Ουπς! Σας διέκοψα

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Ανοίγοντας την πόρτα του δωματίου σας βλέπεται τον αδερφο/αδερφή σας να κάνει sex στο .... κρεβάτι σας. Δεν προλαβένεται να αντιδράσετε και οι 2 σας κοιτάζουν αμύχανα. Ποιά είναι η αντίδραση σας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Το πιο πιθανόν είναι να μην έλεγα τίποτα και να έφευγα.... αλλά μάλλον θα τους είχα ξενερώσει...... :|
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,499 μηνύματα.
Μου έχει τύχει αλλά απ την αντίθετη μεριά. Εγω και 2 πρώην μου ήμασταν τα θύματα (ξεχωριστά οι πρώην ε! Αν είχα κάνει τρίο θα το θυμόμουν:P) Απλά συνεχίσαμε το σεξακι σα να μην είχε διακόψει κανείς!8)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Απλα θα εκλεινα την πορτα και θα εφευγα. Και αφου τελιωναν θα επιανα την αδερφη μου θα της ελεγα αμα το ξανακανει να με ενημερωνει πρωτα για να μην μπουκερνω ετσι και τους την χαλαω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

YoMaNaTiOn

Δραστήριο μέλος

Ο YoMaNaTiOn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια. Έχει γράψει 487 μηνύματα.
Εγώ απλά δε θα το έκανα ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gilie

Δραστήριο μέλος

Η gilie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 696 μηνύματα.
απλα θα εφευγα και γω, αλλα μετα θα ελεγα στην αδελφη μου να προσεχει λιγο ή να βρουμε καποιον τροπο καποιο σημαδι για να καταλαβαινει η αλλη τι παιζει

Βεβαια ενα θεμα που δεν θηξαμε ειναι το θεμα του λερωμενου σεντονιου στρωματος κτλ, στανταρ θα αλλαζε τα σκεπασματα και στανταρ θα αλλαζε και θα επλενε το καλλημα του στρωματος μου! εχω ενα κολλημα με το θεμα του καθαρου στρωματος!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Ενταξει μωρε, στο να καθαριστουν τα σεντονια ενοητε, τωρα το στρωμα παραειναι να το πληνουμε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Ωραίο σκηνικό....χιχιχιχιχι...Λοιπόν θα έκλεινα την πόρτα σαν να μην έγινε τίποτα...Μετά συνέχεια θα πείραζα τον αδελφό μου στο στυλ:" Περασαμέ καλά ε;;;;Σας βολεύει το κρεββάτι μου;" κλπ...Και απλά θα του έλεγα άλλη φορά να με ειδοποιεί γιατί απ'όσο ξέρω την "νύφη" μου θα είχε πεθάνει από ντροπή και δεν θα μπορούσε καν να με κοιτάξει, πόσο μάλλον να μου μιλήσει ξανά 8)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

]ifrit[

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,451 μηνύματα.
ΣΤΟ ΚΡΕΒΒΑΤΙ ΜΟΥ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΤΙΠΟΤΑ!!!!!!!
Αν ήταν στο κρεββάτι της, θα έκλεινα την πόρτα απλώς. αλλά το κρεββάτι μου είναι απαγορευμένη ζώνη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από ]ifrit[:
ΣΤΟ ΚΡΕΒΒΑΤΙ ΜΟΥ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΤΙΠΟΤΑ!!!!!!!
Αν ήταν στο κρεββάτι της, θα έκλεινα την πόρτα απλώς. αλλά το κρεββάτι μου είναι απαγορευμένη ζώνη.
Καλά πες ότι το έφερνε η κατάσταση και γινόνταν , τι θα έκανες θα τους πέταγες έξω;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

]ifrit[

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,451 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Exposed_Bone:
Καλά πες ότι το έφερνε η κατάσταση και γινόνταν , τι θα έκανες θα τους πέταγες έξω;

Ε όχι... ας μην τους ξενέρωνα. Μετά όμως.... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από ]ifrit[:
Ε όχι... ας μην τους ξενέρωνα. Μετά όμως.... :P


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Πρώτον και κύριον αυτό δεν πρόκειται να γίνει στο σπίτι μας που ζόυμε με τους γονείς μας,εκτός αν μείνουμε κάπου αλλού μαζί.

Θα έκλεινα διακριτικά την πόρτα και μετα θα της έλεγα να μου έλεγε πριν πάει σπίτι να το ξέρω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antonis_wrx

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο antonis_wrx αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών. Έχει γράψει 124 μηνύματα.
λογικά θα το είχα ακούσει μέχρι να ανοίξω την πόρτα... :P θα έφευγα και δεν θα έλεγα τίποτα... Σε καμία πλάκα ίσως της το χτυπούσα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

]ifrit[

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,451 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από yiannis:
και βάλε.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
χαχαχα τι μου θύμησες τώρα!!!!

απλώς θα κλείσω την πόρτα όσο πιο αθόρυβα μπορώ και θα φύγω....
μετά θα την πλακώσω στο δούλεμα :P για να μάθει άλλη φορά να με ειδοποιεί ή να κλειδώνει την πόρτα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από ΚΑΚΗ ΕΠΙΡΡΟΗ:
να κλειδώνει την πόρτα :P
Αυτό πιστεύω ότι είναι το χειρότερο, φαντάζεσαι να πας στο δωμάτιο σου και ξαθνικά να βρείς την πόρτα κλειδωμένη;;;; Μέχρι να καταλάβεις τι συμβαίνει θα χτυπάς ποσή ώρα και μέχρι να σου εξηγίσουν εεε θα ξενερώσουν.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nessa NetMonster

Δραστήριο μέλος

Η Nessa NetMonster αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 400 μηνύματα.
"Ουχ συγγνώμη...:o :o :o " και ξανακλείνω την πόρτα:) Αργότερα κάποια στιγμή θα του/της έλεγα απλώς άλλη φορά να ειδοποιεί. Ότι θα αναλάβει τα σεντόνια εννοείται;)
Δε θα του/της το ξαναχτυπούσα, δεν είμαι τόσο κακιά (εξαιρείται η περίπτωση που μιλάμε για αδερφό και γκόμενο:D )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
τι? χαμός θα γινόταν!!! μπινελίκα και τέτοια!!! δεν φτάνει που θα την έπιανα να κάνει sex, δεν θα σεβόταν ούτε το χώρο μου? το κρεββάτι μου??? μπααααα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Nessa NetMonster:
Δε θα του/της το ξαναχτυπούσα, δεν είμαι τόσο κακιά (εξαιρείται η περίπτωση που μιλάμε για αδερφό και γκόμενο:D )
Αν δηλαδή μιλάμε για αδερφή και γκόμενα αλλάζει η περίπτωση? :P :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top