Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Αναζήτηση στο iSchool!
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 67,346 εγγεγραμμένα μέλη και 2,430,927 μηνύματα σε 75,884 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 155 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

Σχολές θεωρητικής κατεύθυνσης

katherine-bella

Νεοφερμένος

H katherine-bella αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών . Έχει γράψει 6 μηνύματα.

H katherine-bella έγραψε: στις 22:40, 24-08-10:

Γεια σας παιδια!!ειμαι νεο μελος στο φορουμ θα παω τριτη λυκειου τωρα.ειμαι θεωριτκη κατευθυνση και θλω πολυ να περασω νομικη.εχω ακουσει και ξερω πως ειναι πολυ δυσκολο να περασω σε αυτην την σχολη.μηπως μπορειτε να μου δωσετε καποιο site η οτιδηποτε που να περιλαμβανει ολες τισ σχολες τησ θεωριτκης κατευθυνσης,για την ακριβεια οτι σχολη υπαρχει απο την συγκεκριμενη κατευθυνση.ωστε να εχω και αλλες επιλογες εκτος απο την νομικη.
Ευχαριστω εκ των προτερων!
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Boom

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 7,131 μηνύματα.

O Boom έγραψε: στις 22:44, 24-08-10:

Ψάξε για σχολές του πρώτου πεδίου. Ενδεικτικά βρήκα αυτό.
Μπορείς να δεις και από το μηχανογραφικό.
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Chemwizard (Γιάννης)

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής του τμήματος Χημείας (ΑΕΙ/Αθήνα) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,830 μηνύματα.

O Chemwizard "Science, bitch!" έγραψε: στις 22:45, 24-08-10:

Θέλεις να ρίξεις μια ματία κατ'αρχήν εδώ για να δεις ονόματα,και μετα εδώ,για να δεις μόρια?
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Devina

Τιμώμενο Μέλος

H Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών . Έχει γράψει 4,037 μηνύματα.

H Devina έγραψε: στις 22:47, 24-08-10:

http://www.dyadiko.gr/photos/arxeia_...9_1o_pedio.pdf

http://edu.klimaka.gr/anakoinoseis-p...oy-pedioy.html
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

katherine-bella

Νεοφερμένος

H katherine-bella αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών . Έχει γράψει 6 μηνύματα.

H katherine-bella έγραψε: στις 22:48, 24-08-10:

σας ευχαριστω που απαντησατε -)
Γιαννη ναι πιο πολυ για ονοματα με ενδιαφερει τα μορια ειναι πιο ευκολα να τα βρω.θελω να εχω πληρη εικονα απο τισ σχολες της κατευθυνσης μου χωρις να περιοριζομαι μονο στην νομικη

σε ευχαριστω πολυ Δεσποινα!!!
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Boom

Αποκλεισμένος χρήστης

O Boom έγραψε: στις 22:50, 24-08-10:

Πάτα με.
Παράθεση

katherine-bella

Νεοφερμένος

H katherine-bella έγραψε: στις 22:57, 24-08-10:

χαχα το πατησα theodora και ομολογω να πω πως το μελος με το πρωτο σχολιο ειπε πολυ καλη σχολη!
Σασ ευχαριστω πολυ για τισ πληροφοριες που μου δωσατε ηταν ολεσ χρησιμεσ!
μου κινησαν το ενδιαφερον η Ιστορια και εθνολογια θρακησ και η Φιλοσοφφια και παιδικη ψυχολογια Αθηνων..νομιζω αρκετα καλεσ σχολες για την συγκεκριμενη κατευθυνση!
Παράθεση

Boom

Αποκλεισμένος χρήστης

O Boom έγραψε: στις 23:09, 24-08-10:

Kατερίνα (?), μπορείς να ελέγξεις και θέματα για τις σχολές που σε ενδιαφέρουν, μη μένεις μόνο στα ονόματα
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Angelique. : 11-08-12 στις 16:18. Αιτία: Αφαίρεση χωρίου που απαντούσε σε ανούσιο μήνυμα.
Παράθεση

katherine-bella

Νεοφερμένος

H katherine-bella έγραψε: στις 23:17, 24-08-10:

theodora επειδη ειμαι καινουργια προσπαθω να προσανατολιστω και να βρω θεματα με τισ σχολες αυτεσ.ειλικρινα με βοηθησατε πολυ γιατι ειχα ανχγωθει με αυτο το θεμα.ουτε που ηξερα οτι υπαρχουν αυτεσ οι σχολεσ!
δεν με λενε κατερινα με Λενε Ηρω
Παράθεση

Boom

Αποκλεισμένος χρήστης

O Boom έγραψε: στις 23:20, 24-08-10:

Αρχική Δημοσίευση από katherine-bella
theodora επειδη ειμαι καινουργια προσπαθω να προσανατολιστω και να βρω θεματα με τισ σχολες αυτεσ.ειλικρινα με βοηθησατε πολυ γιατι ειχα ανχγωθει με αυτο το θεμα.ουτε που ηξερα οτι υπαρχουν αυτεσ οι σχολεσ!
δεν με λενε κατερινα με Λενε Ηρω
Ότι χρειαστείς πες, εδώ θα είμαστε.

Για το όνομα για αυτό έβαλα ερωτηματικό.
Παράθεση

Nomikarios

Φοιτητής

Ο Nomikarios αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών και Φοιτητής . Έχει γράψει 162 μηνύματα.

O Nomikarios έγραψε: στις 23:22, 24-08-10:

θες νομικη? σε ποια πολη σκεφτεσαι?
Παράθεση

katherine-bella

Νεοφερμένος

H katherine-bella έγραψε: στις 23:26, 24-08-10:

αχ σε ευχαριστω παρα πολυ
ναι το καταλαβα δεν υπαρχει προβλημα

Αρχική Δημοσίευση από Nomikarios
θες νομικη? σε ποια πολη σκεφτεσαι?
Γενικα την λατρευω την Νομικη.Αθηνων θα ηθελα γιατι θα με βολευε καλυτερα σε θεμα αποστασησ.αλλα αυτο ειναι κατι που δεν προκειται να γινει οποτε και κομοτηνης δεν θα με πειραζε!!
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη SparklingGrey : 11-08-12 στις 16:33. Αιτία: Συγχώνευση συνεχόμενων μηνυμάτων.
Παράθεση

φωτεινη95

Νεοφερμένος

H φωτεινη95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.

H φωτεινη95 έγραψε: στις 19:01, 13-01-11:

Λοιπον παω κι εγω πρωτη λυκειου και εχω αποφασισεινα παω θεωρητικη γιατι τα μαθηματα μου ταιριαζουν. Δεν ξερω ομως σε ποιες άλλες σχολες μπορω να μπω απο θεωρητικη εκτος απο νομικη, φιλοσοφικη ψυχολογια κλπ. επισης ειμαι μουσικος γυρω στα 10 χρονια και σκεφτομαι πολυ το καλλιτεχνικο της θεσσαλονικης αλλα δεν θα εχω επαγγελματικη αποκατασταση
Παράθεση

Boom

Αποκλεισμένος χρήστης

O Boom έγραψε: στις 21:28, 14-01-11:

Αρχική Δημοσίευση από φωτεινη95
Λοιπον παω κι εγω πρωτη λυκειου και εχω αποφασισεινα παω θεωρητικη γιατι τα μαθηματα μου ταιριαζουν. Δεν ξερω ομως σε ποιες άλλες σχολες μπορω να μπω απο θεωρητικη εκτος απο νομικη, φιλοσοφικη ψυχολογια κλπ. επισης ειμαι μουσικος γυρω στα 10 χρονια και σκεφτομαι πολυ το καλλιτεχνικο της θεσσαλονικης αλλα δεν θα εχω επαγγελματικη αποκατασταση
Δες εδώ.
Επίσης μπορείς να δεις και ένα μηχανογραφικό για το τι σχολές έχει στο α' πεδίο.
Παράθεση

Devina

Τιμώμενο Μέλος

H Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών . Έχει γράψει 4,037 μηνύματα.

H Devina έγραψε: στις 21:34, 14-01-11:

Εδώ θα δεις τις σχολές που υπάρχουν γενικά στο 1ο πεδίο.
Παράθεση

Dante Alighieri (Panos)

Νεοφερμένος

Ο Panos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4 μηνύματα.

O Dante Alighieri έγραψε: στις 23:24, 26-02-11:

και εγω ειμαι στην ιδια φαση ακριβως...1η Λυκειου και μαλλον θεωρητικη του χρονου . θα σου προτεινα να μην σκεφτεσαι τοσο πολυ το τι εχει δουλεια αλλα το τι πραγματικα θες εσυ...ειδικα στην σημερινη Ελλαδα τιποτα δεν σου εγγυαται επαγγελματικη αποκατασταση
Παράθεση

SICX (GEORGE)

Φοιτητής

Ο GEORGE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 1,135 μηνύματα.

O SICX αναξιος αυτης, της ωραιοτερης ολων έγραψε: στις 23:28, 26-02-11:

mixanografiko.gr ενα πολυ χρησιμο site με πληροφοριες περι σχολων, βασεων κτλ

Αρχική Δημοσίευση από Devina
Εδώ θα δεις τις σχολές που υπάρχουν γενικά στο 1ο πεδίο.
χαχα οντως....δν σκεφτηκε κανεις να πατησει "1ο πεδιο" στο google????
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Devina : 01-03-11 στις 00:21. Αιτία: Συγχώνευση Μηνυμάτων
Παράθεση

eleni.m

Φοιτητής

H eleni.m αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 41 μηνύματα.

H eleni.m έγραψε: στις 13:40, 27-02-11:

Μπορεις να μπεις σε οποια σχολη θελεις αλλα στις σχολες των αλλων πεδιων θα σου λειπουν βασικες γνωσεις
Παράθεση

Boom

Αποκλεισμένος χρήστης

O Boom έγραψε: στις 00:04, 04-03-11:

Και μόρια.
Παράθεση

Hephaestus

Φοιτητής

Ο Hephaestus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής του τμήματος Ιστορίας & Αρχαιολογίας (ΑΠΘ/Θεσσαλονίκη) και μας γράφει απο Ιερισσός (Χαλκιδική). Έχει γράψει 1,426 μηνύματα.

O Hephaestus έγραψε: στις 21:55, 08-06-12:

να κανω μια ερωτηση... η σχολη επικοινωνιας μεσων και πολιτισμου στο παντειο με τι εχει να κανει
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος