Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Αναζήτηση στο iSchool!
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 67,559 εγγεγραμμένα μέλη και 2,432,304 μηνύματα σε 76,224 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 343 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

Κλειστό Θέμα

Το παρόν θέμα είναι κλειδωμένο! Δεν μπορείτε να απαντήσετε σε αυτό.

[2013] Σε ποιο τμήμα και με πόσα μόρια περάσατε;

granita (Φανή)

Φοιτητής

H Φανή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Νομικής Αθήνας . Έχει γράψει 191 μηνύματα.

H granita where do we go, nobody knows.. έγραψε: στις 18:37, 12-09-13:

Νομική Αθήνας με 19.224! Σειρά: 41
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη granita : 12-09-13 στις 19:21.
3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

Jimmaki (Δήμητρα)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H Δήμητρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 63 μηνύματα.

H Jimmaki έγραψε: στις 17:17, 13-09-13:

Αρχική Δημοσίευση από ria-happy4ever
μηχανολόγοι εμπ 57η (λολ) 18433
επιτελους μια συμφοιτητρια!!
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

dianaa.bt

Νεοφερμένος

H dianaa.bt αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών . Έχει γράψει 6 μηνύματα.

H dianaa.bt φοιτήτρια ημμυ στο ΑΠΘ έγραψε: στις 17:27, 14-09-13:

ημμυ απθ σειρα 135
4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

ria-happy4ever

Φοιτητής

H ria-happy4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Μηχανολόγων Μηχανικών ΕΜΠ . Έχει γράψει 98 μηνύματα.

H ria-happy4ever έγραψε: στις 20:43, 14-09-13:

Αρχική Δημοσίευση από Jimmaki
επιτελους μια συμφοιτητρια!!
έλα Βρε συμφοιτήτρια μηχανολόγοι ολε
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

saktop

Φοιτητής

Ο saktop αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών , Φοιτητής του τμήματος Μαθηματικών (ΑΠΘ/Θεσσαλονίκη) και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 75 μηνύματα.

O saktop έγραψε: στις 21:52, 14-09-13:

Επιτέλους και μία συμφοιτήτρια!! Γιατί έχουμε πήξει στ' αγόρια απ' ότι βλέπω εδώ στο forum...! Να ρωτήσω και κάτι άλλο: Πήγε κάποιος από εδώ για εγγραφή την περασμένη Πέμπτη και συγκεκριμένα γύρω στις 11; Τότε ήμουν και εγώ εκεί, γαρ.
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

gregory, nub

Μεταπτυχιακός φοιτητής

Ο gregory, nub αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών , Μεταπτυχιακός φοιτητής του τμήματος Πρόγραμμα Ιερατικών Σπουδών (Θεσσαλονίκη) και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,487 μηνύματα.

O gregory, nub έγραψε: στις 21:57, 14-09-13:

Αρχική Δημοσίευση από saktop
Επιτέλους και μία συμφοιτήτρια!! Γιατί έχουμε πήξει στ' αγόρια απ' ότι βλέπω εδώ στο forum...! Να ρωτήσω και κάτι άλλο: Πήγε κάποιος από εδώ για εγγραφή την περασμένη Πέμπτη και συγκεκριμένα γύρω στις 11; Τότε ήμουν και εγώ εκεί, γαρ.
Εγώ ήμουν τότε, πως σε λένε;
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

saktop

Φοιτητής

Ο saktop αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών , Φοιτητής του τμήματος Μαθηματικών (ΑΠΘ/Θεσσαλονίκη) και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 75 μηνύματα.

O saktop έγραψε: στις 22:16, 14-09-13:

Αρχική Δημοσίευση από gregory, nub
Εγώ ήμουν τότε, πως σε λένε;
pm

Δρ. Σπίτης

Φοιτητής

Ο Δρ. Σπίτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Υπολογιστών (ΑΠΘ/Θεσσαλονίκη) . Έχει γράψει 191 μηνύματα.

O Δρ. Σπίτης Μόνιμα ερωτευμένος έγραψε: στις 13:27, 15-09-13:

Κι εγώ εκεί ήμουν ρε παιδιά! Η Σούλα με έγραψε στο τμήμα!

saktop

Φοιτητής

O saktop έγραψε: στις 13:33, 15-09-13:

Αρχική Δημοσίευση από Δρ. Σπίτης
Κι εγώ εκεί ήμουν ρε παιδιά! Η Σούλα με έγραψε στο τμήμα!
Ήμασταν όλοι εκεί και δεν το ξέραμε μου φαίνεται...!!

dianaa.bt

Νεοφερμένος

H dianaa.bt αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών . Έχει γράψει 6 μηνύματα.

H dianaa.bt φοιτήτρια ημμυ στο ΑΠΘ έγραψε: στις 14:15, 15-09-13:

Αρχική Δημοσίευση από saktop
χαχαχα οταν πηγα στην γραμματεια για πληροφοριες η κυρια που ηταν εκει ενθουσιαστηκε που εβλεπε κοριτσι ομολογω :Ρ

Ρόουζ <3

Νεοφερμένος

H Ρόουζ <3 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.

H Ρόουζ <3 έγραψε: στις 01:12, 17-09-13:

Νομική Θεσσαλονίκης με 18.536...Καλή φοιτητική ζωή σε όλους...
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Ρόουζ <3 : 17-09-13 στις 01:13. Αιτία: AutoMerge
3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

maruuuz

Νεοφερμένος

H maruuuz αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών . Έχει γράψει 5 μηνύματα.

H maruuuz έγραψε: στις 09:56, 17-09-13:

Αρχική Δημοσίευση από STRATOS111
Κανείς μελλοντικός ΔΕΤάριος δεν παίζει;;
εγω περασα στο ΔΕΤ ΜΕ 16649

andrespan12345

Φοιτητής

Ο andrespan12345 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής του τμήματος --- και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 326 μηνύματα.

O andrespan12345 έγραψε: στις 11:06, 17-09-13:

ρε παιδια,η γραμματεια του ημμυ απθ ειναι κοντα στους πολιτικους μηχανικους?

chester20080

Φοιτητής

Ο chester20080 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών και Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών και Μηχανικών Υπολογιστών Θεσσαλονίκης . Έχει γράψει 347 μηνύματα.

O chester20080 έγραψε: στις 11:16, 17-09-13:

Αρχική Δημοσίευση από andrespan12345
ρε παιδια,η γραμματεια του ημμυ απθ ειναι κοντα στους πολιτικους μηχανικους?
Δεν έχω ιδέα,αλλά επειδή κι εγώ θέλω να εγγραφώ (ή μέσα στην εβδομάδα ή αλλιώς από την άλλη εβδομάδα λογω απεργιών) ενημέρωνέ με αν εγγραφείς κανονικά ή/και μάθεις κάτι σχετικό...

Φρεντος

Φοιτητής

Ο Φρεντος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών , Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Υπολογιστών (ΑΠΘ/Θεσσαλονίκη) και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,125 μηνύματα.

O Φρεντος έγραψε: στις 11:22, 17-09-13:

Θα παω εγω την Πεμπτη για εγγραφη μαλλον...Αλλιως απο την αλλη βδομαδα...
Απο οτι εχω ακουσει εγγραφες πρεπει να γινονται

chester20080

Φοιτητής

Ο chester20080 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών και Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών και Μηχανικών Υπολογιστών Θεσσαλονίκης . Έχει γράψει 347 μηνύματα.

O chester20080 έγραψε: στις 11:28, 17-09-13:

Αρχική Δημοσίευση από Φρεντος
Θα παω εγω την Πεμπτη για εγγραφη μαλλον...Αλλιως απο την αλλη βδομαδα...
Απο οτι εχω ακουσει εγγραφες πρεπει να γινονται
Ωραία...Ενημέρωνε κι εσύ τότε!

αδαμαντια52071 (νυσταλέα)

Μαθητής Γ' λυκείου

H νυσταλέα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,636 μηνύματα.

H αδαμαντια52071 έγραψε: στις 12:28, 17-09-13:

Kανένα παλικαράκι ή καμοιά κοπελίτσα στο Μαθηματικο Πατρών;
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

saktop

Φοιτητής

O saktop έγραψε: στις 14:06, 18-09-13:

Αρχική Δημοσίευση από dianaa.bt
χαχαχα οταν πηγα στην γραμματεια για πληροφοριες η κυρια που ηταν εκει ενθουσιαστηκε που εβλεπε κοριτσι ομολογω :Ρ
Μάλλον δεν θα είστε και πολλές, γι' αυτό!!!

NatashaLP (Αναστασία)

Φοιτητής

H Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών , Φοιτητής του τμήματος Νοσηλευτικής (ΑΕΙ/Αθήνα) και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 50 μηνύματα.

H NatashaLP έγραψε: στις 11:27, 24-09-13:

Νοσηλευτικη ΕΚΠΑ με 16246 μορια (80η)

Ιωαννα Δ.

Φοιτητής

H Ιωαννα Δ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Υπολογιστών (ΑΠΘ/Θεσσαλονίκη) . Έχει γράψει 11 μηνύματα.

H Ιωαννα Δ. έγραψε: στις 23:36, 24-09-13:

Μεγάλη ατυχία με τις εγγραφές: την Πέμπτη πήγα μόλις βγήκε η απόφαση να μη λειτουργεί η γραμματεία, σήμερα είχε πολύ μεγάλη ουρά και μου είπαν να πάω αύριο, και από αύριο ξεκινά 3ήμερη αναστολή λειτουργίας...

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 5 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    swadowalker , sophia_b