Συμβουλές για το αίσθημα

Elpi-da

Νεοφερμένος

Η Eλπίδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Τσεχία (Ευρώπη). Έχει γράψει 75 μηνύματα.
Ρε παιδια πως θα καταλαβω αν με θελει ενα αγορι πολυ??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Πολύ εύστοχο post ήταν αυτό: https://ischool.e-steki.gr/showpost.php?p=2461445&postcount=61.
To θέτεις όμως πολύ γενικά, αν θέλεις πες μας συγκεκριμένα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

αδαμαντια52071

Πολύ δραστήριο μέλος

Η νυσταλέα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,935 μηνύματα.
αν αλλαζει η συμπεριφορα του σε εσενα...?δηλαδη μπροστα σε αλλους να σου μιλαει καπως λιγο...και οταν ειστε οι δυο σας να μιλατε για τα παντα.??αν σε παιρνει αγκαλια μονο οταν ειναι μπροστα ο κολλητος του?αν στην αρχη της ημερας δεν σου δινει σημασια και μετα υπαρχουν πολλα αστεια μεταξυ σας?ααν πηγαινεται σε περιεργα μερη οι δυο σας στην βροχη....?αν σε καλει σπιτι του να διαβασουμε ?αλλα οταν κανονιζετε να βγειτε πολλοι μαζι να μην ερχεται???τι σημαινουν ολα αυτα???plz help!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
αν αλλαζει η συμπεριφορα του σε εσενα...?δηλαδη μπροστα σε αλλους να σου μιλαει καπως λιγο...και οταν ειστε οι δυο σας να μιλατε για τα παντα.??αν σε παιρνει αγκαλια μονο οταν ειναι μπροστα ο κολλητος του?αν στην αρχη της ημερας δεν σου δινει σημασια και μετα υπαρχουν πολλα αστεια μεταξυ σας?ααν πηγαινεται σε περιεργα μερη οι δυο σας στην βροχη....?αν σε καλει σπιτι του να διαβασουμε ?αλλα οταν κανονιζετε να βγειτε πολλοι μαζι να μην ερχεται???τι σημαινουν ολα αυτα???plz help!!
Νομίζω ρώτησες και σε άλλο θέμα...
Ίσως είναι ντροπαλός και δεν εκδηλώνεται όταν είναι σε παρέα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

αδαμαντια52071

Πολύ δραστήριο μέλος

Η νυσταλέα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,935 μηνύματα.
το ξερω...αυτο και μονο φανερωνει ποσο απελπισμενη ειμαι....:Pλοιπον θοδωρουλα μου τι λες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Νομίζω ρώτησες και σε άλλο θέμα...
Ίσως είναι ντροπαλός και δεν εκδηλώνεται όταν είναι σε παρέα.
:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Elpi-da

Νεοφερμένος

Η Eλπίδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Τσεχία (Ευρώπη). Έχει γράψει 75 μηνύματα.
Λοιπον ειναι ενα αγορι που τοο ξερω οτι με θελει δηλαδη το χουν καταλαβει ολοι και αυτοσ σχεδον μου το χει αλλα θελω να μαθω αν με θελει πολυ ωστε να αξιζει να ασχοληθω μαζι του...Ποια στοιχεια θα μου το δηλωσουν αυτο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr. Crowley

Διάσημο μέλος

Ο Mr. Crowley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,046 μηνύματα.
Λοιπον ειναι ενα αγορι που τοο ξερω οτι με θελει δηλαδη το χουν καταλαβει ολοι και αυτοσ σχεδον μου το χει αλλα θελω να μαθω αν με θελει πολυ ωστε να αξιζει να ασχοληθω μαζι του...Ποια στοιχεια θα μου το δηλωσουν αυτο;

Κανένα στοιχείο.Ρίσκαρε,μικρό κορίτσι είσαι,if not now,then when?Risk spices up life...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Elpi-da

Νεοφερμένος

Η Eλπίδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Τσεχία (Ευρώπη). Έχει γράψει 75 μηνύματα.
Δεν σε πιανω....
Mr. Crowley
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Drama Prinzessin

Περιβόητο μέλος

Η Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,089 μηνύματα.
Εγώ καταλαβαίνω ότι θέλει να σου πει να το ρισκάρεις και να πας να τον ρωτήσεις. Να ξεκαθαρίσετε τα συναισθήματα που τρέφει ο ένας για τον άλλον. Μην ντρέπεσαι..ίσως βγει σε καλό.
Άμα δεν το προσπαθήσεις τώρα, πότε θα το κάνεις;:P

Βοήθησα λίγο να καταλάβεις; :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top