Ώρες μαθημάτων

fanis19

Νεοφερμένος

Ο fanis19 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Ξεκινισα την νεα μου ζωη με αρκετη ορεξη αλλα χτες με την πρωτη μερα μαθηματων ψιλοαπογοητευτικα απο τις πολλες ωρες μαθηματων (Τις περισσοτερες φορες εχω 8.30 πρωι με 8.30 το βραδυ!!!!!!!!!!!!)και εκτος απο αυτα περιμενω να μεινω σε εστια και πηγαινοερχομαι απο χανια(οπου κανονικα μενω) στο ρεθυμνο.καμια συμβουλη?:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Samy

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Samy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 248 μηνύματα.
Ξεκινισα την νεα μου ζωη με αρκετη ορεξη αλλα χτες με την πρωτη μερα μαθηματων ψιλοαπογοητευτικα απο τις πολλες ωρες μαθηματων (Τις περισσοτερες φορες εχω 8.30 πρωι με 8.30 το βραδυ!!!!!!!!!!!!)και εκτος απο αυτα περιμενω να μεινω σε εστια και πηγαινοερχομαι απο χανια(οπου κανονικα μενω) στο ρεθυμνο.καμια συμβουλη?:(

κοιτα επειδη αυτη τη φρικη την αντιμετωπισαμε και μεις οταν ημασταν πρωτο ετος...θελω να σε καθησυχασω λεγοντας σου οτι το πιο πιθανο ειναι οτι υπαρχουν εργαστηρια στα οποια δημιουργουνται ομαδες και συνεπως θα ανηκεις σε μια εξ αυτων...επειτα υπαρχουν καποια μαθηματα τα οποια δεν προκειται να πατησεις ποτε(κυριως επιλογης και ξενες γλωσσες και αρκετα δευτερευοντα)!εκτος βεβαια αν εχεις περασει ιατρικη οπου και τα πραγματα ειναι τελειως διαφορετικα!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Morelo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Morelo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 1,475 μηνύματα.
Δυστυχως η περιβοητη φοιτιτικη ζωη δεν ειναι μονο ξενυχτια,υπνο κτλπ που ακουγαμε οταν ειμασταν στο λυκειο...τα μαθηματα οντως ειναι πολλα και οι ωρες αρκετες,μια μερα ειχα μαθημα απτις 8 το πρωι μεχρι το βραδυ!Και καθημερινα μαθημα απτις 8 ,ειδικα οπως ειπε και ο samy για τους πρωτοετεις.Βεβαια αυτοι που λενε οτι τα πραγματα ειναι χαλαρα κτλπ,ειναι αυτοι που δε πατανε στα μαθηματα(θεωριες) και βγαζουν τη σχολη σε 10 χρονια :p,αλλα ειναι και καποιες μερες που οντως τα πραγματα ειναι πιο χαλαρα :),ε να μη πας και σε κανα μαθημα καποιες μερες δν τρεχει και τπτ ειδικα αν μπορεις να παρεις τις σημειωσεις απο κανα φιλο ;)...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

3leni

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ελένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Συκιές (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 254 μηνύματα.
αν ειναι 6-7 μαθηματα το εξαμηνο,πως γινεται να εχεις 12 ωρες μαθημα??:what:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top