Γενικό -  Αλλαγή τμήματος

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 19,771 μηνύματα.
Μάλλον αυτό εννοεί.
Γι αυτό θεωρούνται και super wow...:P:hehe:

Λείπω από την Ελλάδα και χάνω την καλύτερη παρακμή. Μια yolo φάση. :redface: :D Οι καθηγητές βρίζουν. Αυτά είναι. :lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BeatrixKiddo

Περιβόητο μέλος

Η Trix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Δημόσιας & Κοινοτικής Υγείας ΠΑΔΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,048 μηνύματα.
Γεια σας .Παω Α Λυκειου και ειμαι Α2 δυστυχως ....Εχουμε αθλιους καθηγητες (οχι αυστηρους απλα φλωρους) και θελω να παω στο Α3 (οπου εκει βριζουν κιολας) και γενικα ολοι τους αποκαλουν τελειους καθηγητες.....Εχει περασει η περιοδος αλλαγων αλλα γινετε αν παω εγω στην Λυκειαρχισσα και της πω πως θελω να αλλαξω να με αλλαξει????ή πρεπει να συντρεχει σοβαρος λογος?Γιατι οι γονεις μου αρνουνται να ερθουν να τους μιλησουν
Τελικά σε άλλαξαν τμήμα;
 

GeorgePap2003

Διάσημο μέλος

Ο GeorgePap2003 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών, Φοιτητής του τμήματος Οικονομικής & Περιφερειακής Ανάπτυξης Παντείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,121 μηνύματα.

Joji

Περιβόητο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Νοσηλευτικής Πατρών. Έχει γράψει 6,438 μηνύματα.
Γεια σας .Παω Α Λυκειου και ειμαι Α2 δυστυχως ....Εχουμε αθλιους καθηγητες (οχι αυστηρους απλα φλωρους) και θελω να παω στο Α3 (οπου εκει βριζουν κιολας) και γενικα ολοι τους αποκαλουν τελειους καθηγητες.....Εχει περασει η περιοδος αλλαγων αλλα γινετε αν παω εγω στην Λυκειαρχισσα και της πω πως θελω να αλλαξω να με αλλαξει????ή πρεπει να συντρεχει σοβαρος λογος?Γιατι οι γονεις μου αρνουνται να ερθουν να τους μιλησουν
ΕΧΩ ΠΕΘΑΝΕΙ
 

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, Φοιτητής του τμήματος Ιστορίας & Αρχαιολογίας ΑΠΘ και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 17,298 μηνύματα.
Και εγώ από ντροπή χδ.

Ας με έπαιρνε το πληκτρολόγιο κάποιος εκείνα τα χρόνια, ειλικρινά :laugh:
 

GeorgePap2003

Διάσημο μέλος

Ο GeorgePap2003 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών, Φοιτητής του τμήματος Οικονομικής & Περιφερειακής Ανάπτυξης Παντείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,121 μηνύματα.
Παιδιά ξέρετε αν μπορώ να αλλάξω τμήμα στο σχολείο; Σήμερα έκαναν αλλαγές στα παιδιά και μου πήραν τα μισά με τα οποία έκανα παρέα και μου έφεραν κάτι άλλους που δεν έχω και πολλές σχέσεις..θα αυτοκτονήσω αν μείνω στο τμήμα που είμαι :worry:
2011...
Πωωωω πόσες αναμνήσεις...
Μου λείπει αυτή η εποχή!!
 

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 19,771 μηνύματα.

GeorgePap2003

Διάσημο μέλος

Ο GeorgePap2003 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών, Φοιτητής του τμήματος Οικονομικής & Περιφερειακής Ανάπτυξης Παντείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,121 μηνύματα.
Eποχές ΝΔπασοκαρίας, μνημονίων :hehe:
εγώ φίλε μου φέρνει μνήμες Μέσι με μακρύ μαλλί και la liga στα prime της...
ξέγνιαστα παιχνίδια το καλοκαίρι με τα παιδιά στη πλατεία κ άλλα πολλά!!
 

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 19,771 μηνύματα.
εγώ φίλε μου φέρνει μνήμες Μέσι με μακρύ μαλλί και la liga στα prime της...
ξέγνιαστα παιχνίδια το καλοκαίρι με τα παιδιά στη πλατεία κ άλλα πολλά!!

Τώρα δεν έχεις ξέγνοιαστα καλοκαίρια; :book: Ακόμη 19 είσαι..
 

GeorgePap2003

Διάσημο μέλος

Ο GeorgePap2003 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών, Φοιτητής του τμήματος Οικονομικής & Περιφερειακής Ανάπτυξης Παντείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,121 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top