Σχολές εκτός πόλεων

oasis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η oasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 336 μηνύματα.
Βασικά ένα μπράβο στους έμπειρους φοιτητές που μας καθοδηγούν!
Και μετά το γλύψιμο στο ψητό :P

Παιδιά, πέρασα φιλολογία Κομοτηνή αλλά η πανεπιστημιούπολη βρίσκεται 6 χιλιόμετρα εκτός Κομοτηνής. Η ερώτηση μου είναι η εξής, τι κάνεις στα κενά των μαθημάτων σου; εννοώ αν έχεις μάθημα 9-11 και μετά 2-4 πχ, τι κάνεις στο διάστημα 11-2? Είναι δουλειά αυτή όλο με το αστικό να πηγαινοέρχεσαι; Γιατί οι περισσότερες πανεπιστημιουπολεις είναι μέσα στα πράγματα, σκοτώνεις την ώρα σου σε ένα καφέ ή σε κανένα μαγαζί.. τώρα όμως; :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KostasTheGreek

Δραστήριο μέλος

Ο KostasTheGreek αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 716 μηνύματα.
Τρως στην λέσχη,πίνεις καφέ.
Διαφορετικά πας κέντρο και κάνεις αυτά που λες.
6χλμ τίποτα δεν είναι.
Εγώ είμαι 15χλμ εκτός πόλης να καταλάβεις :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

oasis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η oasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 336 μηνύματα.
Και όλο πηγαινοέρχεσαι με τα αστικά;
Πάντως εγώ αναφέρομαι στο Δημοκρίτειο Κομοτηνής, όποιος τυχαίνει να παρακολουθεί εκεί ας με φωτίσει λίγο..:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Βασικά με καλή παρέα θα περνάει η ώρα σου, καφέ κτλ. Έχω φίλες που σπουδάζουν εκεί και δεν μου ανέφεραν κάποιο πρόβλημα.
ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΤΕ! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

oasis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η oasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 336 μηνύματα.
Ακόμα και τον καφέ τον βλέπω ως πολυτέλεια, εκτός αν θα πρέπει να τον κουβαλάω απ' το σπίτι :P
Γιατί στην πανεπιστημιούπολη δεν νομίζω να έχει καφετέρια, αλλά και το εστιατόριο είναι συγκεκριμένες ώρες ανοιχτό :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Black_Butterfly

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,327 μηνύματα.
Κάθε πανεπιστήμιο που σέβεται τον εαυτό του έχει κυλικεία όπου θα βρεις καφέ, σνακς και ότι άλλο θελήσεις. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Κυλικείο δεν έχει; :P
Αν μάθω κάτι θα σου πω, αλλά μεταξύ μας δε θα πηγαίνεις σε όλα τα μαθήματα. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

oasis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η oasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 336 μηνύματα.
Ναι αυτό το έχω καταλάβει :P
Και μετά σκεφτόμουν επίσης τι κάνεις αν χάσεις το αστικό.. :whistle:
Τέσπα, αν μπορέσεις να μάθεις κάτι, πες μου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top