Γενικό -  Θετική: Πόσοι γράψατε από 18.500-19.000 και τι δηλώσατε;

MissG

Νεοφερμένος

Ο MissG αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 20 μηνύματα.
Παιδιά ξέρω ότι μέχρι τη στιγμη που θα βγουν οι βάσεις θα έχουν αλλάξει άλλα 100 σενάρια για τις βάσεις στις σχολές υγείας... Έτσι σκέφτηκα ότι θα ήταν χρήσιμο για να έχουμε μία ιδέα-τουλάχιστον ένα αντιπροσωπευτικό δείγμα- για το πως τείνουν να κυμανθούν οι βάσεις αν "ψηφίσουμε" ... Δεν χρειάζεται να πείτε ακριβή βαθμό...

(Τα παιδιά που έδωσαν με το 10% παρακαλώ να μην απαντήσουν.)


Λοιπόν για να κάνω την αρχή:):

18.500< βαθμός μου < 19.000 δήλωσα ιατρικές μέχρι και τις Αλεξανδρούπολης , έπειτα Φαρμακευτική Πάτρας και τέλος πολιτικούς Μηχανικούς Πάτρας(:confused:έχω ακριβώς τον ίδιο βαθμό σε 3ο και 4ο πεδίο:eek:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
θα σε στεναχωρησω αλλα δεν ηταν και η καλυτερη επιλογη να ανοιξεις το θεμα..θα σου απαντησουν πολλοι ασχετοι με βαθμους της φαντασιας τους
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
Και όχι μόνο αλλά δε θα βγάλεις και άκρη. Περισσότερο θα σε μπερδέψουν αυτά που θα δεις παρά θα δε βοηθήσουν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissG

Νεοφερμένος

Ο MissG αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 20 μηνύματα.
Μπορεί να έχετε δίκιο αλλά νομίζω ότι δεν έχουμε άλλη επιλογή αυτή τη στιγμή... Πώς αλλιώς μπορεί να ξεκαθαρίσει λίγο το τοπίο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tebelis13

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο tebelis13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 1,256 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissG

Νεοφερμένος

Ο MissG αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 20 μηνύματα.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
Δεν ξέρω αν μπορεί να ξεκαθαρίσει τώρα βασικά. Για μένα δηλαδή παιδεύεσαι άδικα. Εκτός από το ότι το ischool δεν είναι αντιπροσωπευτικό δείγμα κάτι τέτοιο γενικά είναι δύσκολο να βρεθεί. Απλά χαλάρωσε και μην ασχολείσαι μέχρι να βγουν. Δεν είναι ακατόρθωτο και μην ακούς τις μαλακίες αγχωμένων. Κατάφερες να φτάσεις στο τέλος και δε μπορείς να ελέγξεις λίγη ανυπομονησία;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moxa15

Διάσημο μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,327 μηνύματα.

MissG

Νεοφερμένος

Ο MissG αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 20 μηνύματα.
Δεν ξέρω αν μπορεί να ξεκαθαρίσει τώρα βασικά. Για μένα δηλαδή παιδεύεσαι άδικα. Εκτός από το ότι το ischool δεν είναι αντιπροσωπευτικό δείγμα κάτι τέτοιο γενικά είναι δύσκολο να βρεθεί. Απλά χαλάρωσε και μην ασχολείσαι μέχρι να βγουν. Δεν είναι ακατόρθωτο και μην ακούς τις μαλακίες αγχωμένων. Κατάφερες να φτάσεις στο τέλος και δε μπορείς να ελέγξεις λίγη ανυπομονησία;

Απ'τη μια έχεις δίκιο...αλλά δεν μπορώ να το βοηθήσω:redface: ... αλλά μην κοροϊδευόμαστε όλοι εδω μέσα (στο ischool) έχουμε το μικρόβιο της ανυπομονησίας - αν δεν ασχολιόμασταν με τις βάσεις θα ήμασταν σε κανένα νησί και την συγκεκριμένη στιγμή θα ετοιμαζόμασταν να βγούμε ...Όλοι στο ίδιο ζουμί βραζουμε:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
Φυσικά δεν είπα ποτέ το αντίθετο. Ακόμα κι εγώ που απ' ό,τι βλέπω πρέπει να είμαι από τους πιο αναίσθητους αυτή τη στιγμή στην Ελλάδα θέλω να βγουν. Δε με νοιάζει πόσο θα κάνουν να βγουν αλλά ένα ενδιαφέρον σίγουρα το έχω. Απλά λέω ότι απ' το να ψάχνεσαι με δεδομένο εξαρχής ότι δε θα βγάλεις άκρη καλύτερα να ηρεμήσεις και να ξεχαστείς.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissG

Νεοφερμένος

Ο MissG αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 20 μηνύματα.
Φυσικά δεν είπα ποτέ το αντίθετο. Ακόμα κι εγώ που απ' ό,τι βλέπω πρέπει να είμαι από τους πιο αναίσθητους αυτή τη στιγμή στην Ελλάδα θέλω να βγουν. Δε με νοιάζει πόσο θα κάνουν να βγουν αλλά ένα ενδιαφέρον σίγουρα το έχω. Απλά λέω ότι απ' το να ψάχνεσαι με δεδομένο εξαρχής ότι δε θα βγάλεις άκρη καλύτερα να ηρεμήσεις και να ξεχαστείς.

:hmm:...
Ο καθένας έχει το δικαίωμα να έχει τη δική του άποψη, αρκεί να συμφωνεί με τη δική μου.

Franz Kafka

Αστείο.Μπορεί καν να μην πιάσει - μέχρι τώρα μόνοι μας μιλάμε οπότε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marioanna

Νεοφερμένος

Η maria αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 47 μηνύματα.
λοιπον 18765 δήλωσα όλες τις ιατρικές από πάτρα και κάτω ( βαθμολογικά ) και φαρμακευτική πάτρας .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top