Ποιο ζευγάρι γλωσσών σας ταιριάζει περισσότερο;

ποιο ζευγαρι γλωσσων σας ταιριαζει περισσοτερο?

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 95)
  • αγγλικα+γαλλικα

    Ψήφοι: 21 22.1%
  • αγγλικα+γερμανικα

    Ψήφοι: 20 21.1%
  • αγγλικα+ιταλικα

    Ψήφοι: 7 7.4%
  • αγγλικα+ισπανικα

    Ψήφοι: 12 12.6%
  • γαλλικα+ιταλικα

    Ψήφοι: 5 5.3%
  • γαλλικα+ισπανικα

    Ψήφοι: 5 5.3%
  • γερμανικα+ολανδικα

    Ψήφοι: 4 4.2%
  • αγγλικα+ρωσικα

    Ψήφοι: 4 4.2%
  • αγγλικα + κινεζικα

    Ψήφοι: 3 3.2%
  • αλλο

    Ψήφοι: 14 14.7%

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Να ρωτησω κατι.. Τα αγγλικα ειναι δεδομενο οτι ταιριαζουν σε ολους και υπαρχουν παντου?? Δεν εχουμε το δικαιωμα να μην μας αρεσουν δηλαδη?? :P :P :P

Τα αγγλικα δεν ταιριαζουν με καμια ομορφη γλωσσα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Italian dream...

Διάσημο μέλος

Η Italian dream... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,184 μηνύματα.

russia4ever

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο russia4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ξάνθη (Ξάνθη). Έχει γράψει 222 μηνύματα.
Εγώ ψήφισα English-Русский,γιατί τις έχω συνηθίσει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,788 μηνύματα.
τωρα θα που θα παω φοιτητρια (ελπιζω :P) θελω πολυ ν' ασχοληθω και με μια δευτερη ξενη γλωσσα!! ολες ομως ακουγονται ωραιες και δεν μπορω να διαλεξω :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Τούρκικα εγώ έχω σκοπό να φτάσω σε ένα πιο καλό επίπεδο από το τωρινό καθώς επίσης και για επαγγελματικούς λόγους θα μάθαινα Γαλλικά.:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MariaLoveItaly

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Ιταλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 363 μηνύματα.
Αγγλικα, για τη χρησιμοτητα :)
Ιταλικα, για το πολιτισμο :inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top