Τμήμα Διοίκησης Επιχειρήσεων (ΠΑΔΑ)

yozerehs

Τιμώμενο Μέλος

Ο yozerehs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 4,969 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marki

Νεοφερμένος

Η marki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
sos!!! πέρασα διοίκηση επιχειρήσεων στην αθήνα και δεν γνωρίζω το πρόγραμμα που θα ακολουθήσει αυτό το ακαδημαικό ετος.. όποιος γνωρίζει κάτι ας μου πει!!!:)

να σε ρωτήσω και εώ κάτι:P γνωρίζεις τι ωρα ξεκινανε τα μαθηματα αυριο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

yozerehs

Τιμώμενο Μέλος

Ο yozerehs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 4,969 μηνύματα.
Τελευταία επεξεργασία:

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.

jimpaolo

Νεοφερμένος

Ο jimpaolo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Ειμαι στο 2ο εξαμηνο και επειδη εχω χασει πολλα "επεισοδια" αν καποιος μπορουσε να μου δωσει καποιες πληροφοριες θα το εκτιμουσα παρα πολυ.εχω επικοινωνησει με την γραμματεια αλλα εκεινοι ολο και πιο πολυ με μπερδευουν...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
Ειμαι στο 2ο εξαμηνο και επειδη εχω χασει πολλα "επεισοδια" αν καποιος μπορουσε να μου δωσει καποιες πληροφοριες θα το εκτιμουσα παρα πολυ.εχω επικοινωνησει με την γραμματεια αλλα εκεινοι ολο και πιο πολυ με μπερδευουν...


τι ακριβως θα ηθελες να μαθεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jimpaolo

Νεοφερμένος

Ο jimpaolo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Για τα μαθηματα σε ποια βιβλια αντιστοιχουν και τετοια θεματα.Γιατι εχω παρει τα βιβλια 1ου κ 2ου εξαμηνου κ δεν ξερω ποια ειναι για ποια μαθηματα....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
Δες εδω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jimpaolo

Νεοφερμένος

Ο jimpaolo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Χμμμ.Μαλιστα.Ευχαριστω πολυ.Οτι αλλη ερωτηση εχω μπορω ετσι??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.

thanosmylo

Δραστήριο μέλος

Ο Θάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Διοίκησης Επιχειρήσεων Δυτικής Αττικής (Αιγάλεω) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 571 μηνύματα.
Μακράν καλό τμήμα με πολύ υψηλό επίπεδο σπουδών! Ωραία μαθήματα, με εργαστήρια για να εφαρμόσεις στην πράξη αυτά που μαθαίνεις, 6μηνη πρατκική εξασφαλισμένη από το τμήμα, έχοντας μετά και προϋπηρεσία!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nyken

Νεοφερμένος

Ο Nyken αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Φοιτω στο Τει Αθηνας/Διοικηση Επιχειρησεων και θα ηθελα να μαθω απο την ροη Διοικησης εργου τι μεταπτυχιακες επιλογες εχω..!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 5 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top