'Ωρες και κόστος φροντιστηρίων

Pequeño

Τιμώμενο Μέλος

Η Pequeño αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,829 μηνύματα.
Και εγω τα μεσημεριανα.....Αν και νυχτερινος τυπος....Μου φαινεται ΠΟΛΥΥΥΥΥΥ αργα μεχρι τις 23:10.....Δεν εχες χρονο μετα!!!!:hmm::hmm::hmm::hmm:

Μετά από διάβασμα τέτοια ώρα, δεν θες χρόνο, μπάνιο στα γρήγορα και ύπνο! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vassilakos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής σε Linköping University και μας γράφει απο Ασπρόπυργος (Αττική). Έχει γράψει 999 μηνύματα.
Μετά από διάβασμα τέτοια ώρα, δεν θες χρόνο, μπάνιο στα γρήγορα και ύπνο! :P
Εγω συνηθως και μετα τα μαθηματα διαβαζα το βραδυ...(οταν βεβαια εκανα καποτε που δεν πολυ θυμαμαι και ποτε ,γροντιστηρια!!!)...Οσο για τα αλλα που λες .....εννοουντα!!!:hehe::hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pequeño

Τιμώμενο Μέλος

Η Pequeño αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,829 μηνύματα.
Εγώ δεν είχα ποτέ συγκεκριμένη ώρα ή κάτι τέτοιο, αναλόγως πόση φασαρία έχει το σπίτι, αν θέλω να βγω πιο μετά κλπ κλπ
Μόνο για πανελλαδικές διάβαζα όλο το βράδυ το βούρλο και πήγαινα κατευθείαν να δώσω...μέγα λάθος!

Από κει και πέρα πάντως, νταξ, φτιάχνεις πρόγραμμα με ώρες που βολεύουν, διαβάζεις αλλά διαβάζεις κανονικά δεν δουλεύεις το κόσμο, κάθε λίγο σταματάμε να πάρει αέρα ο εγκέφαλος και ξανά πάλι!!!

Θυμάμαι που σταματούσα το διάβασμα συνέχεια για να φάω, αλλά πραγματικά πεινούσα και με έλεγε η μάνα μου, ότι το μυαλό το κάνει αυτόματα για να σταματάς το διάβασμα επειδή ζορίζεσαι, πάλι καλά που δεν νόμιζαν ότι το κάνω και επίτηδες!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maniavas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μάνια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 316 μηνύματα.
παιδια τωρα που τελειωνουν και τα θερινα για καποιους... ειμαι σε πειρασμο...να κανω μεσημεριανα μαθηματα ή βραδυνα;;; (16.30-19.40 και 20.00-23.10)

καλύτερα το μεσημέρι;) το άλλο είναι πολύ αργά :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής του τμήματος Πληροφορικής ΟΠΑ και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,691 μηνύματα.
Καλησπέρα!! :)

Εν έτη 2018-19 πλέον δίνουνε 4 μαθήματα οι υποψήφιοι. :thumbup:

Θα ήθελα να ρωτήσω, κυρίως για προγράμματα αποφοίτων (που νομίζω είναι χαμηλότερες οι τιμές σε σχέση με των μαθητών), πού κυμαίνονται οι τιμές για φροντιστήριο:
- Και στα 4 μαθήματα της Ομάδας Προσανατολισμού Πληροφορικής και Οικονομίας (δηλαδή: Έκθεση, ΑΟΘ, Μαθηματικά Προσανατολισμού και ΑΕΠΠ)
- Μόνο σε Έκθεση και Μαθηματικών Προσανατολισμού
- Μόνο σε Μαθηματικά Προσανατολισμού


:thanku:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Agnwsth

Δραστήριο μέλος

Η Agnwsth αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 486 μηνύματα.
Εγώ έχω μια προσφορά από ένα φροντιστήριο 14 ώρες την εβδομάδα
5 ώρες μαθηματικά
3 ώρες φυσική
3 ώρες χημεία
3 ώρες έκθεση
Με 330 ευρώ με απόδειξη, 280 χωρίς απόδειξη :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top