Πρωτοχρονιά 2011

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Kαλη χρονια σε όλους!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,790 μηνύματα.
Kαλή χρονιά φίλοι μου!!
Ευτυχισμένο το 2011..:D
Εύχομαι ολόψυχα υγεία, αγάπη, χαρά, πρόοδο, ευτυχία, ωριμότητα, πίστη, αισιοδοξία και υπομονή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chemwizard

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Χημείας Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,379 μηνύματα.
Συμφορουμήτες,συμφορουμήτησες,μαθητές,καθηγητές,φοιτητές,δάσκαλοι,
φιλοι,
έυχομαι μέσα από την καρδιά μου,να βρείτε αυτά που ποθεί ο καθένας σας,
μα πάνω απο ολα να έχετε υγεία,καθώς τα υπόλοιπα,εξαρτώνται από εμάς!

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ko_SOS

Νεοφερμένος

Ο ΚΩΣΤΑΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Πυλαία (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 15 μηνύματα.
καλη χρονια ρε σκυλοιιιι! αιντεεεεεε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

yozerehs

Τιμώμενο Μέλος

Ο yozerehs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 4,969 μηνύματα.
Καλή χρονιά, χρόνια πολλά και καλά, γεμάτα υγεία και ευτυχία! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SICX

Διάσημο μέλος

Ο GEORGE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.
χρονια πολλα παιδια σε ολους σας, γεματο αγαπη, ευτυχια και υγιεα το νεο ετος, οτι ποθειτε!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

αδαμαντια52071

Πολύ δραστήριο μέλος

Η νυσταλέα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,935 μηνύματα.
χαχαχα καλως μας ηρθες 2011..!!!!!!!!!!!!
:P
p.s-->κερδισα ρο φλουριιιιι OLE!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cherie

Δραστήριο μέλος

Η Cherie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 768 μηνύματα.
Χάπι νιου γίααααααααααααααααααααααααααρ :D:D
Παιδάκια, ευτυχισμένο το 2011! Ό,τι επιθυμείτε για φέτος να γίνει πραγματικότητα. Όσοι δίνετε, μακάρι να σας πάνε όλα όπως θέλετε φέτος! Ευτυχία, αγάπη, μα πάνω απ' όλα υγεία.

Εγώ ήμουν πολύ ενθουσιασμένη για την Πρωτοχρονιά. Παιδιά μας κλέψανε:(. Και περάσαμε τόσο ωραία χθες. Τα πάντα πήραν από το αμάξι. Είχα και μία τσάντα με βιβλία σχολικά, ασκήσεις, τετράδια... Τα πήρανε οι αχαρακτήριστοι:( Kαι τα καλλυντικά μου πήρανε! Να τα κάνουνε τιιιιιιιιιιιιιιι:mad:? Και το φόρεματάκι μου... Σιχτίρι. Χαρά να μη δούνε φέτος!!! Ποτέ να μη δούνε :pfff:

Kατά τ' άλλα όλα καλά:P.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~LoVeR BoY~

Διάσημο μέλος

Ο ~LoVeR BoY~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,344 μηνύματα.
Άντε καλή χρονιά σε όλους με υγεία,χαρά και ευτυχία!
Εύχομαι το 2011 να σας μείνει αξέχαστο και καλή επιτυχία σε όσους δίνουν.
Ακόμα ελπίζω αυτό το έτος να είναι καλύτερο για την Ελλάδα μας (λέέέέέμε τώρα) :P
Έτυχα και το φλουρί :bounce:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blue_butterfly

Τιμώμενο Μέλος

Η Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 25,456 μηνύματα.
Χάπι νιου γίααααααααααααααααααααααααααρ :D:D
Παιδάκια, ευτυχισμένο το 2011! Ό,τι επιθυμείτε για φέτος να γίνει πραγματικότητα. Όσοι δίνετε, μακάρι να σας πάνε όλα όπως θέλετε φέτος! Ευτυχία, αγάπη, μα πάνω απ' όλα υγεία.

Εγώ ήμουν πολύ ενθουσιασμένη για την Πρωτοχρονιά. Παιδιά μας κλέψανε:(. Και περάσαμε τόσο ωραία χθες. Τα πάντα πήραν από το αμάξι. Είχα και μία τσάντα με βιβλία σχολικά, ασκήσεις, τετράδια... Τα πήρανε οι αχαρακτήριστοι:( Kαι τα καλλυντικά μου πήρανε! Να τα κάνουνε τιιιιιιιιιιιιιιι:mad:? Και το φόρεματάκι μου... Σιχτίρι. Χαρά να μη δούνε φέτος!!! Ποτέ να μη δούνε :pfff:

Kατά τ' άλλα όλα καλά:P.
Νούλου ας το πάνω μου, θα τους γκαντεμιάσω εγώ και τίποτα άλλο δε θα χρειαστούν...:pfff:

Καλή χρονιά βρε χαμένα:redface: Τα καλύτερα σας εύχομαι, πάντα καλά και με αυτούς που αγαπάτε...:redface::D:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
Καλη χρονια σε ολους και ευτυχισμενος ο νεος χρονος!
Ο,τι επιθυμει ο καθενας σας,να το αποκτησει!
Καλη επιτυχια στα παιδια που δινουν πανελληνιες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chemwizard

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Χημείας Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,379 μηνύματα.
Το αποκτήσαμε ήδη! :redface:

Καλή επιτυχία στους:

την αδερφούλα μου
την ξαδεφούλα μου
τον ξάδερφό μου
τον yozerehs
τον Dias
τη mariza_93
την princess
τη DESPOINA (δίνει ?)
τον Superhuman (δινει?)

και όλα τα υπόλοιπα παιδιά,που μου διαφεύγουν μολις ξύπνησα,και σε λίγους μήνες μπαίνουν στο club των φοιτητών!

Θα περάσει ο καιρός πριν το πάρετε χαμπάρι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roseberry

Διάσημο μέλος

Η roseberry αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,130 μηνύματα.
καλη χρονιαααααααααααααααααααααα
χρονια πολλααααααααααααααα σε ολους
αντε καλε και μεις αργουμε λιγο αλλα θα δωσουμε και μεις πανελληνιες οποτε καλη επιτυχια και σε μας:P
αντε και στα δικα μας αννα :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κόκα κώλα

Νεοφερμένος

Ο Κόκα κώλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17 μηνύματα.
Καλή χρονιά,χρόνια πολλά
Υγεία και ευτυχία σε όλους. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pop corn

Πολύ δραστήριο μέλος

Η pop corn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,161 μηνύματα.

Εγώ ήμουν πολύ ενθουσιασμένη για την Πρωτοχρονιά. Παιδιά μας κλέψανε:(. Και περάσαμε τόσο ωραία χθες. Τα πάντα πήραν από το αμάξι. Είχα και μία τσάντα με βιβλία σχολικά, ασκήσεις, τετράδια... Τα πήρανε οι αχαρακτήριστοι:( Kαι τα καλλυντικά μου πήρανε! Να τα κάνουνε τιιιιιιιιιιιιιιι:mad:? Και το φόρεματάκι μου... Σιχτίρι. Χαρά να μη δούνε φέτος!!! Ποτέ να μη δούνε
Πωπω βρε παιδί μου κι εσείς την Πρωτοχρονιά!! Τώρα θα σας κλέβουν όλο το χρόνο!! :jumpy::lol:

Παίδες, καλή χρονιά και πάλι!
Εγώ χθές το βράδυ ντύθηκα Άγιος Βασίλης, έβαλα γενείαδα και κόκκινη στολή και μοίρασα δώρα στα μικρά. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Athinoul@91

Δραστήριο μέλος

Η Αθηνά αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 669 μηνύματα.
Ευτυχισμένο το 2011!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Έυχομαι σε όλους, παιδάκια και μη(:P) :

Ευτυχία
Υγεία
Τύχη
Υπομονή
Χαράααααααα
Ιάσονααα (χαχαχα...δεν μπορούσα να βρώ κάτι άλλο, αλλά για τις κοπέλες ποτέ δεν ξέρεις:P):inlove::baby:
Στοργή
Μαξιλάρι (ο ύπνος είναι Υγεία:P)
Ελπίδααα
Νιότη (αχαχα...)
Οικονομία...:worry:

2: εύχομαι να γίνεται διπλοί αυτή τη χρονιά (όχι στα κιλά:P)
0: κανένα δάκρυ λύπης να μην χύσετε...
11
: Είναι ΤΥΧΕΡΟΣ αριθμός αρκεί να το ΠΙΣΤΕΨΕΙΣ!!!:redface::redface:
και κάτι άλλο...

Κέρδισα το φλουρίίίίίίίί...ήταν καιρός μετά από τόσα χρόνια:cry_x::panwkatw:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Devina

Τιμώμενο Μέλος

Η Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 5,968 μηνύματα.
τη DESPOINA (δίνει ?)

Δίνει δίνει. :redface: Ευχαριστούμε πολύ!

Και εγώ με τη σειρά μου να ευχηθώ, το 2011 να έχετε υγεία, πάνω από όλα, να είστε ευτυχισμένοι... Εύχομαι να είναι ένας χρόνος που τα καλύτερα θα έρθουν σε όλους!

Ακόμα και αν άσχημα πράγματα, που κανείς δεν επιθυμεί, χτυπήσουν την πόρτα να έχετε δύναμη στη καρδιά και θέληση για αγώνα.

Happy New Year, λοιπόν. :happy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
Ένα βήμα πιο κοντά.

Καλή χρονιά παιδιά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr. Crowley

Διάσημο μέλος

Ο Mr. Crowley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,046 μηνύματα.
Ευτυχισμένο 2011...είθε τα όνειρά μας να γίνουν οι χειρότεροι εφιάλτες τους.

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Morelo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Morelo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 1,475 μηνύματα.
Καλη χρονια σε ολους,ευτιχισμενος ο νεος Φετος! Υγεια(και οχι μονο),ευτυχια (και οχι μονο),χαρες(και οχι μονο),ΧΙΟΝΙΑ πολλα(και οχι μονο),πληροτητα σε ολους τους τομεις(και οχι μονο), ο,τι επιθυμει ο καθενας.... και οχι μονο!

Τωρα

Για οσους μας στεναχωρησαν την χρονια που μας περασε:
Ο Αη Βασιλης να τους αφοδευσει το τζακι τους
Να τους ευχηθει ο Μητσοτακης
Η Θωδη να τους πει τα καλαντα
Και να τους πει τον εθνικο υμνο ο εθνικος σταρ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top