Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 68,835 εγγεγραμμένα μέλη και 2,473,078 μηνύματα σε 78,663 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 557 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

Βουλή των Εφήβων 2012

katerina16

Φοιτητής

H katerina16 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Ελληνικής Φιλολογίας (ΑΕΙ/Κομοτηνή) και μας γράφει απο Λαμία (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 518 μηνύματα.

H katerina16 ~Crazy Philologist~ έγραψε: στις 17:33, 18-03-12:

Ποιοι θα δηλώσετε στη Βουλή των Εφήβων φέτος και για ποιο θέμα σκέφτεστε να γράψετε?

Σημείωση ΟΔ: Αποτελέσματα στις 30/4/2012 στις 18:00 εδώ
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη blue_butterfly : 30-04-12 στις 14:38. Αιτία: Προσθήκη ημερομηνίας αποτελεσμάτων και ιστοσελίδας
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

Τάσος97 (Allostasis)

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Λιβαδειά (Βοιωτία). Έχει γράψει 4,070 μηνύματα.

O Τάσος97 Sólo tu corazón caliente y nada más έγραψε: στις 17:36, 18-03-12:

In ______________ we trust
1
Παράθεση

Socrates ... 99 (Σωκράτης)

Πτυχιούχος

Ο Σωκράτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών , Πτυχιούχος του τμήματος Ηλεκτρονικών Μηχανικών (ΤΕΙ/Θεσσαλονίκη) και μας γράφει απο Πτολεμαΐδα (Κοζάνη). Έχει γράψει 160 μηνύματα.

O Socrates ... 99 έγραψε: στις 15:41, 19-03-12:

Γεια σας παιδια. Εγω θα δηλωσω και σκεφτομαι να γραψω ή για την παγκοσμιοποιηση ή για την μεταναστευση. Εσεις ?
Παράθεση

katerina16

Φοιτητής

H katerina16 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Ελληνικής Φιλολογίας (ΑΕΙ/Κομοτηνή) και μας γράφει απο Λαμία (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 518 μηνύματα.

H katerina16 ~Crazy Philologist~ έγραψε: στις 17:04, 19-03-12:

Αρχική Δημοσίευση από Socrates ... 99
Γεια σας παιδια. Εγω θα δηλωσω και σκεφτομαι να γραψω ή για την παγκοσμιοποιηση ή για την μεταναστευση. Εσεις ?
Γεια σου! Ενδιαφέρον θέματα...θα δηλώσω και γω.
Σκέφτομαι να γράψω για το δουλεμπόριο μικρών παιδιών,γιατί οι άνθρωποι παραμένουν αδρανείς σ'αυτό το φαινόμενο και πως μπορεί να αντιμετωπιστεί.

Η καθηγήτρια μας μας ανακοίνωσε ότι μέσα στην επόμενη βδομάδα θα γράψουμε την εργασία μας στο σχολείο.
Παράθεση

Iliaso

Μεταπτυχιακός φοιτητής

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής του τμήματος Φυσικής (ΑΠΘ/Θεσσαλονίκη) και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 5,469 μηνύματα.

O Iliaso έγραψε: στις 20:34, 19-03-12:

Η συμβουλή μου είναι να διαλέξετε πρωτότυπο θεμα...
Παράθεση

katerina16

Φοιτητής

H katerina16 ~Crazy Philologist~ έγραψε: στις 14:06, 20-03-12:

Αρχική Δημοσίευση από Econ
Η συμβουλή μου είναι να διαλέξετε πρωτότυπο θεμα...
Έχεις καμία ιδέα?
Παράθεση

katerina16

Φοιτητής

H katerina16 ~Crazy Philologist~ έγραψε: στις 14:26, 28-03-12:

Σήμερα γράψαμε στο σχολείο τις εργασίες μας,τις στείλαμε και ξεμπερδέψαμε!
Η ενότητα μου...Κοινωνικός Ρατσισμός-Ανθρωπισμός,το θέμα της εργασίας μου το Δουλεμπόριο. 8)
4
Παράθεση

Just a sweetie!! (Marguerite des près)

Φοιτητής

H Marguerite des près αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής Θεσσαλονίκης και μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 159 μηνύματα.

H Just a sweetie!! έγραψε: στις 14:44, 28-03-12:

Εμείς θα γράψουμε αύριο!!! Θα γράψω για την παιδεία! Ξέρω, πρωτότυπο σε καμία περίπτωση δεν είναι, αλλά θέλω να βγάλω όσα έχω μέσα μου,δεν αντέχω άλλο!! Αν και αμφιβάλλω αν θα τα διαβάσει κανένας, ή θα τους δώσουν σημασία..
1
Παράθεση

katerina16

Φοιτητής

H katerina16 ~Crazy Philologist~ έγραψε: στις 14:52, 28-03-12:

Αρχική Δημοσίευση από Just a sweetie!!
Εμείς θα γράψουμε αύριο!!! Θα γράψω για την παιδεία! Ξέρω, πρωτότυπο σε καμία περίπτωση δεν είναι, αλλά θέλω να βγάλω όσα έχω μέσα μου,δεν αντέχω άλλο!! Αν και αμφιβάλλω αν θα τα διαβάσει κανένας, ή θα τους δώσουν σημασία..
Θα διαβαστούν όλες οι εργασίες και μετά με κλήρωση θα δουμε αν θα πάμε...αν και με τόση γκαντεμιά δεν με βλέπω να περνάω... από την πόλη μου ο αριθμός παιδιών που θα πάει θα είναι 4!
Παράθεση

Φοιτητής

H Marguerite des près αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής Θεσσαλονίκης και μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 159 μηνύματα.

H Just a sweetie!! έγραψε: στις 14:56, 28-03-12:

Ναι, το ξέρω οτι είναι με κλήρωση! Πρέπει να τα διαβάσουν για να τα κατατάξουν σε περιφέρειες και σε θέματα. Δε νομίζω να δώσει κανείς σημασία όμως..Θα δούμε.. Ας είμαστε αισιόδοξες.. Το μόνο που με ανησυχεί λίγο είναι ότι πρέπει να ναι 300 λέξεις, ούτε μία παραπάνω.. Ναι κι από εμάς 4 θα κληρωθούν!
1
Παράθεση

katerina16

Φοιτητής

H katerina16 ~Crazy Philologist~ έγραψε: στις 15:30, 28-03-12:

Ναι, το ξέρω οτι είναι με κλήρωση! Πρέπει να τα διαβάσουν για να τα κατατάξουν σε περιφέρειες και σε θέματα. Δε νομίζω να δώσει κανείς σημασία όμως..Θα δούμε.. Ας είμαστε αισιόδοξες.. Το μόνο που με ανησυχεί λίγο είναι ότι πρέπει να ναι 300 λέξεις, ούτε μία παραπάνω.. Ναι κι από εμάς 4 θα κληρωθούν!
Εμένα στην αρχή που την έγραφα πρόχειρα μου έβγαινε πάνω από το όριο αλλά αν θυμάμαι καλά μου βγήκαν 273 κάπου εκεί..μια χαρά!
Παράθεση

Φοιτητής

H Just a sweetie!! έγραψε: στις 15:34, 28-03-12:

Τέλειαααα!!! Μια χαρά είσαι!!! Για μένα φοβάμαι γιατί έχω μια τάση να γράφω αρκετά..
1
Παράθεση

katerina16

Φοιτητής

H katerina16 ~Crazy Philologist~ έγραψε: στις 15:36, 28-03-12:

Τέλειαααα!!! Μια χαρά είσαι!!! Για μένα φοβάμαι γιατί έχω μια τάση να γράφω αρκετά..
Βασικά μη νομίζεις ούτε και γω...τώρα που μπήκε και η περίληψη στην έκθεση σκατά τα πάω!

Αλλά έκθεση του δίνω και καταλαβαίνει..πάνω από το όριο συνέχεια και αυτό ήταν που φοβόμουν αλλά τελικά όλα καλά!
Παράθεση

BILL KEXA

Μαθητής Β' λυκείου

Ο BILL KEXA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Έδεσσα (Πέλλας). Έχει γράψει 108 μηνύματα.

O BILL KEXA βλέπε τα πάντα με ++++++++ έγραψε: στις 15:42, 28-03-12:

γτ αν έχει γράψει κανένας 350 λέψεις θα του το πάρουν για λάθος >?>???
2
Παράθεση

katerina16

Φοιτητής

H katerina16 ~Crazy Philologist~ έγραψε: στις 15:48, 28-03-12:

Αρχική Δημοσίευση από BILL KEXA
γτ αν έχει γράψει κανένας 350 λέψεις θα του το πάρουν για λάθος >?>???
Για την ακρίβεια και 301 να γράψει ακυρώνεται η εργασία!
Πρέπει το πολύ να είναι 300!
Παράθεση

BILL KEXA

Μαθητής Β' λυκείου

Ο BILL KEXA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Έδεσσα (Πέλλας). Έχει γράψει 108 μηνύματα.

O BILL KEXA βλέπε τα πάντα με ++++++++ έγραψε: στις 15:54, 28-03-12:

αλήθεια :o και που το ξέρεις σου είπαν παιδιά που είχαν δώσει ?
Παράθεση

katerina16

Φοιτητής

H katerina16 ~Crazy Philologist~ έγραψε: στις 15:57, 28-03-12:

Αρχική Δημοσίευση από BILL KEXA
αλήθεια :o και που το ξέρεις σου είπαν παιδιά που είχαν δώσει ?
Ο εγκύκλιος το γράφει.
Παράθεση

blue_butterfly (Ριρίκα)

Τιμώμενο Μέλος

H Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών , Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,242 μηνύματα.

H blue_butterfly Ζήσε... έγραψε: στις 16:02, 28-03-12:

Εγώ έγραψα προχθές, επέλεξα τον "Τρίτο Κόσμο".
1
Παράθεση

BILL KEXA

Μαθητής Β' λυκείου

O BILL KEXA βλέπε τα πάντα με ++++++++ έγραψε: στις 16:03, 28-03-12:

μισό να το τσεκάρω
Παράθεση

katerina16

Φοιτητής

H katerina16 ~Crazy Philologist~ έγραψε: στις 16:06, 28-03-12:

Αρχική Δημοσίευση από blue_butterfly
Εγώ έγραψα προχθές, επέλεξα τον "Τρίτο Κόσμο".
Μέσα σ αυτά που επέλεξα ήταν και ο Τρίτος Κόσμος!
Κάπου συναντιούνται νομίζω οι εργασίες μας...
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Βουλή των Εφήβων - Από In Flames
      Το θέμα έχει λάβει 98 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Η Δευτεροβάθμια Εκπαίδευση.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 02-04-18 στις 23:36.
    • Βουλή Εφήβων - Από angelXristos
      Το θέμα έχει λάβει 55 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Γ' Λυκείου & Απόφοιτοι.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 21-09-08 στις 12:36.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα