Μεγάλο πρόβλημα με το τελευταίο μάθημα που χρωστώ

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
πηγαινε και κανε ενα ιδιαιτερο. θα σου δωσει τις βασεις που θελεις για τα μαθηματικα ωστε να περασεις αυτο το μαθημα..
Σε 2 εβδομάδες δεν προλαβαίνει τίποτα. Γι'αυτό προτείνω λιγότερο ..αθώες λύσεις :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DiavolakoS

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο DiavolakoS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,107 μηνύματα.
αν ειχε ετοιμο τον καθηγητη και ηταν διαθεσιμος καθε μερα ωστε να διαβαζουνε μαζι το μαθημα και να εξηγει οτι χρειαζεται τοτε θα μπορουσε πιστευω.αλλα τωρα...:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Κι αν η γιαγιά μου είχε ρόδες θα ήταν αυτοκίνητο :P
Το θέμα είναι τώρα τι γίνεται ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Troll

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Troll αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 386 μηνύματα.
Παιδιά, ευχαριστώ αλλά το να πάει να γράψει κάποιος για μένα δεν είναι και τόσο εύκολο. Συνήθως οι επιτηρητές ξέρουν τους περισσότερους και αν σε πιάσουν τρέχα γύρευε. Το τελευταίο που θέλω είναι να γίνει καμια στραβή στο τελευταίο μάθημα που χρωστώ και να πάρω του αγίου κούκου πτυχίο. Άσε που οι περισσότεροι από τους ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΥΣ φίλους μου, που θα το έκαναν αυτό για εμένα όπως και θα το έκανα εγώ για εκείνους έχουν δυστυχώς πάρει πτυχίο. Εγώ έμεινα απ τη παλιά σειρά, με κάτι άλλους απλά γνωστούς μου και τίποτα παραπάνω. :redface: Μάλλον θα πρέπει να βρώ το καθηγητή όσο και αν ντρέπομαι ή να προσπαθήσω με τις δικές μου δυνάμεις. Δεν υπάρχει και χρόνος για κάτι άλλο, όπως σωστά αναφέρθηκε. ;) Σας ευχαριστώ όλους πάντως. Και μόνο το γεγονός ότι μου προτείνατε κάποια πράγματα και μου είπατε κάποια άλλα, μου δίνει κουράγιο για την επίπονη συνέχεια. Αυριο θα αρχίσω διάβασμα και ότι γίνει.... :| Και πάλι σας ευχαριστώ. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

weak and powerless

Διάσημο μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,375 μηνύματα.
αν έχεις απορίες πάντως, ίσως να μπορούν να βοηθήσουν κάποια άτομα από δω μέρα, αν και δεν είναι και ο πιο δόκιμος τρόπος για βοήθεια :/:. Σχετικά με το να γράψει άλλος στη θέση σου, για μένα με τπτ :|.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Troll

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Troll αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 386 μηνύματα.
Ναι το ξέρω ότι ευτυχώς υπάρχει και το στέκι για κάποια βοήθεια αν παραστεί ανάγκη. Έχεις δίκιο ότι δεν είναι και ο καλύτερος δυνατός τρόπος, αλλά αφού δεν υπάρχει και κάτι καλύτερο. Τέλοσπάντων αν χρειαστεί θα δημοσιεύσω σχετικό θέμα.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
Ναι γράψε μας περι τίνος πρόκειται και τι απορίες έχεις αρχικά μήπως μπορέσουμε να σε βοηθήσουμε. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Troll

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Troll αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 386 μηνύματα.
Βρίσκομαι στη πραγματικά πολύ ευχάριστη θέση να ανακοινώσω ότι όλα πήγαν κατ' ευχήν με το μάθημα αυτό. :) Μίλησα με το καθηγητή και έδειξε κατανόηση. Χτές που έδινα έγραψα κάποιες θεωρίες που είχα αποστηθίσει απ' έξω και ήταν και τα μόνα μαθ/κά που γνώριζα. Θα δεχτεί τις απαντήσεις μου δεδομένου ότι είναι το τελευταίο μου μάθημα και ακόμα δε γνωρίζω τίποτε άλλο, και το πρόβλημά μου είναι μεγάλο για να μη πώ άλυτο. Έχω το 5 στο τσεπάκι - φυσικά θα ηρεμήσω πλήρως όταν το δώ στα αποτελέσματα. Αν όλα πάνε κατευχή, το πτυχίο μου αρχίζει να ... αχνοφαίνεται στον ορίζοντα καθώς απομένει μόνο η παρουσίαση της πτυχιακής μου που βρίσκεται στο στάδιο της διόρθωσης από τον επόπτη καθηγητή. ''Ο Καιρός γαρ εγγύς...'' ΛΟΛ :D :D Ευχαριστώ πάλι απο καρδιάς όσους/ες με βοήθησαν ψυχολογικά με τη στήριξή τους και δεν ήταν και λίγοι. :) Θα επανέρθω στο θέμα αργότερα όταν βγούν τα αποτελέσματα (Τα θετικά θέλω να πιστεύω) :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
ΕΥΓΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Μπράβο, εύχομαι να το πάρεις το 5αράκι σου :)

Να σε ρωτήσω όμως κάτι που ειλικρινά το έχω απορία?
Τα μαθηματικά.... τα χρειάζεσαι στο αντικείμενο σου? (δεν ξέρω τι σπουδάζεις, δεν θυμάμαι να το έχω διαβάσει κάπου :redface:)
αν ναι.... δεν σε "ενοχλεί" που δεν έχεις "ιδέα" από μαθηματικά?
Δε θα σε ενδιέφερε να μάθεις κάποια πράγματα?
Το ρωτάω από καθαρή περίεργεια και ενδιαφέρον, μην το παρεξηγήσεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

io-io

Διάσημο μέλος

Η io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,878 μηνύματα.
Και εμενα μου δημιουργηθηκε αυτη η απορια, και πραγματικα, μου εκανε κακη εντυπωση αυτος ο καθηγητης που σε αφησε να περασει ετσι. Θα μου φαινοταν πολυ πιο τιμιο να σε βοηθησει λιγο αυτος, η καποιος γνωστος του φοιτητης, να αποκτησεις καποιες βασικες γνωσεις και να παρεις το 5 με το σπαθι σου! Αλλα εγω μονιμως ζω στο συννεφακι μου....:redface::)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Troll

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Troll αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 386 μηνύματα.
Μπράβο, εύχομαι να το πάρεις το 5αράκι σου :)
Να σε ρωτήσω όμως κάτι που ειλικρινά το έχω απορία?
Τα μαθηματικά.... τα χρειάζεσαι στο αντικείμενο σου? (δεν ξέρω τι σπουδάζεις, δεν θυμάμαι να το έχω διαβάσει κάπου :redface:)
αν ναι.... δεν σε "ενοχλεί" που δεν έχεις "ιδέα" από μαθηματικά?
Δε θα σε ενδιέφερε να μάθεις κάποια πράγματα?
Το ρωτάω από καθαρή περίεργεια και ενδιαφέρον, μην το παρεξηγήσεις

Δε παρεξηγούμαι και όχι δε μου χρειάζονται τα μαθ/κά καθόλου - ειλικρινά. Δε με πειράζει που δεν έχω ιδέα. Έχω αναφέρει παλαιότερα ότι σπουδάζω στη σχολή (ΤΕΙ) Τεχνολογίας Γεωπονίας, τμήμα ζωικής παραγωγής Θεσσ/κης. Το αντικείμενό μου είναι τα αγροτικά ζώα και τα μαθ/κα είναι από εκείνα τα άσχετα μαθήματα που έχει κάθε σχολή, απλά και μόνο για να εμβαθύνει τις γενικές γνώσεις του φοιτητή. ;)

io-io, όλα αυτά είναι καλά στη θεωρία αλλά στη πράξη τα πράγματα είναι διαφορετικά. Δε με πειράζει που δε το πήρα με το σπαθί μου, το μάθημα αυτό δε μου λέει κάτι - πέρασα ΟΛΑ ΤΑ ΑΛΛΑ με το σπαθί μου, για ένα μάθημα δε βαριέσαι βρε αδερφέ. ;) :D :D (Καλό βέβαια θα είναι να μη προτρέχω, μη μου συμβεί καμιά δυσάρεστη έκπληξη - χτύπα ξύλο.)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 7 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top