Πρόγραμμα μαθημάτων

Johnjohnjohn

Νεοφερμένος

Ο Johnjohnjohn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 88 μηνύματα.
Γεια σας. Έχω μια απορια. Αυτό ισχύει με όλα τα μαθήματα Β που έχω στο πρώτο εξάμηνο αλλά θα αναφερθώ σε ένα εξ αυτών. Λοιπόν στις πληροφορίες του μαθήματος λέει ώρες θεωρίας 5 κ ώρες άσκησης 3. Στο προγραμμα το εβδομαδιαίο το μαθημα αυτό το έχω 2-3 ωρες (δεν θυμάμαι τι από τα δυο). Αυτό που δεν καταλαβαίνω είναι αν το 5 κ το 3 αναφέρεται στην εβδομάδα (που δεν έχει λογική) ή στο εξάμηνο που πακι δεν έχει λογική καθώς έτσι σε 3-4 εβδομάδες θα είχε βγει το μαθημα. Μπορεί κάποιος να με βοηθήσει; Ευχαριστώ

Ας απαντήσει κάποιος....
 
Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

tsiobieman

Δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Πληροφορικής & Τηλεπικοινωνιών ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 798 μηνύματα.
μπορεί να προσθέσουν τις υπόλοιπες ώρες στην πορεία του εξαμήνου , και σε μας το κάνουν αυτό με τα εργαστήρια , να ελέγχεις τακτικά το πρόγραμμα μαθημάτων στην ιστοσελίδα της σχολής σου γιατί το ανανεώνουν συνεχώς τους πρώτους μήνες.
 

Eua5

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Eua5 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Βιολογίας ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 232 μηνύματα.
Γεια σας. Έχω μια απορια. Αυτό ισχύει με όλα τα μαθήματα Β που έχω στο πρώτο εξάμηνο αλλά θα αναφερθώ σε ένα εξ αυτών. Λοιπόν στις πληροφορίες του μαθήματος λέει ώρες θεωρίας 5 κ ώρες άσκησης 3. Στο προγραμμα το εβδομαδιαίο το μαθημα αυτό το έχω 2-3 ωρες (δεν θυμάμαι τι από τα δυο). Αυτό που δεν καταλαβαίνω είναι αν το 5 κ το 3 αναφέρεται στην εβδομάδα (που δεν έχει λογική) ή στο εξάμηνο που πακι δεν έχει λογική καθώς έτσι σε 3-4 εβδομάδες θα είχε βγει το μαθημα. Μπορεί κάποιος να με βοηθήσει; Ευχαριστώ

Ας απαντήσει κάποιος....


Αν θυμάμαι καλά ειχες πει ότι πέρασες βιολογικό Αθήνας... Για οποιαδήποτε απορία έχεις μπορεί να γίνεις μέλος της ομάδας BIOLOGIKO ATHINAS στο Facebook και επίσης να κοιτάξεις αν θα γίνει καμία ομάδα για τους εισαχθεντες 2019-2020.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top