Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 68,835 εγγεγραμμένα μέλη και 2,473,075 μηνύματα σε 78,663 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 569 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

Ταξίδια και άδεια από γονείς

maraki love (Μαρία)

Φοιτητής

H Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών , Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 1,985 μηνύματα.

H maraki love έγραψε: στις 00:15, 26-11-09:

Αρχική Δημοσίευση από christina141
τετοια σου λεει και τα πιστευεις κιολας....οτι θελει σε κανει....μωρε να πας σε ψυχολογο και να της πεις οτι περνας και πολυ καλα...να της τον προτεινεις κιολας...
της τον προτεινα ηδη!!!!
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

Pure_Seduction

Μεταπτυχιακός φοιτητής

H Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής . Έχει γράψει 2,016 μηνύματα.

H Pure_Seduction ΠΑΝΤΟΥ ΜΑΖΙ! έγραψε: στις 00:52, 26-11-09:

Αρχική Δημοσίευση από maraki love
της τον προτεινα ηδη!!!!
και θα τραγουδας ''ετοιμαζω ταξιδι μοναχα για παρτη μου στα μεγαλα νησια του μυαλου και του χαρτι σου''
Παράθεση

kotsis1 (Δημήτρης)

Μαθητής Β' λυκείου

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών , Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Συκιές (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 372 μηνύματα.

O kotsis1 έγραψε: στις 01:29, 26-11-09:

Μαρία μπορείς επίσης να τους πας ένα φάκελο με χαρτιά μέσα που θα περιέχει πληροφορίες για την ιδιότητα των ψυχολόγων,ψυχιάτρων,δικές σου συμβουλές ,άλλες γνώμες σχετικά με την ενηλικίωση,τις διακοπές και τις ευθύνες και στην τελευταία σελίδα θα έχεις γράψει πάω διακοπές εκεί(όπως είπε και η Κρου).Και άντε γεια για κάποιες ημέρες.

Η κατάσταση δεν είναι και πολύ για γέλια,να κινηθείς γρήγορα.
Παράθεση

Lita Athens

Φοιτητής

H Lita Athens αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 512 μηνύματα.

H Lita Athens έγραψε: στις 21:34, 27-11-09:

Απο ποια ηλικια και μετα σας επιτρεπουν οι γονεις σας να πατε μονοι σας ταξιδι;
από τα 17 με άφησαν και μάλιστα στο εξωτερικό (αγγλία)... αλλά εκεί που πήγα ειχα συγγενείς που με περίμεναν (τον ξάδελφό μου για την ακρίβεια), οπότε δεν ήμουν τελείως μόνη...!!!
Παράθεση

Kansas Rocks! (Δέσποινα)

Μαθητής Γ' λυκείου

H Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου . Έχει γράψει 982 μηνύματα.

H Kansas Rocks! έγραψε: στις 21:47, 27-11-09:

τυχερή εμένα αν δεν τελειώσω τη σχολή δεν με αφήνουν να παω πουθενα

Με παραξενεύει πολύ το γεγονός, μια και είσαι ενήλικη. Υποθέτω ότι πέρασες σε σχολή που βρίσκεται στην πόλη σου... Αν δεν περνούσες όμως στην πόλη σου, τι θα γινόταν? Θα έρχονταν μαζί σου? Το είχατε συζητησει αυτό?

Με συζήτηση λύνονται όλα τα προβλήματα, και άμα χρειαστεί, αν δεις ότι δεν παίρνουν, από λόγια ύψωσε λιγουλάκι τη φωνή σου, για να καταλάβουν ότι δεν είσαι πια μικρό κορίτσι. Εγώ τους το έχω ξεκαθαρίσει από τώρα. Βέβαια, δεν έχω κανένα απολύτως πρόβλημα όσον αφορά τον τομέα "ελευθερία μου", με αφήνουν ελεύθερη σε πολλά πράγματα, και χωρίς καν να τους ρωτησω, αλλά βρίσκομαι σε φυσιολογικά πλαίσια, ούτε υπερβολικά ξενύχτια, ούτε κάτι το ιδιαίτερο.

Όσο για το ταξίδι, αυτό που λέει η μητέρα σου για τον ψυχολόγο, δε στέκει, ο ψυχολόγος, λογικά, θα πάρει το μέρος σου, βρίσκω τους περιορισμούς που σου θέτει η μητέρα σου, πολύ αυστηρούς.
Παράθεση

nitsa

Δραστήριο Μέλος

H nitsa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 322 μηνύματα.

H nitsa έγραψε: στις 22:06, 27-11-09:

μπα ουτε οι δικοι μου εχουν προβλημα αρκει να ξερουν που ειμαι κ πως θα με βρουν οταν με παρουν τηλεφωνο....
Παράθεση

Pure_Seduction

Μεταπτυχιακός φοιτητής

H Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής . Έχει γράψει 2,016 μηνύματα.

H Pure_Seduction ΠΑΝΤΟΥ ΜΑΖΙ! έγραψε: στις 22:32, 27-11-09:

Αρχική Δημοσίευση από nitsa
μπα ουτε οι δικοι μου εχουν προβλημα αρκει να ξερουν που ειμαι κ πως θα με βρουν οταν με παρουν τηλεφωνο....
και μενα ακριβως αυτο
Παράθεση

chris_90 (Χρήστος)

Φοιτητής

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 29 ετών , Φοιτητής του τμήματος Βιολογίας Αθήνας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,228 μηνύματα.

O chris_90 έγραψε: στις 15:52, 29-11-09:

Διακοπες χωρις γονεις εκανα πρωτη φορα το καλοκαιρι που εκλεισα τα 18. Αλλα απο τα 16-17 ειχα αρχισει τα ταξιδια εκτος Αθηνων μονος μου... Καλα, για τωρα ας μην συζητησω για το που εχω αλωνισει (και σκοπευω να αλωνισω ) με παρεα και χωρις γονεις.
Παράθεση

Angelique.

Επιφανές Μέλος

H Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,588 μηνύματα.

H Angelique. ★. *. • ○ ° ★☾★ °:. *. • ○ ° ★☾ έγραψε: στις 17:33, 29-11-09:

Απο ποια ηλικια και μετα σας επιτρεπουν οι γονεις σας να πατε μονοι σας ταξιδι;
Διακοπες με παρεα θα με αφησουν θελουν δε θελουν του χρονου το καλοκαιρι.

16 Αυγουστου κλεινω τα 17 ετσι κι αλλιως,οποτε νταξ.

Αρχική Δημοσίευση από christina141
δικιο εχει,καλυτερα τσακωμοι καθε μερα μεχρι να ξυπνησουν παρα μια ζωη να μας εχουν να κανουμε οτι θελουν....πανε πια αυτα να τα ξεχασουν....μεγαλωσαμε ωρε...αντε πια....
Για τους τσακωμους συμφωνω κι εγω.

Γενικα ποτε δεν ημουν ο τυπος της "ναζιαρας κορης" για να καθομαι να παρακαλαω κλπ κλπ.

Απο τη στιγμη που θελω να κανω κατι θα το κανω,αν συμφωνουν καλως,αν οχι τοτε θα εχουμε βρισιδια.

Δεν καταλαβαινουν αλλιως..

Τουλαχιστον οι δικοι μου οι γονεις..
Παράθεση

Nikos (Νίκος)

Απόφοιτος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών , Απόφοιτος του τμήματος --- και μας γράφει απο Τρίκαλα (Τρίκαλα). Έχει γράψει 131 μηνύματα.

O Nikos έγραψε: στις 21:56, 29-11-09:

Εμένα οι δικοί μου θα με αφησουν να πάω μόνος μου διακοπές μόλις κλείσω τα 17...
Αν και από τα 10 μου πάω κατασκήνωση μόνος μου, επομένως σχεδόν το ίδιο είναι...
Παράθεση

*school_brick*

Μαθητής Β' λυκείου

H *school_brick* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' λυκείου . Έχει γράψει 95 μηνύματα.

H *school_brick* έγραψε: στις 22:03, 29-11-09:

Αρχική Δημοσίευση από NikosSsSsSsS
Εμένα οι δικοί μου θα με αφησουν να πάω μόνος μου διακοπές μόλις κλείσω τα 17...
Αν και από τα 10 μου πάω κατασκήνωση μόνος μου, επομένως σχεδόν το ίδιο είναι...
μπα..καμια σχεση
στην κατασκηνωση ειναι αλλιως τα πραγματα.εισαι με ατομα της ηλικιας σ (πολλοι απ'αυτους ειναι κ φιλοι) κ φυσικα εισαι μονιμως σε γνωριμο περιβαλλον οπου ολοι σε γνωριζουν κ συνεργαζονται μαζι σ.ξερεις οτι εχεις ενα προγραμμα γεματο διασκεδαση,οτι θα φας κανονικα τα γευματα σ κ αλλες τεοιες καλοπερασιες...καμια σχεση με τα ταξιδια,ειδικα αν ειναι στο εξωτερικο.
Παράθεση

Ειμαρμένη (Ιωάννα)

Φοιτητής

H Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών , Φοιτητής του τμήματος Νομικής Αθήνας και μας γράφει απο Χαλάνδρι (Αττική). Έχει γράψει 465 μηνύματα.

H Ειμαρμένη έγραψε: στις 22:03, 29-11-09:

Από το καλοκαίρι της Β Λυκείου,λίγο εκβιαστικά μπορώ να πω καθώς είχα μισό μήνα διακοπές και η διάθεση μου ήταν χάλια.Ε και τελικά μου το πρότειναν.
Παράθεση

Nikos (Νίκος)

Απόφοιτος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών , Απόφοιτος του τμήματος --- και μας γράφει απο Τρίκαλα (Τρίκαλα). Έχει γράψει 131 μηνύματα.

O Nikos έγραψε: στις 22:31, 29-11-09:

Αρχική Δημοσίευση από *school_brick*
μπα..καμια σχεση
στην κατασκηνωση ειναι αλλιως τα πραγματα.εισαι με ατομα της ηλικιας σ (πολλοι απ'αυτους ειναι κ φιλοι) κ φυσικα εισαι μονιμως σε γνωριμο περιβαλλον οπου ολοι σε γνωριζουν κ συνεργαζονται μαζι σ.ξερεις οτι εχεις ενα προγραμμα γεματο διασκεδαση,οτι θα φας κανονικα τα γευματα σ κ αλλες τεοιες καλοπερασιες...καμια σχεση με τα ταξιδια,ειδικα αν ειναι στο εξωτερικο.
Όπως το πάρει κανείς, εγώ πάντως κάθε καλοκαίρι παιρνούσα γμτα...Ήμασταν μεγάλη παρέα και κάναμε πολλές βλακείες...
Παράθεση

argymeg (Αργύρης)

Φοιτητής

Ο Αργύρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 27 ετών , Φοιτητής του τμήματος Βιολογίας Αθήνας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 113 μηνύματα.

O argymeg έγραψε: στις 17:27, 04-12-09:

Εγώ φέτος θα πάω με παρέα Ιταλία Καλά τα πάμε
Παράθεση

chris_90 (Χρήστος)

Φοιτητής

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 29 ετών , Φοιτητής του τμήματος Βιολογίας Αθήνας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,228 μηνύματα.

O chris_90 έγραψε: στις 17:32, 04-12-09:

Κι εγω μαζι με τον αποπανω.
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Επαγγέλματα με ταξίδια - Από MariaLoveItaly
      Το θέμα έχει λάβει 19 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Φοιτητικά θέματα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 22-06-15 στις 10:23.
    • Πληροφορίες για ταξίδια - Από mania
      Το θέμα έχει λάβει 82 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Ταξίδια και Διακοπές.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 27-09-14 στις 20:26.
    • Αστρικά ταξίδια - Από sokolatina_kat
      Το θέμα έχει λάβει 19 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Διάφορα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 27-05-12 στις 13:23.
    • Ταξίδια με τη μηχανή - Από DreamRider
      Το θέμα έχει λάβει 24 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Ταξίδια και Διακοπές.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 04-12-11 στις 17:49.
    • Ταξίδια παραισθήσεων - Από Apro
      Το θέμα έχει λάβει 7 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία The Chat & Fun Section.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 03-08-09 στις 19:20.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα