Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 69,098 εγγεγραμμένα μέλη και 2,482,673 μηνύματα σε 79,142 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 381 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

Aναστολή λειτουργίας του ΟΠΑ από 11/11/2019 έως και 17/11/2019

tsiobieman (Δημήτρης)

Φοιτητής

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 18 ετών και Φοιτητής του τμήματος Πληροφορικής ΟΠΑ (Αθήνα) . Έχει γράψει 319 μηνύματα.

O tsiobieman έγραψε: στις 11:57, 16-11-19:

Αρχική Δημοσίευση από Lancelot
Σαν το πένανλτι του Παπουτσέλη , αν έπεφτε πιο μέσα θα ήταν κανονικό....
Τι αντίσταση να φέρει ; Φταίει και από επάνω ; Δηλαδή δικαιολογείς και την κλωτσιά ;
Σε λίγο θα μας πείτε ότι φταίει και η κόρη του Γρηγοριάδη που πέρασε από τα Εξάρχεια https://www.protothema.gr/greece/article/945244/kleon-grigoriadis-andras-ton-mat-epitethike-hudaia-kai-sexistika-sti-16hroni-kori-mou/

Ρε πάτε καλά ;
Τα ΜΑΤ εκείνη τη στιγμή λογικά έλαβαν εντολή να πάνε τους διαδηλωτές λίγο πιο πίσω, όπως γίνεται σε κάθε διαδήλωση, ξεκινάει λοιπόν ο αστυνομικός στο κάτω μέρος του πλάνου να σπρώχνει απαλά την κοπέλα για να πάει το πλήθος λίγο πιο πίσω, τι κάνει η κοπέλα λανσελοτ;; σπρώχνει την ασπίδα . Ο τύπος της έδωσε κιόλας άλλες 2 ευκαιρίες να πάει πίσω αλλά η άλλη συνέχισε να σπρώχνει και μετά την ξυλοκόπησε. Ξέρεις πότε θα ήταν αναιτιο χτύπημα;; αν η κοπέλα ΟΝΤΩΣ πήγαινε πίσω και ο άλλος έτσι στο ξεκάρφωτο ξεκίναγε να την χτυπάει. Η κόρη του Γρηγοριάδη δεν έχει κάποια σχέση με το συμβάν. Εμείς καλά πάμε, η άλλη που πάει κόντρα στα ΜΑΤ δεν ξέρω αν πάει καλά.
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

Johnny15 (Γιάννης)

Φοιτητής

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,631 μηνύματα.

O Johnny15 έγραψε: στις 12:25, 16-11-19:

Αρχική Δημοσίευση από Lancelot

Εδώ η λίγδα , ο Μπογδάνος

Όπως βλέπουμε έχουμε μια επίθεση των δημοσιογράφων του ΣΚΑΙ έναντι της ΝΔ. Μετά λέτε ότι είναι κανάλι της ΝΔ
Παράθεση

Eileen (Athena (1/3 ΜΕΤΣ))

Τιμώμενο Μέλος

H Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 3,160 μηνύματα.

H Eileen έγραψε: στις 20:09, 16-11-19:

Αρχική Δημοσίευση από Gate4
Σωστό δε λέω αλλά είναι κομματάκι αστείο να προσπαθούμε να διώξουμε τα ναρκωτικά από τα πανεπιστήμια και από την άλλη να προστατεύεται αυτός που τα πουλάει. Δι άιρονι που λέμε στο χωριό μου.
Εντάξει τότε, θα τον αφήσουμε και προστατευμένο και να πουλάει τα ναρκωτικά του!
Εκεί να δεις irony...
Παράθεση

_Σταύρος_ (Σταύρος, χωρίς _ _)

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Σταύρος, χωρίς _ _ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 579 μηνύματα.

O _Σταύρος_ έγραψε: στις 09:48, Χθες:

Η λογική του "αφού εκείνο τότε γιατί το άλλο" είναι πανομοιότυπη με το σκεπτικό.... γιατί ο Θεός δημιούργησε τον κόσμο αφού γνώριζε ότι κάποιοι θα γίνονταν κακοί

Υγ1 μερικές φορές, σηκώνω τα χέρια ψηλά με την αφοπλιστική αφέλεια σκέψης κάποιων ανθρώπων
Υγ2 πως το είπε η Gate4, irony? Αχ αυτή η αγγλική....χρήση, μου φέρνει μια ειρωνική διάθεση για όσους την ακολουθούν σαν λεξικό κληρονομιάς
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη _Σταύρος_ : Χθες στις 09:52.
1
Παράθεση

Gate4 (Ηägring)

Τιμώμενο Μέλος

H Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,393 μηνύματα.

H Gate4 Θα τα παρατήσω όλα και θα γίνω βαμπίρ.~ έγραψε: στις 22:14, Χθες:

Αρχική Δημοσίευση από Eileen
Εντάξει τότε, θα τον αφήσουμε και προστατευμένο και να πουλάει τα ναρκωτικά του!
Εκεί να δεις irony...
Το point μου είναι ότι το εμπόριο ναρκωτικών δεν σταματάει σε καμία περίπτωση. Θεσσαλονίκη και απέναντι από το ΑΠΘ μια χαρά κυκλοφορούν.
Οπότε εντάξει κάναμε ότι τα διώξαμε από τα πανεπιστήμια/Εξάρχεια δεν ξέρω γω τι ενώ ουσιαστικά δεν έγινε τίποτα γιατί ο τύπος με τους 2 τόνους πρέζα έχει άσυλο στην κοινωνία μας και τα ανάλογα προϊόντα διακινούνται κανονικά. Επικοινωνιακά εξαιρετικό το φιάσκο πάντως πρέπει να το ομολογήσω.
Παράθεση

_Σταύρος_ (Σταύρος, χωρίς _ _)

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Σταύρος, χωρίς _ _ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 579 μηνύματα.

O _Σταύρος_ έγραψε: στις 22:30, Χθες:

Αρχική Δημοσίευση από Gate4
ο τύπος με τους 2 τόνους πρέζα έχει άσυλο στην κοινωνία μας
Εγώ αναρωτιέμαι, μήπως τελικά είναι καλύτερα να έχει αυτός άσυλο (που το είδες άραγε?) από κάτι άλλους που δεν ξέρουν που πάνε τα 4

Υγ Σόρι για την παρέμβαση, αλλά άνθρωπος είσαι και λυγάς
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Mουντομπάσκετ 2019 - Από akikos
      Το θέμα έχει λάβει 91 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Επικαιρότητα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 27-09-19 στις 21:18.
    • ECPE 2019 - Από roudama7
      Το θέμα έχει λάβει 25 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Εξετάσεις.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 29-07-19 στις 00:46.
    • Νέα βοηθήματα (2019-20) - Από Χριστιαννα
      Το θέμα έχει λάβει 0 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Πανελλαδικές Εξετάσεις.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 15-07-19 στις 21:37.
    • Eurovision 2019 - Από Himela
      Το θέμα έχει λάβει 308 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Μουσική.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 01-06-19 στις 20:57.
    • Oscars 2019 - Από Eileen
      Το θέμα έχει λάβει 18 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Θέατρο, σινεμά & τηλεόραση.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 25-02-19 στις 17:56.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα