Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 69,175 εγγεγραμμένα μέλη και 2,484,524 μηνύματα σε 79,259 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 402 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

Κλειστό Θέμα

Το παρόν θέμα είναι κλειδωμένο! Δεν μπορείτε να απαντήσετε σε αυτό.

Πρωτοχρονιά 2011

dimitris96

Νεοφερμένος

Ο dimitris96 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 16 μηνύματα.

O dimitris96 έγραψε: στις 18:53, 01-01-11:

Καλή Χρονιά και ευτυχισμένο το 2011!
Χρόνια πολλά, χρόνια καλά σε όσους γιορτάζουν as well!

Με τη νέα χρονιά ας βγάλουμε από το λεξιλόγιό μας τη λέξη πόνος.
5
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα

nafs

Μαθητής Γ' λυκείου

H nafs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου . Έχει γράψει 304 μηνύματα.

H nafs έγραψε: στις 19:07, 01-01-11:

Καλή Χρονιά σε όλους !!!!!!
Με υγεία(προπάντων),ευτυχία και πραγματοποίηση όλων των επιθυμιών σας.
Ας μπούμε σ' αυτή τη χρονιά αισιόδοξοι για να μας πάει και καλά-και για να τη σπάσουμε στους πολλούς απαισιόδοξους

p.sΚέρδισα το φλουρί
2

Boom

Επιφανές Μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 7,128 μηνύματα.

O Boom έγραψε: στις 23:02, 01-01-11:

Και εγώ κέρδισα το φλουρί ανάμεσα σε 18 άτομα.
-Τυχαίο;
-Εντελώς!

Καλή χρονιάάάά!
4

Cherie

Μεταπτυχιακός φοιτητής

H Cherie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής . Έχει γράψει 240 μηνύματα.

H Cherie έγραψε: στις 23:10, 01-01-11:

Αρχική Δημοσίευση από pop corn
Πωπω βρε παιδί μου κι εσείς την Πρωτοχρονιά!! Τώρα θα σας κλέβουν όλο το χρόνο!!
Ναι εμείς φταίμε.
Να δω τι θα κάνουν τα μαθηματικά κατεύθυνσης, την άλγεβα και τη φυσική κατεύθυνσης που μου τσέπωσαν οι ελεεινοί.
1

OoOkoβοldOoO

Φοιτητής

H OoOkoβοldOoO αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 1,344 μηνύματα.

H OoOkoβοldOoO έγραψε: στις 00:29, 02-01-11:

Καλή χρονιά παιδιά σε όλους! Εύχομαι ο νέος χρόνος να εκπληρώσει τα όνειρα και τις επιθυμίες μας, επίσης καλό κουράγιο(θα μας χρειαστεί στη χώρα που ζούμε) και καλή ζωή(όσο γίνεται)!!!!
Υ.Γ. Α, κέρδισα και το φλουρί για πτώτη φορά στη ζωή μου σήμερα(α θυμήθηκα και μια άλλη που το είχα κερδίσει σχολείο αλλά σπίτι ποτέ)!!!!!!!!

Α και φυσικά καλή επιτυχία σε όσους είναι φέτος από δω και όχι μόνο Γ λυκείου!!!!!
1

pop corn

Φοιτητής

H pop corn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 1,093 μηνύματα.

H pop corn έγραψε: στις 00:48, 02-01-11:

Αρχική Δημοσίευση από Cherie

Ναι εμείς φταίμε.
Να δω τι θα κάνουν τα μαθηματικά κατεύθυνσης, την άλγεβα και τη φυσική κατεύθυνσης που μου τσέπωσαν οι ελεεινοί.
Λες να τα πουλήσουν στην μαύρη αγορά;;

Παιδιά, εγώ κέρδιζα το φλουρί στο Γυμνάσιο συνέχεια και οι συμμαθητές μου είχαν αγανακτήσει πια!!

Athinoul@91 (Αθηνά)

Φοιτητής

H Αθηνά αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και Φοιτητής του τμήματος Ξένων Γλωσσών Μετάφρασης & Διερμηνείας Ιόνιο Ειδίκευση Μετάφρασης ή Διερμηνείας (Κέρκυρα) . Έχει γράψει 622 μηνύματα.

H Athinoul@91 Lost In Translation...:DD έγραψε: στις 00:56, 02-01-11:

Αρχική Δημοσίευση από Morelo
Καλη χρονια σε ολους,ευτιχισμενος ο νεος Φετος! Υγεια(και οχι μονο),ευτυχια (και οχι μονο),χαρες(και οχι μονο),ΧΙΟΝΙΑ πολλα(και οχι μονο),πληροτητα σε ολους τους τομεις(και οχι μονο), ο,τι επιθυμει ο καθενας.... και οχι μονο!

Τωρα

Για οσους μας στεναχωρησαν την χρονια που μας περασε:
Ο Αη Βασιλης να τους αφοδευσει το τζακι τους
Να τους ευχηθει ο Μητσοτακης
Η Θωδη να τους πει τα καλαντα
Και να τους πει τον εθνικο υμνο ο εθνικος σταρ
αχαχαχα προσκυνώ...
1

kostasrousmath (Κωνσταντίνος)

Φοιτητής

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών , Φοιτητής του τμήματος Μαθηματικών Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 187 μηνύματα.

O kostasrousmath Εξεταστική και...τα μυαλα στα καγκελα... έγραψε: στις 01:32, 03-01-11:

Πέστα, πέστα...
Και βελτίωση της ελληνικής "κατάστασης" εύχομαι...
Αρχική Δημοσίευση από αδαμαντια
χρονια πολλα σε ολους και ολες....ενα πραγμα ευχομαι εγω(καλα καλα ισως και περισσοτερα..)μα πανω απ ολα

παγκοσμια ειρηνη

.................και καλα κρασια.....
Κοπελιές, αν δεν καταλάβουμε τι μας έτοιμάζουν και να οργανώσουμε την απάντησή μας σωστα και μεθοδικά δεν πρόκειται να επιτευχθεί τιποτα απλά με το να ευχόμαστε και να προσ-ευχόμαστε....
Σαφώς και έχει και αυτό την σημασία του, αλλα πρεπει και εμείς η νεολαία να λάβει δράση.......
Δείτε και πιο πριν πωε υπογράφει ενας συμφορουμίτης
έχει ενα εδάφιο απο την ασκητική του Καζαντζάκη, μολονότι ο Καζαντζάκης ήταν "περίεργος" και δεν πίστευε....ούτε ήλπιζε, σε αυτό εχει δίκιο.....
Ενδυνάμωση λοιπόν και οργάνωση της απαντησής μας προς όλα αυτα που έρχονται....
και....σχεδιασμός του μελλοντός μας όπως εμεις, ο καθένας χωριστα, αλλα και συλλογικά θέλουμε.....
Καλή Χρονια και....δύναμη και ωριμότητα.....

nPb

Επιφανές Μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,164 μηνύματα.

O nPb ... έγραψε: στις 01:37, 03-01-11:

η ΠΚΣ το λέει αυτό;

1

Φοιτητής

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών , Φοιτητής του τμήματος Μαθηματικών Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 187 μηνύματα.

O kostasrousmath Εξεταστική και...τα μυαλα στα καγκελα... έγραψε: στις 01:41, 03-01-11:

Αρχική Δημοσίευση από nPb
η ΠΚΣ το λέει αυτό;

Όχι ρε Νίκο...
Εγώ το λέω αυτό....!!!

pop corn

Φοιτητής

H pop corn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 1,093 μηνύματα.

H pop corn έγραψε: στις 02:11, 03-01-11:

Αρχική Δημοσίευση από kostasrousmath
Κοπελιές, αν δεν καταλάβουμε τι μας έτοιμάζουν και να οργανώσουμε την απάντησή μας σωστα και μεθοδικά δεν πρόκειται να επιτευχθεί τιποτα απλά με το να ευχόμαστε και να προσ-ευχόμαστε....
Σαφώς και έχει και αυτό την σημασία του, αλλα πρεπει και εμείς η νεολαία να λάβει δράση.......
Δείτε και πιο πριν πωε υπογράφει ενας συμφορουμίτης
έχει ενα εδάφιο απο την ασκητική του Καζαντζάκη, μολονότι ο Καζαντζάκης ήταν "περίεργος" και δεν πίστευε....ούτε ήλπιζε, σε αυτό εχει δίκιο.....
Ενδυνάμωση λοιπόν και οργάνωση της απαντησής μας προς όλα αυτα που έρχονται....
και....σχεδιασμός του μελλοντός μας όπως εμεις, ο καθένας χωριστα, αλλα και συλλογικά θέλουμε.....
Καλή Χρονια και....δύναμη και ωριμότητα.....
Κώστα, το θέμα ανοίχτηκε για Πρωτοχρονιάτικες ευχές, σκέψεις, πρωτοχρονιάτικες εμπειρίες..κλπ. Η θέση της νεολαίας στα πολιτικά πράγματα είναι άλλο θέμα. Αυτό μόνο...
2

Φοιτητής

O kostasrousmath Εξεταστική και...τα μυαλα στα καγκελα... έγραψε: στις 02:17, 03-01-11:

Κώστα, το θέμα ανοίχτηκε για Πρωτοχρονιάτικες ευχές, σκέψεις, πρωτοχρονιάτικες εμπειρίες..κλπ. Η θέση της νεολαίας στα πολιτικά πράγματα είναι άλλο θέμα. Αυτό μόνο...

danai-elpida (Δαναη-Ελπιδα)

Φοιτητής

H Δαναη-Ελπιδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών , Φοιτητής του τμήματος Νομικής Αθήνας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 950 μηνύματα.

H danai-elpida έγραψε: στις 13:52, 03-01-11:

Καλή μας χρονια και καλή μας επιτυχία (ειδικά για μας των φετεινών πανελληνίων) επισης υγεία για ολους!!!!!!!!!!!!

fanouria

Μαθητής Α' λυκείου

H fanouria αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Α' λυκείου . Έχει γράψει 137 μηνύματα.

H fanouria έγραψε: στις 21:02, 04-01-11:

αν και λιγο καθιστεριμενα ......καλη χρονια με υγεια και ευτυχια !!!!

Dalian (Substrata)

Πτυχιούχος

H Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Πτυχιούχος . Έχει γράψει 2,609 μηνύματα.

H Dalian έγραψε: στις 02:27, 05-01-11:

Yes, yes, καλή χρονιά............

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Ε3 2011 - Από Shadowfax
      Το θέμα έχει λάβει 22 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Video Games.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 10-06-11 στις 05:21.
    • Πρωτοχρονιά και παρέα - Από Giovanna
      Το θέμα έχει λάβει 42 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Συζήτηση ...επι προσωπικού.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 31-12-08 στις 15:49.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα