Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 68,987 εγγεγραμμένα μέλη και 2,479,271 μηνύματα σε 78,970 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 372 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

Πανελλήνιες μετά από πολλά χρόνια

Proudqueen

Φοιτητής

H Proudqueen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών , Φοιτητής του τμήματος Κοινωνικής Εργασίας ΤΕΙ Αθήνας και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 539 μηνύματα.

H Proudqueen έγραψε: στις 03:31, 21-06-08:

Αρχική Δημοσίευση από palios
και γω σπουδαζω αλλα κανω παραλληλα και ιεκ εφαρμογων διαιτητικης
γινεται αυτο? εγω ηξερα οτι δεν συνδυαζονται..
μηπως ειναι ιδιωτικο ιεκ?
για πες μας αν θες
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

myrto 123

Απόφοιτος

H myrto 123 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και Απόφοιτος . Έχει γράψει 3 μηνύματα.

H myrto 123 έγραψε: στις 12:23, 22-06-08:

Καλησπέρα σε όλους,

Θα ήθελα τα φώτα σας.
Είμαι πλέον πολύ μεγάλη (28) αλλά θέλω να ξαναδώσω πανελλήνιες ή τελος πάντων με κάποιο τρόπο να μπορέσω να κάνω τις σπουδές σε ΑΕΙ που πάντα επιθυμούσα αλλά δεν τα κατάφερα!

Πραγματικά το θέλω πάρα πολύ παρόλο που ο χρόνος μου είναι ελάχιστος λόγο δουλειάς.
Σκεφτόμουνα λοιπόν αν είναι δυνατόν να πάω σε ένα νυχτερινό λύκειο να ξανακάνω την τρίτη λυκείου και να μπορέσω να δώσω πανελλήνιες μετά! Μπορώ να το κάνω αυτό?

Απ ότι κατάλαβα από αυτά που διάβασα, είναι λίγο πιο χαμηλές οι βάσεις, και σκεφτόμουνα ότι έτσι ίσως έχω κάποιες ελπίδες.
Είναι αλήθεια αυτό??

Υπάρχει άλλος τρόπος να δώσω πανελλήνιες? (μιας και όταν τελέιωσα εγώ δίναμε με άλλο σύστημα)

Σας ευχαριστώ πολύ για την βοήθεια!!
Παράθεση

tolisman

Πτυχιούχος

Ο tolisman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 29 ετών , Πτυχιούχος του τμήματος Αγγλικής Γλώσσας και Φιλολογίας Θεσσαλονίκης και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 447 μηνύματα.

O tolisman έγραψε: στις 13:04, 22-06-08:

Προσωπικά, το σύστημα με τα νυχτερινά λύκεια δεν το γνωρίζω.. Σου εύχομαι πάντως καλή επιτυχία, αν τελικά αποφασίσεις να δώσεις..
Παράθεση

eliza04 (Ελισαβετ)

Φοιτητής

H Ελισαβετ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Φοιτητής . Έχει γράψει 135 μηνύματα.

H eliza04 έγραψε: στις 13:44, 22-06-08:

Αφου εχεις τελειωσει το λυκειο πως θα γινεται να ξανα πας 3 λυκειου? Μου φαινεται λιγο παραξενο να γινεται
Παράθεση

Orlando (Αποστολης)

Φοιτητής

Ο Αποστολης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής του τμήματος Οικονομικής Επιστήμης Οικονομικού Πανεπιστημίου Αθήνας . Έχει γράψει 603 μηνύματα.

O Orlando έγραψε: στις 13:50, 22-06-08:

Νομιζω δεν γινετε να ξανακανεις την ταξη...Αλλα και να μπορουσες,στα νυχτερινα οντως εχει μικροτερες βασεις αλλα μπαινουν 1-2 σε καθε σχολη!!Πραγμα που σημαινει οτι πρεπει να γραψεις καλυτερα απο ολους τους υπολοιπους,ανεξαρτητα με τις βασεις!
Παράθεση

qwertyuiop (Γιώργος)

Φοιτητής

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών , Φοιτητής του τμήματος Πολιτικής Επιστήμης και Δημόσιας Διοίκησης Αθήνας και μας γράφει απο Φιλοθέη (Αττική). Έχει γράψει 2,556 μηνύματα.

O qwertyuiop http://brizolaki.blogspot.com/ έγραψε: στις 13:52, 22-06-08:

Το νυχτερινό έχει τέσσερις τάξεις και όχι τρεις. Οι βάσεις είναι χαμηλότερες, αλλά όχι τόσο καλές οι σχολές.
1
Παράθεση

Kristal (Αποστόλης)

Φοιτητής

Ο Αποστόλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών και Μηχανικών Υπολογιστών ΕΜΠ και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 340 μηνύματα.

O Kristal έγραψε: στις 14:06, 22-06-08:

τι λές αγόρι μου ???οι ίδιες σχολές είναι...απλώς μπαίνεις με χαμηλότερες βάσεις...
2
Παράθεση

Orlando (Αποστολης)

Φοιτητής

Ο Αποστολης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής του τμήματος Οικονομικής Επιστήμης Οικονομικού Πανεπιστημίου Αθήνας . Έχει γράψει 603 μηνύματα.

O Orlando έγραψε: στις 15:02, 22-06-08:

Αρχική Δημοσίευση από qwertyuiop2
Το νυχτερινό έχει τέσσερις τάξεις και όχι τρεις. Οι βάσεις είναι χαμηλότερες, αλλά όχι τόσο καλές οι σχολές.
Ειναι φυσικα οι ιδιες σχολες με το ημερισιο.Δεν υπαρχουν αλλες σχολες για ημερησιο και αλλες για νυχτερινο.
1
Παράθεση

Fosa

Φοιτητής

Ο Fosa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 29 ετών και Φοιτητής . Έχει γράψει 274 μηνύματα.

O Fosa έγραψε: στις 15:16, 22-06-08:

Α γυμνασίου είναι το παιδάκι,κ απότι κατάλαβα ξέρει τα πάντα για όλα τα θέματα...τσπ.Θα μπορούσες να ρωτήσεις σε ένα εσπερινό κ αν γίνεται πιστεύω ότι συμφέρει πολύ.Οι βάσεις δν είναι απλώς χαμηλότερες,είναι γελοιες και περνάνε λίγα άτομα γιατι πολύ λίγοι δίνουν σοβαρά.Αν εχεις σκοπό να διαβάσεις τότε είναι μια πολύ καλή ευκαιρία.Για ποια σχολή ενδιαφέρεσαι?
Παράθεση

Orlando (Αποστολης)

Φοιτητής

O Orlando έγραψε: στις 15:34, 22-06-08:

Δεν ειναι ετσι.Μια σχολη μπορει να εχει βαση 12 και να εχουν γραψει 100 ατομα πανω απο 12 αλλα αυτοι που θα περασουν θα ειναι οι 2 ή ο 1 πρωτος.
Παράθεση

exc

Επιφανές Μέλος

Ο exc αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 2,805 μηνύματα.

O exc ☭★ CCCP έγραψε: στις 15:38, 22-06-08:

Κάνεις λάθος. Οι βάσεις είναι διαμορφωμένες έτσι ώστε η βάση να είναι τα μόρια του εισαχθέντος με τα λιγότερα μόρια. Αν δεν ήταν έτσι ποιός ο λόγος να υπάρχουν οι βάσεις...
1
Παράθεση

Orlando (Αποστολης)

Φοιτητής

O Orlando έγραψε: στις 15:44, 22-06-08:

Ελα ντε??Κι εγω μολις το εμαθα απο γνωστους μου που εχουν δωσει απο το νυχτερινο,η ιδια ακριβως απορια μου δημιουργηθηκε!Αυτο που λες συμβαινει στο ημερησιο.
Παράθεση

Fosa

Φοιτητής

Ο Fosa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 29 ετών και Φοιτητής . Έχει γράψει 274 μηνύματα.

O Fosa έγραψε: στις 16:01, 22-06-08:

Άλλιώς είναι το σύστημα στο ημερήσιο κ αλλιώς στο εσπερινό?Μάλλον ο γνωστός σου δεν ήξερε τι παίζει με τις βάσεις.Δν είναι λογικό αυτό που λες.
Παράθεση

eliza04 (Ελισαβετ)

Φοιτητής

H Ελισαβετ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Φοιτητής . Έχει γράψει 135 μηνύματα.

H eliza04 έγραψε: στις 16:07, 22-06-08:

Και εμενα μου φαινεται παραλογο αυτο, δηλαδη αν η βαση ειναι 12 την μια χρονια και υπαρχουν 2 θεσεις αλλα πεντε ατομα που τις διεκδικουν δεν θα περασουν αυτοι με το μεγαλυτερο βαθμο ετσι ωστε να διαμορφωθει και η βαση της σχολης αναλογα με τα μορια του τελευταιου?
Παράθεση

Orlando (Αποστολης)

Φοιτητής

O Orlando έγραψε: στις 16:14, 22-06-08:

Τι να σας πω?Εγω αυτο ξερω απο γνωστους μου.Τωρα αν θελετε ψαξτε το καλυτερα.Ουτε κι εμενα μου φαινεται λογικο.
Παράθεση

myrto 123

Απόφοιτος

H myrto 123 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και Απόφοιτος . Έχει γράψει 3 μηνύματα.

H myrto 123 έγραψε: στις 20:21, 22-06-08:

Σας ευχαριστώ πολύ πάντως για τι απαντήσεις!!!!!
Παράθεση

myrto 123

Απόφοιτος

H myrto 123 έγραψε: στις 20:25, 22-06-08:

Για την Πάντειο!!
Παράθεση

Proudqueen

Φοιτητής

H Proudqueen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών , Φοιτητής του τμήματος Κοινωνικής Εργασίας ΤΕΙ Αθήνας και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 539 μηνύματα.

H Proudqueen έγραψε: στις 22:04, 22-06-08:

κανεις δεν ξερει αν μπορεις να σπουδαζεις ταυτοχρονα σε ιεκ και ΑΕΙ/ΤΕΙ ?
Παράθεση

Proudqueen

Φοιτητής

H Proudqueen έγραψε: στις 22:11, 22-06-08:

αν εχεις παρει απολυτηριο λυκειου δεν μπορεις να ξαναφοιτησεις στην τριτη λυκειου..
ακομη για να μπορεσει να δωσει μεσω νυχτερινου καποιος θα πρεπει να παει και στις 2 τελευταιες ταξεις δηλαδη 3η και 4η..
Παράθεση

astathmitos

Φοιτητής

Ο astathmitos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 650 μηνύματα.

O astathmitos έγραψε: στις 18:38, 23-06-08:

28 ετων εισαι εχεις ακομα περιθωρια δεν σε πηραν και τα χρονια...
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες