ΛΟΧΡΗ ΟΠΑ vs Χρηματοοικονομίας & Τραπεζ. Διοικητικ. ΠΑΠΕΙ

john1994

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο john1994 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 312 μηνύματα.
βλεπω οτι υπάρχει μέγαλο θέμα με αυτές τις δυο σχολές, και άλλοι υποστηρίζουν φανατικά ασοεε και άλλοι παπει.

Οι της ασοεε στηρίζονται στο όνομα της σχολής και στις δυνατότητες που σου δίνει αυτό για ένα καλό μεταπτυχιακό,
ενώ του Πειραιά στηρίζονται στη προθυμοποιηση και συνεργατικότητα των καθηγητων τους, και προβάλλουν την αρνητική συμπεριφορά των καθηγητών της ασοεε (μα τόσο κακή είναι πια?)..
ωστόσο από τις βάσεις φαίνεται έντονα, ότι οι υποψήφιοι προτιμούν την ασοεε σε όλες τις σχολές της και ο πειραιάς είναι μονίμως πίσω.

εν τέλει ποια ειναι η γνωμη σας για:

1. δυνατοτητες καλού μεταπτυχιακου σε καλά πανεπιστημια ατην Αγγλία
2. εγκαταστάσεις, υποδομές σχολών,περιβάλλον, προγράμματα, σεμινάρια κλπ.
3. καθηγητές συνολικά
4. επαγγελματικη αποκατασταση και απορροφηση απο την αγορα εργασιας
5. ποια πιστεύετε ότι είναι τα συγκριτικά πλεονεκτηματα-μειονεκτηματα των σχολών αυτων
6. ποιο τμημα ειναι περισσοτερο εξειδικευμενο και πιο είναι πιο ευρυ?


θέλω να ακουσω τις γνώμες σας, πάντα με επιχειρήματα, και θα με ενδιεφερε κυρίως από φοιτητές των τμημάτων αυτων, που έχουν σχετική εμπειρία, (αν βρεθεί και καθηγητής πιάσαμε λαυράκι!!!:clapup::clapup:)

ευχαριστω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

justin pieper

Νεοφερμένος

Ο justin pieper αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 73 μηνύματα.
βλεπω οτι υπάρχει μέγαλο θέμα με αυτές τις δυο σχολές, και άλλοι υποστηρίζουν φανατικά ασοεε και άλλοι παπει.

Οι της ασοεε στηρίζονται στο όνομα της σχολής και στις δυνατότητες που σου δίνει αυτό για ένα καλό μεταπτυχιακό,
ενώ του Πειραιά στηρίζονται στη προθυμοποιηση και συνεργατικότητα των καθηγητων τους, και προβάλλουν την αρνητική συμπεριφορά των καθηγητών της ασοεε (μα τόσο κακή είναι πια?)..
ωστόσο από τις βάσεις φαίνεται έντονα, ότι οι υποψήφιοι προτιμούν την ασοεε σε όλες τις σχολές της και ο πειραιάς είναι μονίμως πίσω.

εν τέλει ποια ειναι η γνωμη σας για:

1. δυνατοτητες καλού μεταπτυχιακου σε καλά πανεπιστημια ατην Αγγλία
2. εγκαταστάσεις, υποδομές σχολών,περιβάλλον, προγράμματα, σεμινάρια κλπ.
3. καθηγητές συνολικά
4. επαγγελματικη αποκατασταση και απορροφηση απο την αγορα εργασιας
5. ποια πιστεύετε ότι είναι τα συγκριτικά πλεονεκτηματα-μειονεκτηματα των σχολών αυτων
6. ποιο τμημα ειναι περισσοτερο εξειδικευμενο και πιο είναι πιο ευρυ?


θέλω να ακουσω τις γνώμες σας, πάντα με επιχειρήματα, και θα με ενδιεφερε κυρίως από φοιτητές των τμημάτων αυτων, που έχουν σχετική εμπειρία, (αν βρεθεί και καθηγητής πιάσαμε λαυράκι!!!:clapup::clapup:)

ευχαριστω

Θα καταλαβεις οτι για ολα αυτα που αγχωνεσαι ειναι μικροπραγματα.Τι παει να πει οργανωση?προθυμους και απροθυμους καθηγητες θα βρεις παντου.Αν σε ενδιαφερει τοσο πολυ να εχει καλες υποδομες και εγκαταστασεις πηγαινε απο εκει και δες μονος σου.Ενταξει η ασοεε εχει και ενα ονομα αλλα αν δεν ασχοληθεις και διαβασεις τι να το κανεις.Και απο τα 2 πανεπιστημια πηγαινουν σε καλα μεταπτυχιακα στο εξωτερικο
Η 2 σχολες εχουν ιδια δικαιωματα.Απο το λοχρη εχεις και την λογιστικη.Αν σε ενδιαφερει λιγο η λογιστικη πηγαινε λοχρη για μενα.Προσοχη ομως μην διαπιστωσεις στο 2ο ετος οτι ισως δεν σε ενδιαφερει να γινεις χρηματιστης και ηταν κατι αλλο απο οτι περιμενες.Υπαρχουν εναλλακτικες οπως να κανεις ενα mba η κατι αλλο, αλλα θα θα εχεις σπουδασει 4+ χρονια σε σχολη που δεν σου αρεσει.Αυτο που θελω να πω ειναι μην σκεφτεσαι λεπτομεριες οπως πιο κτιριο εχει τις πιο καθαρες τουαλετες για να καταληξεις.Σκεψου μονο τι σου αρεσει και με τι θες να ασχοληθεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

john1994

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο john1994 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 312 μηνύματα.
Θα καταλαβεις οτι για ολα αυτα που αγχωνεσαι ειναι μικροπραγματα.Τι παει να πει οργανωση?προθυμους και απροθυμους καθηγητες θα βρεις παντου.Αν σε ενδιαφερει τοσο πολυ να εχει καλες υποδομες και εγκαταστασεις πηγαινε απο εκει και δες μονος σου.Ενταξει η ασοεε εχει και ενα ονομα αλλα αν δεν ασχοληθεις και διαβασεις τι να το κανεις.Και απο τα 2 πανεπιστημια πηγαινουν σε καλα μεταπτυχιακα στο εξωτερικο
Η 2 σχολες εχουν ιδια δικαιωματα.Απο το λοχρη εχεις και την λογιστικη.Αν σε ενδιαφερει λιγο η λογιστικη πηγαινε λοχρη για μενα.Προσοχη ομως μην διαπιστωσεις στο 2ο ετος οτι ισως δεν σε ενδιαφερει να γινεις χρηματιστης και ηταν κατι αλλο απο οτι περιμενες.Υπαρχουν εναλλακτικες οπως να κανεις ενα mba η κατι αλλο, αλλα θα θα εχεις σπουδασει 4+ χρονια σε σχολη που δεν σου αρεσει.Αυτο που θελω να πω ειναι μην σκεφτεσαι λεπτομεριες οπως πιο κτιριο εχει τις πιο καθαρες τουαλετες για να καταληξεις.Σκεψου μονο τι σου αρεσει και με τι θες να ασχοληθεις

εννοειται οτι θα ασχοληθω οπου κι αν παω. ειμαι σιγουρος εδω και αρκετα χρονια στο τι θελω να γινω, οποτε δεν θα το μετανοιωσω. παντως το θεμα με τους καθηγητες δεν ειναι μικροπραγματα..
και πριν μιλησα με εναν αποφοιτο του Πειραια και μου ειπε οτι οι αποφοιτοι τους κανουν καλυτερα μεταπτυχιακα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

justin pieper

Νεοφερμένος

Ο justin pieper αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 73 μηνύματα.
εννοειται οτι θα ασχοληθω οπου κι αν παω. ειμαι σιγουρος εδω και αρκετα χρονια στο τι θελω να γινω, οποτε δεν θα το μετανοιωσω. παντως το θεμα με τους καθηγητες δεν ειναι μικροπραγματα..
και πριν μιλησα με εναν αποφοιτο του Πειραια και μου ειπε οτι οι αποφοιτοι τους κανουν καλυτερα μεταπτυχιακα...

Θα καταλαβεις οτι σε καθε πανεπιστημιο θα υπαρξουν καλοι και κακοι καθηγητες.Και ο ΄΄καλος΄΄ καθηγητης δεν σημαινει απαραιτητα προσιτος.Για τα μεταπτυχιακα κοιτανε και αλλα πραγματα οχι τοσο απο που τελειωσες εκτος αν ειναι χαωτικη διαφορα που δεν νομιζω να ειναι σε παπει-ασοεε.Τελος παντων αν εχεις καταληξει οτι θες να γινεις χρηματιστης εγω θα σου ελεγα να δηλωσεις πρωτα χρηματοικονομικη και τραπεζικη διοικητικη στο παπει και μετα λοχρη.Εκτος αν σε ελκυει και η λογιστικη λιγο και σκεφτεσαι αυτη την περιπτωση.Τα 2 τμηματα δεν εχουν μεγαλες διαφορες οποτε σε αυτο που θες να κανεις θα σε βολεψουνε.Για οδε δεν ξερω τι προοπτικες υπαρχουν αλλα δεν θα το προτεινα πρωτο στην περιπτωση σου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

john1994

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο john1994 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 312 μηνύματα.
ναι πανω κατω ιδια ειναι... χρηματιστης θελω, αλλα αν δεν τα καταφερω τοτε λογιστης, οποτε θελω και λογιστικη.
το οδε με κατευθυνση τη χρηματοοικονομικη δεν νομιζω να διαφερει και αυτο πολυ.. θα ειναι η 2η επιλογη και 3η ο πειραιας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gate1319661

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο gate1319661 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 310 μηνύματα.
τα εχεις βαλει με σωστη σειρα νομιζω...εγω που ειμαι στην ασοεε παντος ειμαι ευχαριστημενος απο καθηγητες ....φυσικα καποιοι δεν θα ειναι καλοι οπως και στο παπει αλλωστε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

john1994

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο john1994 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 312 μηνύματα.
τελικα τα αλλαξα και το στειλα:
1η λοχρη ασοεε
2η χρηματοοικονομικα πειραια
3η οδε ασοεε
4η οικονομικ. επιστημ. ασοεε
5η δετ ασοεε
6η οδε πειραιας
7η στατιστικη ασοεε
8η μαθηματικο αθηνας
9η σεμφε εμπ
10η οικονομικ. επιστημ. πειραια
και παει λεγοντας

21 σχολες συνολικα που ειναι και τυχερος αριθμος!

οκ κατα 80% μπαινω στην 1η και κατα 100% μπαινω στη 2η επιλογη με τα 18150 που συγκεντρωσα.

απλα επειδη ο προσανατολισμος μου ειναι καθαρα χρηματοοικονομικος, δεν υπηρχε λογος να δηλωσω το οδε της ασοεε πανω απο τα καθαρα χρηματοοικονομικα του πειραια..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gate1319661

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο gate1319661 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 310 μηνύματα.
τελικα τα αλλαξα και το στειλα:
1η λοχρη ασοεε
2η χρηματοοικονομικα πειραια
3η οδε ασοεε
4η οικονομικ. επιστημ. ασοεε
5η δετ ασοεε
6η οδε πειραιας
7η στατιστικη ασοεε
8η μαθηματικο αθηνας
9η σεμφε εμπ
10η οικονομικ. επιστημ. πειραια
και παει λεγοντας

21 σχολες συνολικα που ειναι και τυχερος αριθμος!

οκ κατα 80% μπαινω στην 1η και κατα 100% μπαινω στη 2η επιλογη με τα 18150 που συγκεντρωσα.

απλα επειδη ο προσανατολισμος μου ειναι καθαρα χρηματοοικονομικος, δεν υπηρχε λογος να δηλωσω το οδε της ασοεε πανω απο τα καθαρα χρηματοοικονομικα του πειραια..

ευχομαι να περασεις ασοεε...ειναι κριμα να καταληξεις με τοσα μορια παπει....δεν επρεπε να τα αλλαξεις τεσπα ας ελπισουμε να μπεις στην πρωτη σου επιλογη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

john1994

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο john1994 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 312 μηνύματα.
ευχομαι να περασεις ασοεε...ειναι κριμα να καταληξεις με τοσα μορια παπει....δεν επρεπε να τα αλλαξεις τεσπα ας ελπισουμε να μπεις στην πρωτη σου επιλογη...

ναι και εγω σε αυτο ελπιζω, αλλα δεν πρεπει να σκεφτομαι τα μορια μου για να επιλεξω σχολη.
εδω η πρωτη των πρωτων με 19800κατι, εβαλε μαθηματικο αθηνας 1η επιλογη.

και επειδη οπως ειπα ο προσανατολισμος μου ειναι καθαρα χρηματοοικονομικος, μαζι με τα θετικα που ακουω απο ολους για αυτο το τμημα του πειραια, με εκανε να το βαλω στη 2η θεση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

justin pieper

Νεοφερμένος

Ο justin pieper αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 73 μηνύματα.
ευχομαι να περασεις ασοεε...ειναι κριμα να καταληξεις με τοσα μορια παπει....δεν επρεπε να τα αλλαξεις τεσπα ας ελπισουμε να μπεις στην πρωτη σου επιλογη...

Mην εισαι προκατειλημενος:PΚαλο και το παπει ειδικα στα χρηματοικονομικα.Πρωτα κοιταμε το αντικειμενο και μετα το πανεπιστημιο.

Τζον ελπιζω να περασεις εκει που θελεις και πιστευω εκανες καλες επιλογες.Αν θα ηταν καλυτερα να βαλεις το οδε 2ο δεν νομιζω να εχει και πολυ σημασια μην το σκεφτεσαι πλεον.Καλα αποτελεσματα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

john1994

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο john1994 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 312 μηνύματα.
μπηκαμε λοχρη!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 565231

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
μπηκαμε λοχρη!!!!!


Χοχο! :) συγχρητηρια!παρεπιπτοντως το θεμα αυτο με βοηθησε πολυ (δινω του χρονου)το θεμα ειναι πως δε ξεεω τι θελω να γινω!χρηματιστης,λογιστης,οικονομολογος; Ενας οικονομολογος ομως μπορει να κανει τα 22 προηγουμενα σωστα;ενω το αναποδο οχι ε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ilias1994

Νεοφερμένος

Ο ilias1994 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 104 μηνύματα.
ο οικονομολόγος μπορεί ν γίνει λογιστής α κατηγορίας αλλά μετά από αρκετή προϋπηρεσία και για ασχοληθεί με τα χρηματοοικονομικά πρέπει ν τ πάρει σαν κατεύθυνση......(νομίζω πως αυτές είναι οι διάφορες)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 565231

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Αχα! Δε θα μπορουσα να ασχοληθω κ στο μεταπτυχιακο με λογιστικη η χρηματοοικ.; Δηλ θα εχω τις βασεις;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ilias1994

Νεοφερμένος

Ο ilias1994 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 104 μηνύματα.
λέγοντας λογιστική από το λογχρ της ασοεε είναι ορκωτός λογιστής π δν ξέρω αν γίνεται μεταπτυχιακό από κάποια οικονομική σχολή ούτε το χρηματοοικονομικό ξέρω αν υπαρχει σε μεταπτυχιακό
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

john1994

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο john1994 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 312 μηνύματα.

1. δυνατοτητες καλού μεταπτυχιακου σε καλά πανεπιστημια ατην Αγγλία
2. εγκαταστάσεις, υποδομές σχολών,περιβάλλον, προγράμματα, σεμινάρια κλπ.
3. καθηγητές συνολικά
4. επαγγελματικη αποκατασταση και απορροφηση απο την αγορα εργασιας
5. ποια πιστεύετε ότι είναι τα συγκριτικά πλεονεκτηματα-μειονεκτηματα των σχολών αυτων
6. ποιο τμημα ειναι περισσοτερο εξειδικευμενο και πιο είναι πιο ευρυ?
ας απαντησω λοιπον τωρα που μπηκα λοχρη: (προσπαθω να ειμαι αντικειμενικος γιατι δεν ξερω τι γινεται στο παπει)
1. αν και δεν το εχω βιωσει, εδω νομιζω υπερτερει το λοχρη με βαση αυτα που ακουω, χωρις βεβαια να αποκλειεται ο Πειραιας.
2. προγραμματα και διαφορα σεμιναρια εχει μπολικα, ωστοσο οι εγκαταστασεις και το περιβαλλον δεν ειναι και το καλυτερο
3. οι καθηγητες στο οπα ειναι παρα παρα πολυ καλοι και οι φημες που κυκλοφορουν οτι ειναι απλησιαστοι, ειναι απλως φημες νομιζω
4. ως απόρροια των καλων μεταπτυχιακών νομιζω πως και εδω μετραει το ονομα και υπερτερει το οπα
5. το οπα ειναι στο κεντρο της Αθηνας με ευκολη προσβαση. μειονεκτημα του οπα ειναι ο μεγαλος αριθμος φοιτητων σχετικα με τις εγκαταστασεις του και τα πολλα κομματοσκυλα που εχει
6. δεν ξερω τι κανουν στον Πειραια, αλλα ξερω πως το δικο μας θεωρειται πολυ εξειδικευμενο, και αυτο ειναι καλο για καποιον που ξερει τι ακριβως θελει να κανει

και τα δυο τμηματα παντως ειναι πολυ καλα και οι διαφορες ειναι μικρες. εγω στο μηχανογραφικο μου ειχα πρωτη επιλογη το λοχρη και δευτερη τον πειραια
αν εμενα πειραια νομιζω θα ηταν η πρωτη μου επιλογη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sophia_b

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Σοφία-Ζωή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 298 μηνύματα.
Δεν πιστευω οτι αν εμενες πειραια, θα ηταν η πρωτη σου επιλογη.. Το μονο προβλημα ειναι το πηγαινε ελα. Αλλα οχι και να "θυσιασουμε" τις σπουδες μας επειδη το παπει ειναι διπλα στο σπιτι μας..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

john1994

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο john1994 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 312 μηνύματα.
Δεν πιστευω οτι αν εμενες πειραια, θα ηταν η πρωτη σου επιλογη.. Το μονο προβλημα ειναι το πηγαινε ελα. Αλλα οχι και να "θυσιασουμε" τις σπουδες μας επειδη το παπει ειναι διπλα στο σπιτι μας..

παντως τωρα μενω 5 λεπτα με τρολευ απο την ασοεε.
ειναι θεμα η αποσταση, ειδικα αν εχεις 2 ωρες την ημερα μαθημα..
αλλα ενταξει εδω εχω φιλους που απο κηφισια περασαν πειραια και πανε... 55 λεπτα στον ηλεκτρικο!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sophia_b

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Σοφία-Ζωή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 298 μηνύματα.
εγω κανω μιση ωρα τρια τεταρτα με λεωφορειο και ηλεκτρικο.. Ειναι προβλημα, δεν λεω, αλλα προτιμω να εχω το κυρος της ασοεε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikoslarissa

Δραστήριο μέλος

Ο Νικος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 669 μηνύματα.
Σε τι διαφέρουν οι δυο σχολές ως προς τα επαγγελματικά δικαιώματα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top