Γενικό -  Περίοδος και ύλη προετοιμασίας καλοκαιριού

paraskevas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο paraskevas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 200 μηνύματα.
Ιδιαιτερα οπωσδηποτε:
1) Μαθηματικα Κατευθυνσης
2) Φυσικη Κατευθυνσης

Φροντιστηριο:
1) Γλωσσα
2)Μαθηματικα Γενικης η Βιολογια

Το ΑΟΔΕ το διαβαζεις καθε βδομαδα γυρω στις 2-3 σελιδες καθε φορα, το λες μονος σου οπωσδηποτε και το λες και στη μανα σου για επιβαιβεωση και το αποτελεσμα που θα χεις μ αυτη τη συνταγη ειναι ενα πανευκολο 100αρακι..!:no1:

Αφησα το ΑΕΠΠ επειδη ειναι παραξενο μαθημα, οχι δυσκολο..Γνωμη μου.? Αν μπορεις και σε παιρνει οικονομικα κανε ιδιαιτερα, θα δεις τρελη διαφορα..!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

db92

Νεοφερμένος

Ο db92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 24 μηνύματα.
για το αοδε, ειναι πραγματικά όπως διαδίδεται ή είναι π@π@ριές των φροντιστηρίων για να σε πανικοβάλλουν να πας να κάνεις μάθημα;

ξέρω γω η απόλυτη παπαγαλία δεν είναι απλά μέθοδος, αλλά είναι εκ των πραγμάτων υποχρεωτική αφού οι εξεταστές διορθώνουν με το βιβλίο δίπλα τους και άμα δουν ξέρω γω "οι παραγωγικοί συντελεστές" αντί για "οι συντελεστές της παραγωγής" κόβουν και κάτι τέτοια;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Εγω αυτο που εφαρμωζω ειναι να μην ανχωνομαι... Φροντιστιρια οταν ξεκινανε κανονικα (σιγα μην κατσω να κανω ολο το καλοκαιρι, να γινει ο εγκεφαλος κιμας και να μην γραψω και τπτ), και σιγα μην κατσω να διαβαζω μονος μου....

Απο εκει και περα, ευχαριστιεμε το καλοκαιρι μου, δουλεψα και για δυο βδομαδες για να ειμαι σε ενα πιο καθημερινο κλιμα και γιατι πιστευω πως ακομα και η δουλεια σου δινει καπια μαθηματα για τις πανελλινιες.

Θα διαβασω οταν πρεπει και οσο πρεπει, και απο εκει και περα ελπιζω η εκτιμισεις για το ποτε και ποσο να εισαι σωστες για ναγραχω εναν καλο βαθμο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top