Κλειδάριθμος

nicole1982

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η nicole1982 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Γαλλικής Γλώσσας & Φιλολογίας (Αθήνα). Έχει γράψει 299 μηνύματα.
Καλησπέρα και καλά αποτελέσματα σε όλους!

Είμαι παλιά απόφοιτος και όταν είχα ξαναδώσει πανελλήνιες εμείς πηγαίναμε στο σχολείο και βλέπαμε
τις βαθμολογίες μας και θα ήθελα να ρωτήσω αν ισχύει ότι πλέον οι βαθμολογίες αναρτώνται ηλεκτρονικά
και σ'αυτή την περίπτωση πως αποκτούμε κλειδάριθμο και πότε;Μου είπαν από το σχολείο στο οποίο έδωσα
ότι βγαίνει ανακοίνωση από το υπουργείο παιδείας.

Ευχαριστώ πολύ
 

DumeNuke

Τιμώμενο Μέλος

Ο DumeNuke αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,125 μηνύματα.
Το username είναι ένας συνδυασμός από τα αρχικά του Επωνύμο, του Ονόματος, του Πατρωνύμου και του Μητρωνύμου.
Εάν, πχ, σε λένε Παπαδόπολου Γεώργιο, του Ιωάννη και της Χρυσής, το username είναι κάτι του στυλ ΠΓΙΧ, ΠΓΧΙ κτλπ.
Σαν κωδικός είναι ο αύξων αριθμός υποψηφίου.
Γενικά, οι οδηγίες σύνδεσης υπάρχουν στη σελίδα σύνδεσης και όλα τα απαραίτητα στοιχεία μπορείς να τα βρεις πάνω στο καρτελάκι υποψηφίου.
 

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,000 μηνύματα.
Όταν βγουν οι βαθμοί στη σελίδα του υπουργείου παιδείας θα βρεις αυτή τη φόρμα:


Κωδικό βάζεις αυτόν που γράφει το καρτελάκι σου και αρχικά τα δικά σου και των γονιών σου. Για παράδειγμα, αν σε λένε Πετροπούλου Ελένη του Ορέστη και της Σοφίας, τι θα γράψεις;

Αν κάποιος έχει δύο μικρά ονόματα γράφει μόνο το πρώτο.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Agnwsth

Δραστήριο μέλος

Η Agnwsth αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 486 μηνύματα.
Όταν βγουν οι βαθμοί στη σελίδα του υπουργείου παιδείας θα βρεις αυτή τη φόρμα:


Κωδικό βάζεις αυτόν που γράφει το καρτελάκι σου και αρχικά τα δικά σου και των γονιών σου. Για παράδειγμα, αν σε λένε Πετροπούλου Ελένη του Ορέστη και της Σοφίας, τι θα γράψεις;
Αν κάποιος έχει δύο μικρά ονόματα ; Δεν ρωτάω για μένα για μια φίλη μου από το χωριό :whistle:
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top