''Κάντε ησυχία μην ξυπνήσουμε τους Έλληνες!''

Mr. Crowley

Διάσημο μέλος

Ο Mr. Crowley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,046 μηνύματα.
Μιας και τ'αρχίσαμε που τ'αρχίσαμε να προτείνω και 'γω αυτό...όσοι πιστοί προσέλθετε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antwwwnis

Διάσημο μέλος

Ο Αντωωωνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,939 μηνύματα.
όλοι απογοητευμένοι δηλώνουν αλλά πάλι ένα από τα δεξιά μεγαλοκόμματα θα βγει στις εκλογές...
Το ποιο κόμμα θα βγει στις εκλογές είναι το τελευταίο που με απασχολεί. Άλλωστε εδώ ψηφίζουμε με γνώμονες τη συγγένεια, τη μίζα και τη συνήθεια... Πρώτα θα μας βγει η ψυχή και μετά το χούι.

Μιας και τ'αρχίσαμε που τ'αρχίσαμε να προτείνω και 'γω αυτό...όσοι πιστοί προσέλθετε.
Ναι κύριε V, πιστεύεις βλέπω πολύ στην κοινωνική ωριμότητα το τόπου μας. Δε νομίζω να αντέξει, στην υποθετική περίπτωση που υπάρξει, η αναρχική οργάνωση σε αυτό το κράτος, πριν μεταστραφεί σε μοναρχισμό ή κάποιου είδους ολοκληρωτικό καθεστώς.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,788 μηνύματα.
σαν πολίτης, θέτω ένα ερώτημα:

όλοι εσείς, εμείς, αυτοί που αγαναχτείτε διαβάσατε, ... το νέο μνημόνιο λέξη προς λέξη ή απλά αναπαράγετε ότι λέει η θεία Ευτέρπη;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici43946

Διάσημο μέλος

Ο venividivici43946 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,392 μηνύματα.
Το ποιο κώμα θα βγει στις εκλογές είναι το τελευταίο που με απασχολεί. Άλλωστε εδώ ψηφίζουμε με γνώμονες τη συγγένεια, τη μίζα και τη συνήθεια... Πρώτα θα μας βγει η ψυχή και μετά το χούι.
Τώρα είναι σωστό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miro2

Δραστήριο μέλος

Η miro2 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 619 μηνύματα.
σαν πολίτης, θέτω ένα ερώτημα:

όλοι εσείς, εμείς, αυτοί που αγαναχτείτε διαβάσατε, ... το νέο μνημόνιο λέξη προς λέξη ή απλά αναπαράγετε ότι λέει η θεία Ευτέρπη;

προσωπικά όχι, αλλά είδα σε εφαρμογή το πρώτο και μου φτάνει...
(εξάλλου έχω nova...μια χαρά τσόντες μου παρέχει, γιατί να τις αναζητήσω αλλού?...:whistle::P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antwwwnis

Διάσημο μέλος

Ο Αντωωωνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,939 μηνύματα.
Συγνώμη φίλε npb, αλλά πιστεύεις πως ανάμεσα στις καθε είδους μειώσεις αποδοχών και τις μαζικές απολύσεις, εκεί κάπου στο υπόμνημα, σε καμιά μεταβατική πρόταση ή έστω με μικρά γραμματάκια στο πλάι κάποιας σελιδας γράφει κάτι που θα μας κάνει να κοιτάξουμε με αισιόδοξα μάτια τον ορίζοντα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,788 μηνύματα.
Ναι Αντώνη. Έπηξα με την μοιρολατρεία και είπα να το ρίξω λίγο στην αισιόδοξη πλευρά. Είμαι νέος. Αν αρχίσω από τώρα να το παίζω ξυνός γεροντομπινές, καήκαμε. Προσωπικά, έχω μάθει να μην ακούω τι λένε οι άλλοι, ο κόσμος ή τα ΜΜΕ αλλά να πιστεύω ότι διαβάζω και ότι βλέπουν τα μάτια μου, όσο μπορώ να το πιστέψω εφόσον είναι σύμφωνο με την κοινή λογική. Δεν πιστεύω εύκολα αλλά και ούτε αοριστολογημένες φήμες. Μασημένη τροφή δεν αναπαράγω.

Αυτήν την περίοδο απολαμβάνω να λύνω δύσκολες ασκήσεις στερεομετρίας..:P και όχι να βλέπω την καταθλιπτική τηλεόραση αλλά και ούτε να ακούω τον κάθε πικραμένο να κάνει ανάλυση χρηματαγορών και του PSI με έννοιες καφενείου και χρηματοοικονομικής άγνοιας. Όσοι γνωρίζουν την οικονομική επιστήμη αλλά και ανάλυση νομολογίας, ας μιλήσουν επί της νέας σύμβασης για να μας φωτίσουν. Ο καθένας στο είδος του..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

boss.

Δραστήριο μέλος

Ο boss. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Μύκονος (Κυκλάδες). Έχει γράψει 784 μηνύματα.
Ναι Αντώνη. Έπηξα με την μοιρολατρεία και είπα να το ρίξω λίγο στην αισιόδοξη πλευρά. Είμαι νέος. Αν αρχίσω από τώρα να το παίζω ξυνός γεροντομπινές, καήκαμε. Προσωπικά, έχω μάθει να μην ακούω τι λένε οι άλλοι, ο κόσμος ή τα ΜΜΕ αλλά να πιστεύω ότι διαβάζω και ότι βλέπουν τα μάτια μου, όσο μπορώ να το πιστέψω εφόσον είναι σύμφωνο με την κοινή λογική. Δεν πιστεύω εύκολα αλλά και ούτε αοριστολογημένες φήμες. Μασημένη τροφή δεν αναπαράγω.

Αυτήν την περίοδο απολαμβάνω να λύνω δύσκολες ασκήσεις στερεομετρίας..:P και όχι να βλέπω την καταθλιπτική τηλεόραση αλλά και ούτε να ακούω τον κάθε πικραμένο να κάνει ανάλυση χρηματαγορών και του PSI με έννοιες καφενείου και χρηματοοικονομικής άγνοιας. Όσοι γνωρίζουν την οικονομική επιστήμη αλλά και ανάλυση νομολογίας, ας μιλήσουν επί της νέας σύμβασης για να μας φωτίσουν. Ο καθένας στο είδος του..

παρε λιγο χαμπαρι πως δεν ειμαστε αρμοδιοι για να μπορουμε να κατεβαζουμε νομοσχεδια! ειμαστε αρμοδιοι ομως να διαμαρτυριθουμε οταν δεν εχουμε καμια προοπτικη να ζησουμε καλυτερα, και οταν για 8ωρη εργασια θα μας δινουν 450 ευρω!
οταν υπαρχει μια κυβερνηση την οποια δεν ψηφισε ο ελληνικος λαος!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mitsolas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο mitsolas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νέο Ψυχικό (Αττική). Έχει γράψει 159 μηνύματα.
σαν πολίτης, θέτω ένα ερώτημα:

όλοι εσείς, εμείς, αυτοί που αγαναχτείτε διαβάσατε, ... το νέο μνημόνιο λέξη προς λέξη ή απλά αναπαράγετε ότι λέει η θεία Ευτέρπη;

https://www.thepressproject.gr/details.php?id=12327
οπως αυτο????ενταξει σε αυτο ειμαστε υπερ...θα μπορουσαμε επισης να προσθεσουμε και καποιους ακομα ορους οπως το να διοριζεται ο πρωθυπουργος απο οικονομικα κεντρα ενω η εκλογη του απο τον λαο να ειναι αντισυνταγματικη:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top