Πώς τα πήγατε στις τελικές εξετάσεις Μαίου-Ιουνίου;

ManolisDaratso

Νεοφερμένος

Ο ManolisDaratso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 27 μηνύματα.
Μόλις σήμερα βγήκαν τα αποτελέσματα των εξετάσεων και ο Γ.Μ.Ο:

ΘΡΗΣΚΕΥΤΙΚΑ: 20 ΓΜΟ: 20
ΙΣΤΟΡΙΑ 20 ΓΜΟ: 20
ΑΡΧΑΙΑ 19 ΓΜΟ: 20
ΕΛΕΝΗ 19 ΓΜΟ: 20
ΓΛΩΣΣΑ: 20 ΓΜΟ: 20
ΚΕΙΜΕΝΑ: 20 ΓΜΟ: 20
ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ: 20 ΓΜΟ: 20
ΦΥΣΙΚΗ : 20 ΓΜΟ: 20
ΧΗΜΕΙΑ: 20 ΓΜΟ: 20
ΒΙΟΛΟΓΙΑ: 20 ΓΜΟ: 20
ΚΠΑ: 20 ΓΜΟ: 20
ΑΓΓΛΙΚΑ: 20 ΓΜΟ: 20
ΓΕΡΜΑΝΙΚΑ 20 ΓΜΟ: 20
ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ 20 ΓΜΟ: 20
ΦΥΣΙΚΗ ΑΓΩΓΗ ΓΜΟ 20
ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΑ ΓΜΟ 20
ΜΟΥΣΙΚΗ ΓΜΟ 20

ΓΕΝΙΚΟΣ ΜΕΣΟΣ ΟΡΟΣ 20
για γ γυμνασίου :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γατόπαρδος.

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γατόπαρδος. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Σαμοθράκη (Έβρος). Έχει γράψει 1,040 μηνύματα.
Μόλις σήμερα βγήκαν τα αποτελέσματα των εξετάσεων και ο Γ.Μ.Ο:

ΘΡΗΣΚΕΥΤΙΚΑ: 20 ΓΜΟ: 20
ΙΣΤΟΡΙΑ 20 ΓΜΟ: 20
ΑΡΧΑΙΑ 19 ΓΜΟ: 20
ΕΛΕΝΗ 19 ΓΜΟ: 20
ΓΛΩΣΣΑ: 20 ΓΜΟ: 20
ΚΕΙΜΕΝΑ: 20 ΓΜΟ: 20
ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ: 20 ΓΜΟ: 20
ΦΥΣΙΚΗ : 20 ΓΜΟ: 20
ΧΗΜΕΙΑ: 20 ΓΜΟ: 20
ΒΙΟΛΟΓΙΑ: 20 ΓΜΟ: 20
ΚΠΑ: 20 ΓΜΟ: 20
ΑΓΓΛΙΚΑ: 20 ΓΜΟ: 20
ΓΕΡΜΑΝΙΚΑ 20 ΓΜΟ: 20
ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ 20 ΓΜΟ: 20
ΦΥΣΙΚΗ ΑΓΩΓΗ ΓΜΟ 20
ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΑ ΓΜΟ 20
ΜΟΥΣΙΚΗ ΓΜΟ 20

ΓΕΝΙΚΟΣ ΜΕΣΟΣ ΟΡΟΣ 20
για γ γυμνασίου :)

Μπορούσες και καλύτερα πιστεύω...πόσο διάβαζες την ημέρα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CaneSenpai

Δραστήριο μέλος

Ο CaneSenpai αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 661 μηνύματα.

Γατόπαρδος.

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γατόπαρδος. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Σαμοθράκη (Έβρος). Έχει γράψει 1,040 μηνύματα.
Μπα κανα τέταρτο την μέρα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Καλά :hehe:

* 20 ΓΜΟ? Ουάου. Μπράβο τι να πω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 749981

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Εγώ σε όλα καλά τα πήγα, εχθώς από τις 2 γραμματείες που πήρα 12 και τη ν.ε.γ. που πήρα 16. Σε όλα τα άλλα 17-19 και στη Φυσική, τα Μαθηματικά και τα Αγγλικά πήρα 20.

Μ.Ο. γραπτών 18 1/15
Γ.Μ.Ο. 18 13/15
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CaneSenpai

Δραστήριο μέλος

Ο CaneSenpai αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 661 μηνύματα.
Εγω τελειωσα πεμπτη και δεν εχουν βγει ακομα..Μας ειπαν θα το αναρτησουν στην σελιδα του σχολειου για το ποτε θα βγουν στην οποια δεν εχω μπει ποτε :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Εγω τελειωσα πεμπτη και δεν εχουν βγει ακομα..Μας ειπαν θα το αναρτησουν στην σελιδα του σχολειου για το ποτε θα βγουν στην οποια δεν εχω μπει ποτε :P

Μας είπαν από σήμερα. Πήγα στο σχολείο 10.30 και ακόμα δεν τους είχαν έτοιμους. Έφυγα, ξαναγύρισα στις 11.30 πάλι τα ίδια σκατά. Ε εντάξει στις 12.30 τα έβγαλαν:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CaneSenpai

Δραστήριο μέλος

Ο CaneSenpai αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 661 μηνύματα.

Μας είπαν από σήμερα. Πήγα στο σχολείο 10.30 και ακόμα δεν τους είχαν έτοιμους. Έφυγα, ξαναγύρισα στις 11.30 πάλι τα ίδια σκατά. Ε εντάξει στις 12.30 τα έβγαλαν:P

Χαχαχα αφου ειχες την υπομονη και πηγαινοερχοσουν μπραβο :P Το σχολειο σου θα ειναι κοντα απο το σπιτι σου μαλλον ετσι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Χαχαχα αφου ειχες την υπομονη και πηγαινοερχοσουν μπραβο :P Το σχολειο σου θα ειναι κοντα απο το σπιτι σου μαλλον ετσι?

Όχι ιδιαίτερα αλλά τι να κάνω;;;;
Πήγα για καφέ, πήγα στο σούπερ, κάθισα λίγο στο σχολείο. * είχαν φέρει όλοι οι καθηγητές τα παιδιά τους και είχαμε παρέα*, φώναξα και μαι συμμαθήτριά μου να πάρει βαθμούς για να μου κάνει παρέα.
Πρώτη φορά τόσο ανοργάνωτοι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CaneSenpai

Δραστήριο μέλος

Ο CaneSenpai αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 661 μηνύματα.
Εεε ναι τουλαχιστον ειχες να κανει κατι πρωτου βγουν τα αποτελεσματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ManolisDaratso

Νεοφερμένος

Ο ManolisDaratso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 27 μηνύματα.
Μπορούσες και καλύτερα πιστεύω...πόσο διάβαζες την ημέρα?

Φίλε δεν είμαι το στυλ του φύτουλου που διαβάζει όλη μέρα. Εφαρμόζω τη μέθοδο του έξυπνου διαβάσματος δηλαδή διαβάζω 1,5 με 2 ώρες τη μέρα αλλά είμαι απόλυτα συγκεντρωμένος ενώ πάντα προσέχω στην τάξη. Δεν χρειάζεται να πω ότι σε μερικά μαθήματα του κώλου όπως γερμανικά, κείμενα, ελένη κλπ δεν διάβασα ούτε 5 λεπτά όλη τη χρονιά αλλά μόνο στα διαγωνίσματα και στις εξετάσεις :)

Οσο εχει η μερα probably.

Πόσο κόμπλεξ μπορεί να υπάρχει σε αυτό τον κόσμο; Και επειδη βαριεμαι να γραφω κοιτα την παραπάνω απαντηση μου στο σχόλιο του Γατοπαρδου :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Φίλε δεν είμαι το στυλ του φύτουλου που διαβάζει όλη μέρα. Εφαρμόζω τη μέθοδο του έξυπνου διαβάσματος δηλαδή διαβάζω 1,5 με 2 ώρες τη μέρα αλλά είμαι απόλυτα συγκεντρωμένος ενώ πάντα προσέχω στην τάξη. Δεν χρειάζεται να πω ότι σε μερικά μαθήματα του κώλου όπως γερμανικά, κείμενα, ελένη κλπ δεν διάβασα ούτε 5 λεπτά όλη τη χρονιά αλλά μόνο στα διαγωνίσματα και στις εξετάσεις :)

Κρίμα που τα μαθήματα του ''κώλου'' είναι από τα πιο ενδιαφέροντα.:P ναι μεν δεν χρειάζονται τόσο διάβασμα αλλά βασικά σου δίνουν πολλά πράγματα. Τα γερμανικά είναι η ευκαιρία να μάθεις μια δεύτερη ξένη γλώσσα ( που ναι ξέρω στο σχολείο έχει επίπεδο Α1 όμως πίστεψέ με πήρα Β2 μέσω σχολείου), η λογοτεχνία σου μαθαίνει να σκέφτεσαι και να μην αντιμετωπίζεις ένα κείμενο ''ξερά'' αλλά να ψάχνεις πιο βαθιά. Και η δραματική ποίηση είναι εξίσου ενδιαφέρουσα, γιατί μαθαίνεις διασκεδαστικά, πράγματα γι αυτή την εποχή που ίσως είναι η σπουδαιότερη της Ελλάδας.
Αυτά τα μαθήματα λοιπόν, δεν έχουν να ζηλέψουν τίποτα από τα αρχαία και την ιστορία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ManolisDaratso

Νεοφερμένος

Ο ManolisDaratso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 27 μηνύματα.
Τελευταία επεξεργασία:

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Nα μην πεις τίποτα. Δεν χρειάζεται πάντα να μιλάμε! Άντε μη τα πάρω στο κρανίο και σε βάλω να πιεις πετρέλαιο!!! Αι στο διάολο πια!!! :studying::confused:

Στην διαγωγή έλεγε κοσμιοτάτη; Αν ναι θα τους πω να το ξανασκεφτούν:hmm::hmm:

Η πολλή ανωνυμία στο διαδίκτυο κάνει κακό προφανώς.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MariaLoveItaly

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Ιταλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 363 μηνύματα.
Ας πω και εγω λιγο στεναχωρημενα :(
Ιστορία: 14
Θρησκευτικα:17
Λογοτεχνία: 15
Νεα: 15
Αρχαια: 10
Ιλιαδα: 15
Αγγλικα: 15
Γαλλικα: 16
Γεωγραφια: 18 (έρωτας απλά :inlove: )
Βιολογια:18
Φυσικη: 12
Χημεια:12
Μαθηματικα: 4 (το αποκορυφομα :( )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ManolisDaratso

Νεοφερμένος

Ο ManolisDaratso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 27 μηνύματα.
Κρίμα που τα μαθήματα του ''κώλου'' είναι από τα πιο ενδιαφέροντα.:P ναι μεν δεν χρειάζονται τόσο διάβασμα αλλά βασικά σου δίνουν πολλά πράγματα. Τα γερμανικά είναι η ευκαιρία να μάθεις μια δεύτερη ξένη γλώσσα ( που ναι ξέρω στο σχολείο έχει επίπεδο Α1 όμως πίστεψέ με πήρα Β2 μέσω σχολείου), η λογοτεχνία σου μαθαίνει να σκέφτεσαι και να μην αντιμετωπίζεις ένα κείμενο ''ξερά'' αλλά να ψάχνεις πιο βαθιά. Και η δραματική ποίηση είναι εξίσου ενδιαφέρουσα, γιατί μαθαίνεις διασκεδαστικά, πράγματα γι αυτή την εποχή που ίσως είναι η σπουδαιότερη της Ελλάδας.
Αυτά τα μαθήματα λοιπόν, δεν έχουν να ζηλέψουν τίποτα από τα αρχαία και την ιστορία.

Στην χώρα όπου ζούμε, δεν υπάρχει αξιοκρατία ούτε στην εκπαίδευση. Το δικό μου σχολείο είναι, κατά γενική ομολογία των καθηγητών μας, ένα κωλοχανείο. Ένας δε, μας προέτρεψε να μην ξαναπατήσουμε επειδή, έτσι κι αλλιώς, δεν μαθαίνουμε τίποτα. Από την Ε' Δημοτικού κάνω γερμανικά. Είχαμε στο δημοτικό δύο άθλιες καθηγήτριες, ενώ, στο γυμνάσιο, τρία χρόνια μια καθηγήτρια που δεν κατάφερε να μας μάθει τίποτα. Και το λέω εγώ, που από το πρώτο τρίμηνο της πρώτης γυμνασίου είχα άριστα στα γερμανικά. Όσον αφορά τη λογοτεχνία, φέτος, η καθηγήτριά μας ήταν μια σαρδανάπαλη που δεν μπορούσε να κρατήσει ηρεμία με αποτέλεσμα να γίνεται η τάξη μας ένα γυφταριό όπου 28 ζουλού εκσφενδόνιζαν ό,τι έβρισκαν προς πάσα κατεύθυνση. Τέλος, η καθηγήτρια που είχαμε στην Ελένη βαριόταν να κάνει μάθημα, μας έπιανε την κουβέντα, και κλαψούριζε όλη την ώρα(Σταματήστε! Θέλω να κάνω μάθημα! Πάω να φύγω! κλπ) ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑ--> ΤΑ ΠΡΟΑΝΑΦΕΡΘΕΝΤΑ ΜΑΘΗΜΑΤΑ ΔΕΝ ΔΙΔΑΧΘΗΚΑΝ ΣΩΣΤΑ-->ΕΙΝΑΙ ΜΑΘΗΜΑΤΑ ΤΟΥ ΚΩΛΟΥ ΓΙΑ ΜΕΝΑ :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 749981

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ας πω και εγω λιγο στεναχωρημενα :(
Ιστορία: 14
Θρησκευτικα:17
Λογοτεχνία: 15
Νεα: 15
Αρχαια: 10
Ιλιαδα: 15
Αγγλικα: 15
Γαλλικα: 16
Γεωγραφια: 18 (έρωτας απλά :inlove: )
Βιολογια:18
Φυσικη: 12
Χημεια:12
Μαθηματικα: 4 (το αποκορυφομα :( )
Τα ίδια μαθήματα κάνετε στην Ιταλία; :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ManolisDaratso

Νεοφερμένος

Ο ManolisDaratso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 27 μηνύματα.
Στην διαγωγή έλεγε κοσμιοτάτη; Αν ναι θα τους πω να το ξανασκεφτούν:hmm::hmm:

Η πολλή ανωνυμία στο διαδίκτυο κάνει κακό προφανώς.

Αν δεις πάνω έχω επεξεργαστεί την δημοσίευση με αίτιο "δεν τα έγραψα εγώ". Ίσως οι δύο αρχιτεμπέληδες φίλοι μου που κάθονται δίπλα μου έβαλαν το χεράκι τους.
Ειλικρινά συγγνώμη :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MariaLoveItaly

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Ιταλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 363 μηνύματα.
Τα ίδια μαθήματα κάνετε στην Ιταλία; :confused:

Χαχαχαχαχαχχαχαχααχ! Δεν ζω στην Ιταλια, απλα το εχω βαλει γιατι λατρευω την χωρα και την γλωσσα βρε συ! :) :inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top