Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Αναζήτηση στο iSchool!
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 67,368 εγγεγραμμένα μέλη και 2,431,811 μηνύματα σε 75,933 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 180 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

Συμμετοχή στη MENSA

PrograMark (Μάρκος)

Μαθητής Α' γυμνασίου

Ο Μάρκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 12 ετών και Μαθητής Α' γυμνασίου . Έχει γράψει 11 μηνύματα.

O PrograMark έγραψε: στις 16:38, 12-08-18:

Καλησπερα σε όλους,
Θα μπορούσε η συμμετοχή στην οργάνωση MENSA να προστεθεί σε ένα βιογραφικό?
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

archaios19 (Βαγγέλης)

Μαθητής Γ' λυκείου

Ο Βαγγέλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 17 ετών , Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Γαλάτσι (Αττική). Έχει γράψει 94 μηνύματα.

O archaios19 έγραψε: στις 17:41, 12-08-18:

Θηρίο!!! Είσαι μέλος στη MENSA;
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Giovanni_ (Τζιοβάνι Σίλβα ντε Ολιβέιρα)

Φοιτητής

Ο Τζιοβάνι Σίλβα ντε Ολιβέιρα αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 18 ετών , Φοιτητής του τμήματος Λογιστικής & Χρηματοοικονομικής (ΟΠΑ/Αθήνα) και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 395 μηνύματα.

O Giovanni_ έγραψε: στις 18:07, 12-08-18:

Αρχική Δημοσίευση από PrograMark
Καλησπερα σε όλους,
Θα μπορούσε η συμμετοχή στην οργάνωση MENSA να προστεθεί σε ένα βιογραφικό?

Ναι,προστίθεται στο βιογραφικό και είναι και καλό προσόν μάλιστα
Παράθεση

PrograMark (Μάρκος)

Μαθητής Α' γυμνασίου

Ο Μάρκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 12 ετών και Μαθητής Α' γυμνασίου . Έχει γράψει 11 μηνύματα.

O PrograMark έγραψε: στις 21:39, 12-08-18:

Αρχική Δημοσίευση από archaios19
Θηρίο!!! Είσαι μέλος στη MENSA;

Θα σε απογοητεύσω αλλά όχι.
Απλά μου το πρότεινε μία δασκάλα μου και ήθελα να ξέρω αν θα χρησίμευε.
Ίσως προσπαθήσω στην επόμενη εξέταση.
Παράθεση

fotinipapa

Νεοφερμένος

H fotinipapa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 54 μηνύματα.

H fotinipapa έγραψε: στις 12:08, 13-08-18:

Τι είναι η MENSA ; (σόρρυ αν είναι κάτι πολύ δημοφιλές ????)
Παράθεση

PrograMark (Μάρκος)

Μαθητής Α' γυμνασίου

O PrograMark έγραψε: στις 12:29, 13-08-18:

Αρχική Δημοσίευση από fotinipapa
Τι είναι η MENSA ; (σόρρυ αν είναι κάτι πολύ δημοφιλές ????)
Καλησπέρα Φωτεινή,
Η Mensa είναι ένας διεθνής οργανισμός. Αυτός ο οργανισμός διοργανώνει διάφορες εκδηλώσεις και δραστηριότητες για τα μέλη της. Επίσης διοργανώνει συχνά iq test. Για να μπεις στη mensa πρέπει το iq σου να κατατάσσεται στο ανώτερο 2% στον πλανήτη.

Καλό μεσημέρι.
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

fotinipapa

Νεοφερμένος

H fotinipapa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 54 μηνύματα.

H fotinipapa έγραψε: στις 12:30, 13-08-18:

Αα οκ!!Ευχαριστώ!
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Mensa - Από Civilara
      Το θέμα έχει λάβει 75 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Νεανικά θέματα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 09-09-13 στις 20:11.
    • Συμμετοχή σε TV Show! - Από parafernalia
      Το θέμα έχει λάβει 29 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Πολιτική - Κοινωνικά θέματα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 19-05-13 στις 20:00.
    • Συμμετοχή σε σχολική εφημερίδα - Από smaragda
      Το θέμα έχει λάβει 14 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Εξωσχολικές Δραστηριότητες.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 09-11-08 στις 14:32.
    • Οφέλη απο τη συμμετοχή σε forums - Από Subject to change
      Το θέμα έχει λάβει 20 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Διαδίκτυο και καθημερινή ζωή.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 22-02-07 στις 21:12.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα