να καταλαβουν απο ππού χαθηκαν πολλες μοναδες,οδηγει στο συμπερασμα οτι περυσι η βαθμολογηση(δες Εκθεση) ηταν αυστηρη.

Αρχική Δημοσίευση από endri1994
θα ξαναδωσω πανελληνιες...το 10% θα ισχυει του χρονου?
Καπου διαβασα οτι το καταργησανε.
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη νικος ρεθυμνο : 02-09-12 στις 16:17. Αιτία: ενωση

endri1994

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο endri1994 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 82 μηνύματα.

O endri1994 έγραψε: στις 16:18, 02-09-12:

δηλαδη οποιος θελησει να ξαναδωσει τι θα κανει?

νικος ρεθυμνο (Νίκος)

Μεταπτυχιακός φοιτητής

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών , Μεταπτυχιακός φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 1,888 μηνύματα.

O νικος ρεθυμνο έγραψε: στις 16:20, 02-09-12:

Αρχική Δημοσίευση από endri1994
δηλαδη οποιος θελησει να ξαναδωσει τι θα κανει?
θα δωσεις κανονικα με το 90%

endri1994

Εκκολαπτόμενο Μέλος

O endri1994 έγραψε: στις 16:21, 02-09-12:

αυτο ειναι καλο?

Νηρηίς

Φοιτητής

H Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 2,053 μηνύματα.

H Νηρηίς έγραψε: στις 20:55, 07-09-12:

Αρχική Δημοσίευση από νικος ρεθυμνο
Καπου διαβασα οτι το καταργησανε.
Τελευταία χρονιά που θα εφαρμοστεί είναι το 2013.

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια