Β εξάμηνο και εγγραφές

kgkolfis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο kgkolfis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 254 μηνύματα.
Γεια σας. Έχω μια απορία..! Έχω περάσει στο Β' εξάμηνο της Νοσηλευτικής Αθήνας αλλά έχω εγγραφεί από τον Οκτώβριο. Η απορία μου είναι αν θα πρέπει να ανανεώσω την εγγραφή μου ή οχι.. :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rudi

Νεοφερμένος

Ο Παύλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πετράλωνα (Αττική). Έχει γράψει 41 μηνύματα.
Είμαι κι εγώ β εξάμηνο (στο τει πληροφορικής) και είχα την ίδια απορία. Έστειλα e- mail στη γραμματεία και μου είπαν ότι αν έχω γραφτεί ήδη (τον Οκτώβρη) δεν χρειάζεται να ξαναγραφτώ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zed

Διάσημο μέλος

Ο Zed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Στέλεχος Φροντιστηρίου και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 2,488 μηνύματα.
Όχι. Μόνο μαθήματα δεν ξέρω αν δηλώσατε. Αν όχι, πρέπει να το κάνετε. Αλλά πιστεύω θα τα δηλώσατε παράλληλα με την εγγραφή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eco-warrior

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μπάμπης ή Αμφιάραος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Βουλγαρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 925 μηνύματα.
Όχι. Μόνο μαθήματα δεν ξέρω αν δηλώσατε. Αν όχι, πρέπει να το κάνετε. Αλλά πιστεύω θα τα δηλώσατε παράλληλα με την εγγραφή.
Αν και δήλωσα τα μαθήματα την ημέρα εγγραφής παρ'όλα αυτά μου είπαν να τα δηλώσω:hmm: 3-4 μέρες πριν την εναρξη των μαθημάτων.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kgkolfis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο kgkolfis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 254 μηνύματα.
εγώ δεν δήλωσα μαθήματα όταν έκανα την εγγραφή τον Οκτώβρη, οπότε θα τα δηλώσω τώρα..
---------------------------------------------------------
δήλωσα τα μαθήματά μου σήμερα το πρωί μέσω internet. Θα πρέπει να κάνω κάτι άλλο τωρα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

razorbladeDream

Πολύ δραστήριο μέλος

Η razorbladeDream αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,023 μηνύματα.
δήλωσα τα μαθήματά μου σήμερα το πρωί μέσω internet. Θα πρέπει να κάνω κάτι άλλο τωρα;

εργαστηρια;Νομιζω το καθενα εχει την δικη του ημερομηνια,να το δεις λιγο κι αυτο.Α και το πασο προφανως οταν πηγες στο Α δεν θα σου δωσαν και πασο..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eco-warrior

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μπάμπης ή Αμφιάραος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Βουλγαρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 925 μηνύματα.
Γνωρίζει κανείς τί σημαίνει " δεν εχετε επιλέξει μαθηματα εισαγωγής" ;:confused:
Να διευκρινίσω ότι η ερώτηση μου αφορά στην ηλεκτρονική δήλωση μαθημάτων.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SephirothAN

Νεοφερμένος

Ο SephirothAN αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 29 μηνύματα.
Μια απο τα ιδια και εδω. Και να ρωτησω κατι, τα μαθηματα που θα δηλωσουμε θα ειναι του 1ο εξαμηνου ε? π.χ Μαθηματικα 1, Φυσικη 1 κλπ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top