Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 68,987 εγγεγραμμένα μέλη και 2,479,273 μηνύματα σε 78,970 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 370 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

Εξετάσεις MSU

1994kc

Μαθητής Α' λυκείου

Ο 1994kc αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών , Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Καστοριά (Καστοριά). Έχει γράψει 800 μηνύματα.

O 1994kc έγραψε: στις 14:32, 19-07-09:

πολύ έκθεση έχει όμως ρε'συ....
ενώ το MSU είναι τέλειο!

το μόνο για το οποίο έχω άγνοια είναι το κόστος...μήπως μπορεί να με βοηθήσει κανείς;;;
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

GetOuttaMyWay (Johnson)

Φοιτητής

Ο Johnson αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής του τμήματος Άλλο . Έχει γράψει 1,677 μηνύματα.

O GetOuttaMyWay ++ έγραψε: στις 09:33, 20-07-09:

Αρχική Δημοσίευση από 1994kc
πολύ έκθεση έχει όμως ρε'συ....
ενώ το MSU είναι τέλειο!

το μόνο για το οποίο έχω άγνοια είναι το κόστος...μήπως μπορεί να με βοηθήσει κανείς;;;
Μα εχει ΜΟΝΟ 2 εκθεσεις! Αυτα ειναι τα γραπτα!
Παράθεση

1994kc

Μαθητής Α' λυκείου

Ο 1994kc αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών , Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Καστοριά (Καστοριά). Έχει γράψει 800 μηνύματα.

O 1994kc έγραψε: στις 18:24, 20-07-09:

Αρχική Δημοσίευση από chris_veria
Μα εχει ΜΟΝΟ 2 εκθεσεις! Αυτα ειναι τα γραπτα!
νομίζω πως είναι τρεις....
Παράθεση

GetOuttaMyWay (Johnson)

Φοιτητής

Ο Johnson αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής του τμήματος Άλλο . Έχει γράψει 1,677 μηνύματα.

O GetOuttaMyWay ++ έγραψε: στις 22:19, 20-07-09:

δυο ειναι εχω παει σε σεμιναριο... αλλα και να τ'αλλαξουν και να το κανουν 3 τι σε πειραζει??? 1 παραπανω, σιγα... Παντως με καλεσαν να παω σε σεμιναριο του MSU... θα σας πω εντυπωσεις...
Παράθεση

1994kc

Μαθητής Α' λυκείου

O 1994kc έγραψε: στις 22:28, 20-07-09:

δυο ειναι εχω παει σε σεμιναριο... αλλα και να τ'αλλαξουν και να το κανουν 3 τι σε πειραζει??? 1 παραπανω, σιγα... Παντως με καλεσαν να παω σε σεμιναριο του MSU... θα σας πω εντυπωσεις...
υπάρχει η δυνατότητα να πάει ο οποιοσδήποτε;;;
Παράθεση

GetOuttaMyWay (Johnson)

Φοιτητής

O GetOuttaMyWay ++ έγραψε: στις 22:33, 20-07-09:

δεν ξερω να σου πω την αληθεια... Θελετε να συναντηθουμε (εγω εσυ και ο Τεο) και να παμε ολοι μαζι???
Παράθεση

1994kc

Μαθητής Α' λυκείου

O 1994kc έγραψε: στις 23:58, 20-07-09:

δεν ξερω να σου πω την αληθεια... Θελετε να συναντηθουμε (εγω εσυ και ο Τεο) και να παμε ολοι μαζι???
γιατί όχι;;;όμως πού και πότε λαμβάνει χώρα το σεμινάριο γιατί θ πάω κατασκήνωση και Μόναχο...;;;
Παράθεση

GetOuttaMyWay (Johnson)

Φοιτητής

O GetOuttaMyWay ++ έγραψε: στις 00:28, 21-07-09:

δεν πολυξερω... Παντως ειναι στην Κοζανη...
Παράθεση

1994kc

Μαθητής Α' λυκείου

O 1994kc έγραψε: στις 00:40, 21-07-09:

δεν πολυξερω... Παντως ειναι στην Κοζανη...
αν έχεις νέα πες μου γιατί μ'ενδιαφέρει......:thanks:

και είναι και καλή ευκαιρία να γνωριστούμε!
Παράθεση

GetOuttaMyWay (Johnson)

Φοιτητής

O GetOuttaMyWay ++ έγραψε: στις 00:47, 21-07-09:

χεχεχεχε οκ... σημερα μιλησα με τον υπευθυνο... θα τον καλεσω αυριο για περισσοτερα... μην ανησυχεις, θα σε παμε στις εξετασεις με την καλυτερη προετοιμασια!!! Δεν εκανα τσαμπα 9 ονλαιν σεμιναρια...
Παράθεση

1994kc

Μαθητής Α' λυκείου

O 1994kc έγραψε: στις 01:00, 21-07-09:

χεχεχεχε οκ... σημερα μιλησα με τον υπευθυνο... θα τον καλεσω αυριο για περισσοτερα... μην ανησυχεις, θα σε παμε στις εξετασεις με την καλυτερη προετοιμασια!!! Δεν εκανα τσαμπα 9 ονλαιν σεμιναρια...
οκ!

κράταμε ενήμερο γιατί,όπως θα έχεις διαπιστώσει από τα μηνύματά μου τον τελευταίο καιρό , μ'ενδιαφέρει...!!!

θα το δώσω και μόνος μου , είναι και η πρώτη του εξεταστική...Καταλαβαίνεις πως η κατάσταση είναι λίγο ιδιόρρυθμη!!
Παράθεση

GetOuttaMyWay (Johnson)

Φοιτητής

O GetOuttaMyWay ++ έγραψε: στις 09:34, 21-07-09:

οκ!

κράταμε ενήμερο γιατί,όπως θα έχεις διαπιστώσει από τα μηνύματά μου τον τελευταίο καιρό , μ'ενδιαφέρει...!!!

θα το δώσω και μόνος μου , είναι και η πρώτη του εξεταστική...Καταλαβαίνεις πως η κατάσταση είναι λίγο ιδιόρρυθμη!!
τι εννοεις?
Παράθεση

1994kc

Μαθητής Α' λυκείου

O 1994kc έγραψε: στις 14:25, 21-07-09:

εννοώ πως προετοιμάζομαι μόνος μου γι'αυτό το πιστοποιητικό!!!κανονικά είναι να δώσω Γ1!
Παράθεση

dIm@kIs14 (ΔΗΜΟς)

Μαθητής Α' λυκείου

Ο ΔΗΜΟς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών και Μαθητής Α' λυκείου . Έχει γράψει 202 μηνύματα.

O dIm@kIs14 έγραψε: στις 19:59, 21-07-09:

εννοώ πως προετοιμάζομαι μόνος μου γι'αυτό το πιστοποιητικό!!!κανονικά είναι να δώσω Γ1!
α μην κολάς καθόλου.Και εγώ για το ecce μόνος μου διάβαζα και πήγα κατευθείαν προφ την άλλη χρονιά.Μην πτοείσαι καθόλου.Μα καθόλου όμως!Αν έχεις όρεξη,πιστεύω ακράδαντα πως άνετα μπορείς να φτάσεις σε μεγαλύτερο επίπεδο από αυτό της-τάξης-που-είσαι.
Παράθεση

GetOuttaMyWay (Johnson)

Φοιτητής

O GetOuttaMyWay ++ έγραψε: στις 22:50, 21-07-09:

δλδ δεν θες να σε βοηθησω να το περασεις???
Παράθεση

1994kc

Μαθητής Α' λυκείου

O 1994kc έγραψε: στις 00:14, 22-07-09:

Αρχική Δημοσίευση από dIm@kIs14
α μην κολάς καθόλου.Και εγώ για το ecce μόνος μου διάβαζα και πήγα κατευθείαν προφ την άλλη χρονιά.Μην πτοείσαι καθόλου.Μα καθόλου όμως!Αν έχεις όρεξη,πιστεύω ακράδαντα πως άνετα μπορείς να φτάσεις σε μεγαλύτερο επίπεδο από αυτό της-τάξης-που-είσαι.
σ'ευχαριστώ για την απάντησή σου...:thanks:

είναι ιδιαίτερα ενθαρρυντική μιας και όλοι μου έχουν κόψει τα φτερά λέγοντας πως κάτι τέτοιο (να προετοιμαστώ μόνος μου δηλαδή...) τους φαίνεται αδιανόητο....

πάντως και εγώ στα γαλλικά έδωσα Β1 αλλά δήλωσα και προετοιμάστηκα μόνος μου για το Β2 και όχι απλά το πέρασα αλλά και με πολύ καλό βαθμό...(83%-βάση:60%!)

γι'αυτό προσπαθώ να μην τους ακούω...
-----------------------------------------
δλδ δεν θες να σε βοηθησω να το περασεις???
δεν είπα κάτι τέτοιο ρε'συ...

ίσα ίσα!!!...
Παράθεση

GetOuttaMyWay (Johnson)

Φοιτητής

O GetOuttaMyWay ++ έγραψε: στις 10:31, 22-07-09:

σ'ευχαριστώ για την απάντησή σου...:thanks:

είναι ιδιαίτερα ενθαρρυντική μιας και όλοι μου έχουν κόψει τα φτερά λέγοντας πως κάτι τέτοιο (να προετοιμαστώ μόνος μου δηλαδή...) τους φαίνεται αδιανόητο....

πάντως και εγώ στα γαλλικά έδωσα Β1 αλλά δήλωσα και προετοιμάστηκα μόνος μου για το Β2 και όχι απλά το πέρασα αλλά και με πολύ καλό βαθμό...(83%-βάση:60%!)

γι'αυτό προσπαθώ να μην τους ακούω...
-----------------------------------------

δεν είπα κάτι τέτοιο ρε'συ...

ίσα ίσα!!!...
ε ωραια τοτε!!!
Παράθεση

1994kc

Μαθητής Α' λυκείου

O 1994kc έγραψε: στις 11:34, 22-07-09:

έχεις κάποιο νέο;;;

γιατί εγώ σήμερα φεύγω διακοπές και θα ξαναμπώ τη δευτέρα....
Παράθεση

GetOuttaMyWay (Johnson)

Φοιτητής

O GetOuttaMyWay ++ έγραψε: στις 11:36, 22-07-09:

δυστυχως δεν εχω... θες να σου στειλω με πμ το κινητο μου να μιλαμε και μεσω σμσ οσο εισαι διακοπες?
Παράθεση

1994kc

Μαθητής Α' λυκείου

O 1994kc έγραψε: στις 11:37, 22-07-09:

δυστυχως δεν εχω... θες να σου στειλω με πμ το κινητο μου να μιλαμε και μεσω σμσ οσο εισαι διακοπες?
ναι...
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Εξετάσεις για GRE - Από Γραναζι
      Το θέμα έχει λάβει 3 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Αγγλικά.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 23-03-17 στις 00:33.
    • Εξετάσεις EDI - Από manos_p
      Το θέμα έχει λάβει 40 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Εξετάσεις.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 30-01-16 στις 23:44.
    • Εξετάσεις ÖSD - Από Deutsch... Lover
      Το θέμα έχει λάβει 10 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Γερμανικά.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 04-06-14 στις 12:49.
    • Εξετάσεις για ΣΜΝ: Τι, πώς, πού; - Από whatever88
      Το θέμα έχει λάβει 8 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Έρωτας & Σεξ.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 19-11-10 στις 00:12.
    • Εξετάσεις - Από Kastrato
      Το θέμα έχει λάβει 21 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Νεανικά θέματα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 30-05-09 στις 00:19.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα