Γιατί δεν μου έδωσαν βιβλιάριο και βεβαίωση σπουδών;

evelin19

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η evelin19 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 170 μηνύματα.
ρε παιδια εμενα γτ δεν μου εδωσαν βιβλιαριο σπουδων και βεβαιωση σπυδων στο τει καβαλας....ειμαι Β εξαμινο....αλλα με ανησυχει λιγο αυτο.....!!!!!:(:(:(:(:(:(:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nitsa

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η nitsa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 389 μηνύματα.
εκανες κανονικα την εγγραφη??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
Το βιβλιαριο σπουδων ???:hmm:
Ποιο ειναι αυτο ??:!:

Τωρα οσο για την βεβαιωση σπουδων καποιο λαθος θα εγινε.. Το πασο σου το πηρες ??? :what:
Αν ναι τοτε η εγγραφη σου εγινε μια χαρα αλλα μπορει την βεβαιωση ή να ξεχασαν να σου την δωσουν ή τιποτα αλλο..
Σε εμας μια κοπελα εφυγε τοσο γρηγορα που δεν προλαβαν να της την δωσουν και την εδωσαν σε ενα παιδι να παει τρεχοντας να της την δωσει:P..

Παρε τηλεφωνο στη σχολη σου..:) Δεν εχεις να χασεις κατι.. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evelin19

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η evelin19 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 170 μηνύματα.
εκανα κανονικα την εγγραφη....μου εδωσαν πασο αλλα ουτε βιβλιαριο ουτε βεβαιωση δεν μουεδωσαν.......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
τι ειναι το βιβλιαριο σπουδων;
βεβαιωση λογικα πρεπει να τη ζητησεις
εκτος αν τα κανουν διαφορετικα στα τει δε ξερω :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evelin19

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η evelin19 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 170 μηνύματα.
δεν ξερω τι να πω ??? παιδια αν ξερετε κατι αλλο σας παρακαλω πειτε το μου εδω.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
τι ειναι το βιβλιαριο σπουδων;
βεβαιωση λογικα πρεπει να τη ζητησεις
εκτος αν τα κανουν διαφορετικα στα τει δε ξερω :hmm:
Το ιδιο γινεται και στα τει..:P
Και ουτε εγω ξερω τι ειναι το βιβλιαριο σπουδων..
Μηπως ειναι το φοιτητικο βιβλιαριο με το οποιο μπορεις να πηγαινεις στο νοσοκομειο..?? :what: δεν ξερω πως αλλιως να το πω ...:P
-----------------------------------------
δεν ξερω τι να πω ??? παιδια αν ξερετε κατι αλλο σας παρακαλω πειτε το μου εδω.....
Περασα και εγω σε τει και εγω στο β εξαμηνο..:D
Οταν εκανα την εγγραφη μου μαζι με το πασο μου μου εδωσαν και τη βεβαιωση σπουδων..:)
Λογικα σε ολα τα τει στην εγγραφη σου την δινουνε..
Εγω φυσικα και δεν την ζητησα, δεν ηξερα οτι θελουμε κατι τετοιο:P, αλλα αυτα μου το εδωσαν..

Μια αλλη ερωτηση.. Ελπιζω να κρατησες τουλαχιστον τον αριθμο μητρωου σου ε ?? :hmm::hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evelin19

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η evelin19 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 170 μηνύματα.
Το ιδιο γινεται και στα τει..:P
Και ουτε εγω ξερω τι ειναι το βιβλιαριο σπουδων..
Μηπως ειναι το φοιτητικο βιβλιαριο με το οποιο μπορεις να πηγαινεις στο νοσοκομειο..?? :what: δεν ξερω πως αλλιως να το πω ...:P
-----------------------------------------

Περασα και εγω σε τει και εγω στο β εξαμηνο..:D
Οταν εκανα την εγγραφη μου μαζι με το πασο μου μου εδωσαν και τη βεβαιωση σπουδων..:)
Λογικα σε ολα τα τει στην εγγραφη σου την δινουνε..
Εγω φυσικα και δεν την ζητησα, δεν ηξερα οτι θελουμε κατι τετοιο:P, αλλα αυτα μου το εδωσαν..

Μια αλλη ερωτηση.. Ελπιζω να κρατησες τουλαχιστον τον αριθμο μητρωου σου ε ?? :hmm::hmm:
τι ειναι αυτο????? ειναι αυτο που εχω πανω στο πασο μου??????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
τι ειναι αυτο?????
:!:
Μη νομιζεις πως μπορω να στο εξηγησω και εγω τελεια..:(
Ειναι ενας αριθμος που σου δινουν στο τει. Νομιζω ειναι ο αριθμος με τον οποιο εισαι γραμμενη μεσα στα χαρτια σου.. Πρεπει να τον γνωριζεις για οτι και αν χρειαστεις..Εμενα τουλαχιστον ετσι μου ειχαν πει.. :)
Και τον σημειωσα μεχρι και στο κινητο..:P
Ξερω πως τον χρειαζεσαι, αυτο..

Μια ερωτηση χωρις παρεξηγηση..
Που ειχες το μυαλο σου οταν εκανες την εγγραφη ?? :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evelin19

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η evelin19 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 170 μηνύματα.
μα αφου δεν ηξερα τι θα μου εδιναν απο που να το ξερω???????????? τον αριθμο μητρωου τον εχω πανω στο πασο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rolingstones

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΞΕΝΟΦΩΝ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών, Καθηγητής και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 884 μηνύματα.
Δεν δίνεται βιβλιαριο σπουδων σε ολες τις σχολες αρα λογικα γινεται αυτο και στη σχολη σου η βεβαιωση σπουδων ειναι για τις εφοριες και τετοια και δεν ειναι υποχρεωμενοι να σου δωσουν εκτος και τη ζητησεις:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
μα αφου δεν ηξερα τι θα μου εδιναν απο που να το ξερω???????????? τον αριθμο μητρωου τον εχω πανω στο πασο
Ναι.. Ειναι ο δευτερος αριθμος. Εκει που γραφει ΑΡΙΘΜΟΣ ΜΗΤΡΩΟΥ .. οχι ο πανω που ειναι διπλα απο το ΝΟ ...
Μη τα μπερδεψεις..:P

Ουτε εγω τα ηξερα αλλα ρωτουσα..:)
Συγνωμη αν σε πειραξε που σε ρωτησα για το που ειχες το μυαλο σου..:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rolingstones

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΞΕΝΟΦΩΝ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών, Καθηγητής και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 884 μηνύματα.
Ναι.. Ειναι ο δευτερος αριθμος. Εκει που γραφει ΑΡΙΘΜΟΣ ΜΗΤΡΩΟΥ .. οχι ο πανω που ειναι διπλα απο το ΝΟ ...
Μη τα μπερδεψεις..:P

Ουτε εγω τα ηξερα αλλα ρωτουσα..:)
Συγνωμη αν σε πειραξε που σε ρωτησα για το που ειχες το μυαλο σου..:)
πανω στο πασο ειναι οαριθμος μητρωου:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
Δεν δίνεται βιβλιαριο σπουδων σε ολες τις σχολες αρα λογικα γινεται αυτο και στη σχολη σου η βεβαιωση σπουδων ειναι για τις εφοριες και τετοια και δεν ειναι υποχρεωμενοι να σου δωσουν εκτος και τη ζητησεις:)
Εμενα γιατι μου ειπαν πως επρεπε να την παρω με την εγγραφη ???? :hmm:

Παντως ναι..:iagree: μπορεις να πας να την ζητησεις οποτε και να την χρειαστεις.. Και εμεις πηγαμε λιγο πριν την εγγραφη και πηραμε βεβαιωση σπουδων της αδελφης μου απο την σχολη της..:)
-----------------------------------------
πανω στο πασο ειναι οαριθμος μητρωου:P
:DΤωρα τον ειδα και εγω...
Απλα εμενα μου :mad: ειπαν να τον σημειωσω παντου..
Ισως ηθελε να με πειραξει ο καθηγητης μου που ειχαμε πιασει καλαμπουρακι...:xixi::xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top