Φοιτητικά προνόμια (εκπτώσεις, πάσο) στις ιδιωτικές σχολές;

Annie92

Νεοφερμένος

Η Annie92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Καλησπέρα, σε 1 μήνα γράφω πανελλήνιες και δεν είμαι καθόλου αισιόδοξη για τα αποτελέσματα (λες κι είμαι η μόνη), παρόλα αυτά σκεφτόμουν από την αρχή να περάσω σε μια ιδιωτική σχολή (στην αθήνα). Ξέρει κάποιος αν οι ιδιωτικές σχολές δίνουν αντίστοιχα προνόμια όπως τα ΑΕΙ? Εννοώ φοιτητικές ταυτότητες και εκπτώσεις σε μέσα μεταφοράς κτλ. προφανώς δεν φαίνεται πιθανό, απλά ήθελα να το σιγουρέψω.
Ευχαριστώ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

woochoogirl

Τιμώμενο Μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,971 μηνύματα.
Με επιφύλαξη έχω την αίσθηση πως πλέον δίνουν πάσο. Με πολλή επιφύλαξη όμως
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Annie92

Νεοφερμένος

Η Annie92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Thanks. Φαντάζομαι πως εξαρτάται κ από τη σχολή, βέβαια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top