Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 68,835 εγγεγραμμένα μέλη και 2,473,075 μηνύματα σε 78,663 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 567 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

Απορίες για τις εκλογές

nioniosmeg (Άδης)

Φοιτητής

Ο Άδης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών , Φοιτητής του τμήματος Πληροφορικής (ΑΕΙ/Κέρκυρα) και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 1,676 μηνύματα.

O nioniosmeg έγραψε: στις 02:22, 03-01-15:

Αρχική Δημοσίευση από financial
Ο ΣΥΡΙΖΑ ζητά να ψηφίσουν οι 18αρηδες...
http://news.in.gr/greece/article/?aid=1231374756
Λογικό δεν είναι από την στιγμή που από τους 100.000 18ρηδες θα ψηφίσουνε ΝΔ-ΠΑΣΟΚ πόσοι;
1%;

Ο ΣΥΡΙΖΑ καλά κάνει και ζητά να ψηφίσουμε. Δεν νομίζω ότι θα καταφέρει κάτι όμως.
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

financial

Δραστήριο Μέλος

Ο financial αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 369 μηνύματα.

O financial So much for my happy ending... έγραψε: στις 11:34, 03-01-15:

Αρχική Δημοσίευση από nioniosmeg
Λογικό δεν είναι από την στιγμή που από τους 100.000 18ρηδες θα ψηφίσουνε ΝΔ-ΠΑΣΟΚ πόσοι;
1%;

Ο ΣΥΡΙΖΑ καλά κάνει και ζητά να ψηφίσουμε. Δεν νομίζω ότι θα καταφέρει κάτι όμως.
Ακριβώς, άλλωστε και οι ιδιοι απροκάλυπτα το λένε... Το θέμα ειναι οτι όντως μάλλον πρόκειται περισσότερο για ένα νομικό θέμα (τροποποίηση προεδρικού διατάγματος) παρα για πραγματικό καθώς όλα γίνονται ηλεκτρονικά οπότε μάλλον η ανανέωση των εκλογικών καταλόγων δεν ειναι πολυ δύσκολη..
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Εκλογές vs Δημοψήφισμα - Από iJohnnyCash
      Το θέμα έχει λάβει 2 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Φάκελος: Ελληνική Κρίση.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 02-11-11 στις 14:20.
    • Απαξίωση για τις εκλογές - Από Demelene
      Το θέμα έχει λάβει 20 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Πολιτική - Κοινωνικά θέματα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 13-11-10 στις 00:55.
    • Εκλογες, 17 στα 18 - Από Dark_kronos
      Το θέμα έχει λάβει 6 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Πολιτική - Κοινωνικά θέματα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 29-05-09 στις 12:13.
    • Αμερικάνικες εκλογές - Από SCULLY
      Το θέμα έχει λάβει 141 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Νεανικά θέματα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 15-12-08 στις 18:23.
    • Χαρτιά για εκλογές - Από io-io
      Το θέμα έχει λάβει 16 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Διάφορα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 07-09-07 στις 13:14.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα