Εξετάσεις Proficiency MSU 2017

parallhlismos

Νεοφερμένος

Η parallhlismos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.

eugeniasiwra

Νεοφερμένος

Η eugeniasiwra αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Εγώ δίνω αυτόν τον Μάιο και η μόνη μου απορία είναι πώς θα αναγνωρίζεται σαν proficiency το msu;δηλαδή αν πάω για μία δουλειά στο εξωτερικό και με ρωτήσουνε τι προτείνεις εσύ έχω και τους πω το msu θα το αναγνωρίσουν;ξέρω πως κάποιες φορές σε βάζουνε να πάρεις κάποιο άλλο για να δούνε ότι ξέρεις αλλά εννοώ απλά πως αν θα το αναγνωρίσουν ή όχι. Πλιζ απαντήστε γιατί πρέπει να ξέρω πριν αποφασίσω να το δώσω
 

Slytherin

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Slytherin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,116 μηνύματα.
Εγώ δίνω αυτόν τον Μάιο και η μόνη μου απορία είναι πώς θα αναγνωρίζεται σαν proficiency το msu;δηλαδή αν πάω για μία δουλειά στο εξωτερικό και με ρωτήσουνε τι προτείνεις εσύ έχω και τους πω το msu θα το αναγνωρίσουν;ξέρω πως κάποιες φορές σε βάζουνε να πάρεις κάποιο άλλο για να δούνε ότι ξέρεις αλλά εννοώ απλά πως αν θα το αναγνωρίσουν ή όχι. Πλιζ απαντήστε γιατί πρέπει να ξέρω πριν αποφασίσω να το δώσω

Εδώ λέει πως είναι αναγνωρίσιμο https://www.msu-exams.gr/el/giati-na-epilexo-tis-exetaseis-tou-msu
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top