Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 68,546 εγγεγραμμένα μέλη και 2,460,881 μηνύματα σε 78,090 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 568 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

Απορίες για Στρατιωτικές Σχολές

papas

Διακεκριμένο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 27 ετών . Έχει γράψει 1,775 μηνύματα.

O papas Κρουαζιέρα να σε πάω... :D έγραψε: στις 15:03, 27-08-12:

Αρχική Δημοσίευση από irvine12345
Καλησπέρα , καλή σταδιοδρομία σε όλους τους επιτυχόντες του 2012 , και συγχαρητήρια για την προσπάθεια σας. Θα ήθελα να ζητήσω την βοήθεια όποιου γνωρίζει . Συγκέντρωσα 14233 μόρια στο 2ο-4ο πεδίο και 16233 στο 5ο πεδίο . Είχα δηλώσει τις εξης σχολές με την εξης σειρά προτίμησης : ΣΝΔ (μαχιμοι μηχανικοι) Ικαρων (ιπταενοι μηχανικοι) Ευελπίδων (όπλα σώματα) ΣΜΥ (όπλα σώματα) ΣΜΥΝ , αξιωματικων αστυνομιας ,ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ . Πέρασα στην αστυφυλάκων . Υπάρχει περίπτωση να εισέλθω σαν επιλαχών στη ΣΜΥ αν κάποιος φύγει στο 1ο εξάμηνο ; Και αν ναι , τότε τί πιθανότητες πιστεύετε ότι έχω όταν είμαι περίπου 150 μόρια κάτω (χοντρικά) ; Ευχαριστώ εκ των προτέρων !
Δεν υπάρχουν επιλαχόντες πιά.
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

Θάλεια

Φοιτητής

H Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φυσικής Ιωαννίνων . Έχει γράψει 2,788 μηνύματα.

H Θάλεια έγραψε: στις 15:35, 27-08-12:

Παίρνουν επιλαχόντες;
Παράθεση

gaspar

Επιφανές Μέλος

Ο gaspar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 29 ετών . Έχει γράψει 2,379 μηνύματα.

O gaspar ΕΠΙΚΡΑΤΕΕΙΝ Η ΑΠΟΛΛΥΣΘΑΙ έγραψε: στις 16:57, 27-08-12:

Αρχική Δημοσίευση από irvine12345
Καλησπέρα , καλή σταδιοδρομία σε όλους τους επιτυχόντες του 2012 , και συγχαρητήρια για την προσπάθεια σας. Θα ήθελα να ζητήσω την βοήθεια όποιου γνωρίζει . Συγκέντρωσα 14233 μόρια στο 2ο-4ο πεδίο και 16233 στο 5ο πεδίο . Είχα δηλώσει τις εξης σχολές με την εξης σειρά προτίμησης : ΣΝΔ (μαχιμοι μηχανικοι) Ικαρων (ιπταενοι μηχανικοι) Ευελπίδων (όπλα σώματα) ΣΜΥ (όπλα σώματα) ΣΜΥΝ , αξιωματικων αστυνομιας ,ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ . Πέρασα στην αστυφυλάκων . Υπάρχει περίπτωση να εισέλθω σαν επιλαχών στη ΣΜΥ αν κάποιος φύγει στο 1ο εξάμηνο ; Και αν ναι , τότε τί πιθανότητες πιστεύετε ότι έχω όταν είμαι περίπου 150 μόρια κάτω (χοντρικά) ; Ευχαριστώ εκ των προτέρων !
επιλαχόντες δέν παίρνουν πια
αλλα μην το κανεις..
εγω έκανα το αντίστροφο, απο σμυ πήγα αστυφυλάκων. καμια σχέση
η σμυ είναι η χειρώτερη στρατ σχολη..θα το μετανιώσεις πικρα.
Παράθεση

potkapot

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο potkapot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 69 μηνύματα.

O potkapot έγραψε: στις 17:43, 27-08-12:

Αρχική Δημοσίευση από Θάλεια
Παίρνουν επιλαχόντες;
Επισημαίνεται ότι στα ΑΣΕΙ – ΑΣΣΥ από το ακαδημαϊκό έτος 2008 –
2009, βάσει του Ν. 3648/2008, ΦΕΚ 38/Α΄, δεν είναι πλέον δυνατή η εισαγωγή
υποψηφίων ως επιλαχόντων για πλήρωση τυχόν κενών θέσεων, οι οποίες
δημιουργούνται λόγω μη παρουσιάσεως, παραιτήσεως ή απομακρύνσεως των
υποψηφίων που έχουν κριθεί εισακτέοι στις Σχολές αυτές, βάσει των
αποτελεσμάτων που εκδόθηκαν από το Υπουργείο Παιδείας Δια Βίου Μάθησης
και Θρησκευμάτων.
Παράθεση

TexasJunior

Νεοφερμένος

Ο TexasJunior αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 6 μηνύματα.

O TexasJunior έγραψε: στις 14:28, 30-08-12:

Καλησπέρα σας,

Κόπηκα για 1μόριο ,
γίνεται τίποτα; είμαι επιλαχών ;

Σημείωση Συντονιστή: Το μήνυμα προήλθε από το θέμα Επιλαχών στη ΣΜΥ.
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Revekka : 30-08-12 στις 14:47.
Παράθεση

potkapot

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο potkapot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 69 μηνύματα.

O potkapot έγραψε: στις 10:41, 31-08-12:

Δες το παραπάνω μήνυμα
Παράθεση

ΙΩΑΝΝΑ ΑΝΤΩΝΙΟ

Μαθητής Γ' λυκείου

H ΙΩΑΝΝΑ ΑΝΤΩΝΙΟ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών , Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Σταυρούπολη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 37 μηνύματα.

H ΙΩΑΝΝΑ ΑΝΤΩΝΙΟ έγραψε: στις 16:14, 31-08-12:

παιδια βοηθειαααααααα..και αλλο προβλημα.!! ειμαι θετικη , πηρα μαθηματικα και αοθ για να παω αστυνομια και ελεγα οτι με τον καιρο ισως το πιασω τ υψος με λιγο γυμναστικη,μονοζυγο και λοιπα...ομως τιποτα μεχρι στιγμης.1.68,5 και δεν παει με τιποτα ποιο πανω.τι να κανω???????????? να παρατησω αυτα τα μαθηματα?? ή να συνεχισω??πφφφφφ..................
Παράθεση

Νηρηίς

Φοιτητής

H Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 2,053 μηνύματα.

H Νηρηίς έγραψε: στις 16:16, 31-08-12:

Αρχική Δημοσίευση από ΙΩΑΝΝΑ ΑΝΤΩΝΙΟ
παιδια βοηθειαααααααα..και αλλο προβλημα.!! ειμαι θετικη , πηρα μαθηματικα και αοθ για να παω αστυνομια και ελεγα οτι με τον καιρο ισως το πιασω τ υψος με λιγο γυμναστικη,μονοζυγο και λοιπα...ομως τιποτα μεχρι στιγμης.1.68,5 και δεν παει με τιποτα ποιο πανω.τι να κανω???????????? να παρατησω αυτα τα μαθηματα?? ή να συνεχισω??πφφφφφ..................
Πόσο χρειάζεται να ψηλώσεις ακόμα;
Παράθεση

ΙΩΑΝΝΑ ΑΝΤΩΝΙΟ

Μαθητής Γ' λυκείου

H ΙΩΑΝΝΑ ΑΝΤΩΝΙΟ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών , Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Σταυρούπολη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 37 μηνύματα.

H ΙΩΑΝΝΑ ΑΝΤΩΝΙΟ έγραψε: στις 16:23, 31-08-12:

Αρχική Δημοσίευση από Νηρηίς
Πόσο χρειάζεται να ψηλώσεις ακόμα;
εναμιση ποντο...και μου ειπε ενα φιλαρακι οτι κοβουν για ψιλοπηδημα..φαντασου εμενα τι θα μου κανουν...
Παράθεση

Νηρηίς

Φοιτητής

H Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 2,053 μηνύματα.

H Νηρηίς έγραψε: στις 16:24, 31-08-12:

εναμιση ποντο...και μου ειπε ενα φιλαρακι οτι κοβουν για ψιλοπηδημα..φαντασου εμενα τι θα μου κανουν...
Έχεις ρωτήσει κάποιον ειδικό αν γίνεται; Δηλαδή μπορείς πράγματι να ψηλώσεις 1.5 πόντο;
Παράθεση

ΙΩΑΝΝΑ ΑΝΤΩΝΙΟ

Μαθητής Γ' λυκείου

H ΙΩΑΝΝΑ ΑΝΤΩΝΙΟ έγραψε: στις 16:26, 31-08-12:

Αρχική Δημοσίευση από Νηρηίς
Έχεις ρωτήσει κάποιον ειδικό αν γίνεται; Δηλαδή μπορείς πράγματι να ψηλώσεις 1.5 πόντο;
οχι δεν εχω ρωτησει πουθενα....δεν ξερω τι να κανω με τα μαθηματα κιολας..θελω πολυ να παω αστυνομια.
Παράθεση

blue_butterfly (Ριρίκα)

Τιμώμενο Μέλος

H Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών , Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,242 μηνύματα.

H blue_butterfly Ζήσε... έγραψε: στις 16:43, 31-08-12:

Δε νομίζω να υπάρχει τρόπος να ψηλώσει.
Αλλά ας το ψάξει.
Παράθεση

ΙΩΑΝΝΑ ΑΝΤΩΝΙΟ

Μαθητής Γ' λυκείου

H ΙΩΑΝΝΑ ΑΝΤΩΝΙΟ έγραψε: στις 17:00, 31-08-12:

Αρχική Δημοσίευση από blue_butterfly
Δε νομίζω να υπάρχει τρόπος να ψηλώσει.
Αλλά ας το ψάξει.
πφφφ λες να τα παρατησω δηλαδη???
Παράθεση

hakuna matata23

Μαθητής Γ' λυκείου

H hakuna matata23 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου . Έχει γράψει 99 μηνύματα.

H hakuna matata23 έγραψε: στις 17:10, 31-08-12:

οχι ρε!ψαξ'το!!!!!!
Παράθεση

ΙΩΑΝΝΑ ΑΝΤΩΝΙΟ

Μαθητής Γ' λυκείου

H ΙΩΑΝΝΑ ΑΝΤΩΝΙΟ έγραψε: στις 17:20, 31-08-12:

που??? που να ρωτησω?? αν ηταν τοσο απλο ολοι θα ηταν 1.80
Παράθεση

jj!

Συντονιστής

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών και Φοιτητής . Έχει γράψει 5,198 μηνύματα.

O jj! έγραψε: στις 17:24, 31-08-12:

που??? που να ρωτησω?? αν ηταν τοσο απλο ολοι θα ηταν 1.80
Ε, πρόσθεσε λίγο όγκο στα μαλλιά

Τώρα χωρίς πλάκα, από το μονόζυγο κι αυτά δεν έγινε τίποτα;
Παράθεση

Χελ

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο Χελ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 138 μηνύματα.

O Χελ we can dance like iggy pop έγραψε: στις 17:25, 31-08-12:

Αυξητική ορμόνη, αλλα δεν νομίζω πως γίνεται να σου χορηγηθεί εσένα. Βέβαια αν πληρώσεις όλα γίνονται.
Παράθεση

ΙΩΑΝΝΑ ΑΝΤΩΝΙΟ

Μαθητής Γ' λυκείου

H ΙΩΑΝΝΑ ΑΝΤΩΝΙΟ έγραψε: στις 17:26, 31-08-12:

Αρχική Δημοσίευση από jj!
Ε, πρόσθεσε λίγο όγκο στα μαλλιά

Τώρα χωρίς πλάκα, από το μονόζυγο κι αυτά δεν έγινε τίποτα;
συνεχιζω βεβαια την γυμναστικη και ολα αυτα που εχω βρει με τους δικους μου στο ιντερνετ δηλαδη κατι ειδικες ασκησεις και λοιπα που ισως μπορουν να με βοηθησουν ομως δεν γινεται και τιποτα..εγραφε επισης οτι αν αδυνατισεις ψηλωνεις ???!!!
Παράθεση

Nikos Sitys

Φοιτητής

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών , Φοιτητής του τμήματος Τεχνολογίας Πετρελαίου και Φυσικού Αερίου ΤΕΙ Καβάλας και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,540 μηνύματα.

O Nikos Sitys Ελλας ! το μεγαλειο σου . . έγραψε: στις 17:31, 31-08-12:

Aν σε πιασουν δυο ατομα.Ενας απο το κεφαλι και ο αλλος απο τα ποδια και σε τραβανε για κανενα 24ωρο μπορει να παρεις και 40 ποντους
5
Παράθεση

nikolaos p.

Απόφοιτος

Ο nikolaos p. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Απόφοιτος . Έχει γράψει 193 μηνύματα.

O nikolaos p. έγραψε: στις 17:37, 31-08-12:

Ψάξτο, όπως είπαν και οι προηγούμενοι.
1
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Certi

Βρείτε παρόμοια