Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 69,350 εγγεγραμμένα μέλη και 2,488,482 μηνύματα σε 79,494 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 448 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

Το αγαπημένο σας μάθημα!

fabulous (Mαρία.)

Μαθητής Γ' γυμνασίου

H Mαρία. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών , Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Κηφισιά (Αττική). Έχει γράψει 525 μηνύματα.

H fabulous έγραψε: στις 16:25, 17-12-08:

Αρχική Δημοσίευση από *Fantasy..
καλλιτεχνικα μ αρεσουν αλλα προτιμω το σχεδιο οποτε...δεν ειμαι φαν των ισιων γραμμων και των χρωματων..:no1:
Eγώ είμαι φαν των χρωμάτων. Όλος ο κόσμος μου λέει πως κάνω φανταστικούς συνδυασμούς...
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

Giorgio-PD (Γιάννης Καλλιατζής)

Φοιτητής

Ο Γιάννης Καλλιατζής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών και Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής Θεσσαλονίκης . Έχει γράψει 187 μηνύματα.

O Giorgio-PD έγραψε: στις 16:46, 17-12-08:

Εμένα αγαπημένο μου μάθημα αν και δεν διδάσκεται στην Α' Γυμνασίου από ότι θυμάμαι ήταν πάντα η Φυσική...Βέβαια και μαθηματικά και χημεία μου αρέσουν
Παράθεση

Iliaso

Μεταπτυχιακός φοιτητής

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής του τμήματος Φυσικής (ΑΠΘ/Θεσσαλονίκη) και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 5,469 μηνύματα.

O Iliaso έγραψε: στις 00:31, 18-12-08:

sorry αφτοπικ... εσυ τλκ γ γυμνασιου πας η γ λυκειου?
Παράθεση

aggel A4 forever (Αγγελος)

Μαθητής Β' γυμνασίου

Ο Αγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών και Μαθητής Β' γυμνασίου . Έχει γράψει 221 μηνύματα.

O aggel A4 forever έγραψε: στις 14:00, 22-12-08:

Αρχική Δημοσίευση από fabulous
Στην Α γυμνασίου; η βιολογία, αν εξαιρέσουμε την καθηγήτρια. Και η Οικ.οικ και τα κείμενα.
Φέτος όλα τα φιλολογικά εκτός απο Αρχαία και Ιλιαδα...Για Γλωσσα,Κειμενα και Ιστορια
οταν εννοεις ιστορια αυτην που καναμε απο την τριτη δημοτικου η το ανθολογιο :αρχαια ελλαδα ο τοπος και οι ανθρωποι ???
Παράθεση

candygirl96

Μαθητής Α' λυκείου

H candygirl96 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και Μαθητής Α' λυκείου . Έχει γράψει 276 μηνύματα.

H candygirl96 έγραψε: στις 14:10, 22-12-08:

εχουμε κι αλλο τετοιο theard...και εγω προσωπικα εχω πει πως ειναι το διαλειμμα...
Παράθεση

fabulous (Mαρία.)

Μαθητής Γ' γυμνασίου

H Mαρία. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών , Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Κηφισιά (Αττική). Έχει γράψει 525 μηνύματα.

H fabulous έγραψε: στις 15:56, 24-12-08:

Αρχική Δημοσίευση από candygirl96
εχουμε κι αλλο τετοιο theard...και εγω προσωπικα εχω πει πως ειναι το διαλειμμα...
Το διάλειμμα είναι "διάλειμμα" (απο το μάθημα).
Το λέει και η λέξη
Παράθεση

ΣΟΦΙΑ-ΦΑΙΗ (Σοφια)

Μαθητής Γ' γυμνασίου

H Σοφια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών , Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Λεχαινά (Ηλεία). Έχει γράψει 164 μηνύματα.

H ΣΟΦΙΑ-ΦΑΙΗ έγραψε: στις 13:10, 25-12-08:

στην πρωτη μ αρεσε η φυσικη κ η ιστορια.
τωρα μ αρεσουν τ αθηματικα κ τ αρχαια!!!
καλο ε?
Παράθεση

candygirl96

Μαθητής Α' λυκείου

H candygirl96 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και Μαθητής Α' λυκείου . Έχει γράψει 276 μηνύματα.

H candygirl96 έγραψε: στις 13:37, 25-12-08:

:p:p:p
Παράθεση

aggel A4 forever (Αγγελος)

Μαθητής Β' γυμνασίου

Ο Αγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών και Μαθητής Β' γυμνασίου . Έχει γράψει 221 μηνύματα.

O aggel A4 forever έγραψε: στις 16:13, 29-12-08:

σε εμενα πανε ολα αυτα???????????????//
Παράθεση

Angelica (Αγγελική)

Μαθητής Γ' γυμνασίου

H Αγγελική αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών , Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Άρτα (Άρτα). Έχει γράψει 266 μηνύματα.

H Angelica έγραψε: στις 19:02, 07-01-09:

φυσική και μαθηματικά αν και με το 2ο έχουμε μια καθηγήτρια που δεν μας εξηγεί τίποτα !!!
Παράθεση

Σπυρακος (^^)

Φοιτητής

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών , Φοιτητής του τμήματος Φυσικοθεραπείας (ΤΕΙ/Αίγιο) και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 2,590 μηνύματα.

O Σπυρακος (^^) έγραψε: στις 19:14, 07-01-09:

αρχαία δαγκωτοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Παράθεση

GATE 7

Μαθητής Α' γυμνασίου

Ο GATE 7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών και Μαθητής Α' γυμνασίου . Έχει γράψει 38 μηνύματα.

O GATE 7 έγραψε: στις 16:04, 15-01-09:

τα μισω.μαθηματικααααααααααααααααααααααα4 ever.ειναι τελεια:no1:
Παράθεση

Iliaso

Μεταπτυχιακός φοιτητής

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής του τμήματος Φυσικής (ΑΠΘ/Θεσσαλονίκη) και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 5,469 μηνύματα.

O Iliaso έγραψε: στις 16:05, 15-01-09:

εμενα μ αρεσουν και τα 2.. αλλα για τα μεν μαθηματικα κουραζομαι οταν διαβαζω χημεια και βιολογια...
Παράθεση

Ismini! (ισμηνη)

Μαθητής Α' γυμνασίου

H ισμηνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Α' γυμνασίου του τμήματος --- και μας γράφει απο Νίκαια (Αττική). Έχει γράψει 54 μηνύματα.

H Ismini! έγραψε: στις 16:18, 15-01-09:

μαθηματικα!!!!!!!!!! ειναι κ το τελειο μαθημα
Παράθεση

mary94

Μαθητής Α' λυκείου

H mary94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών , Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Μύρινας (Λέσβος). Έχει γράψει 28 μηνύματα.

H mary94 έγραψε: στις 19:56, 15-01-09:

Πιστευω οτι θα αλαξετε γνωμη του χρονου για τα μαθηματικα.....Ελεος! Υπαρχει καλυτερο μαθημα απο τα καλλιτεχνικα???
Παράθεση

vana

Μαθητής Α' γυμνασίου

H vana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και Μαθητής Α' γυμνασίου . Έχει γράψει 4 μηνύματα.

H vana έγραψε: στις 18:19, 18-01-09:

βιολογια!
Παράθεση

γκαμπριελα (γκαμπριελα)

Μαθητής Α' γυμνασίου

H γκαμπριελα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και Μαθητής Α' γυμνασίου . Έχει γράψει 7 μηνύματα.

H γκαμπριελα έγραψε: στις 19:35, 18-01-09:

εμενα μαρεσουν τα μαθηματικα
Παράθεση

nicole (Νικολέττα)

Μαθητής Β' λυκείου

H Νικολέττα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Μαθητής Β' λυκείου . Έχει γράψει 84 μηνύματα.

H nicole έγραψε: στις 23:29, 23-01-09:

Μαθηματικά!!!!
Παράθεση

dIm@kIs14 (ΔΗΜΟς)

Μαθητής Α' λυκείου

Ο ΔΗΜΟς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών και Μαθητής Α' λυκείου . Έχει γράψει 202 μηνύματα.

O dIm@kIs14 έγραψε: στις 23:43, 24-01-09:

στην πρώτη μου άρεσαν πολύ η λογοτεχνία και τα αρχαία.
Βασικά ακόμα μου αρέσουν
Παράθεση

vana

Μαθητής Α' γυμνασίου

H vana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και Μαθητής Α' γυμνασίου . Έχει γράψει 4 μηνύματα.

H vana έγραψε: στις 17:29, 25-01-09:

μαθηματίκα ή βιολογία!
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια