Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 68,835 εγγεγραμμένα μέλη και 2,473,074 μηνύματα σε 78,663 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 578 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

Πανελλαδικές 2018: Ανακοινώθηκε το πρόγραμμα εξετάσεων

Scandal (Πέτρος)

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών , Φοιτητής του τμήματος Οργάνωσης και Διοίκησης Επιχειρήσεων ΟΠΑ (Αθήνα) και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 6,517 μηνύματα.

O Scandal έγραψε: στις 21:05, 04-04-18:

Βγήκε το πρόγραμμα των φετινών εξετάσεων 2018.
5
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

Volkswagen Fan (Mein Name ist fotis.)

Φοιτητής

Ο Mein Name ist fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 19 ετών , Φοιτητής του τμήματος Οικονομικής και Περιφερειακής Ανάπτυξης Παντείου Πανεπιστημίου (Αθήνα) και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 6,240 μηνύματα.

O Volkswagen Fan έγραψε: στις 10:37, 05-04-18:

Χαχα γιατί νομιζω οτι στις 11/6/18 θα είναι το τέλος μου?
Παράθεση

harry akritas

Περιβόητο Μέλος

Ο harry akritas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 19 ετών . Έχει γράψει 1,402 μηνύματα.

O harry akritas έγραψε: στις 13:04, 05-04-18:

Τελική ευθεία πλέον. Άντε να δώσουμε, να περάσουμε, να τελειώσουμε.
3
Παράθεση

Unseen skygge

Διάσημο Μέλος

Ο Unseen skygge αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 815 μηνύματα.

O Unseen skygge έγραψε: στις 17:36, 05-04-18:

Και εγώ έτσι νιώθω ίσα ίσα που με χάλασε επειδή περίμενα ότι θα ξεκιναγαμε πιο νωρίς και θα τελειωναμε νωρίτερα αλλά τεσπα.
1
Παράθεση

Samael

Συντονιστής

Ο Samael αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρολόγων και Ηλεκτρονικών Μηχανικών Παν. Δυτ. Αττικής (Αιγάλεω) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,331 μηνύματα.

O Samael www.youtube.com/watch?v=KtlgYxa6BMU έγραψε: στις 17:44, 05-04-18:

Παιδια λιγες μερες κραταει το πανηγυρι μην γκρινιαζεται.
Επισης Φωτη μην το πολυσκεφτεσαι εμπα και γραψε χαλαρα,αυτο μετραει περισσοτερο.Οσοι ειναι αγχωμενοι θα τα πανε χειροτερα απο εσενα που θα εισαι χαλαρος
3
Παράθεση

Scandal (Πέτρος)

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών , Φοιτητής του τμήματος Οργάνωσης και Διοίκησης Επιχειρήσεων ΟΠΑ (Αθήνα) και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 6,517 μηνύματα.

O Scandal έγραψε: στις 17:49, 05-04-18:

Αρχική Δημοσίευση από Nikos667
Παιδια λιγες μερες κραταει το πανηγυρι μην γκρινιαζεται.
Σκεφτείτε τι τραβάγαμε άλλοι τις παλιές εποχές των 6, των 7 (+ ΑΟΘ) και των 14ρων μαθημάτων.
Δίναμε το πρώτο μάθημα και συλλογιζόμασταν ότι μένουν κάμποσα άλλα. Γολγοθάς, ίσως και ταξίδι.

Καλή επιτυχία σε όλους.
2
Παράθεση

Samael

Συντονιστής

Ο Samael αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρολόγων και Ηλεκτρονικών Μηχανικών Παν. Δυτ. Αττικής (Αιγάλεω) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,331 μηνύματα.

O Samael www.youtube.com/watch?v=KtlgYxa6BMU έγραψε: στις 17:55, 05-04-18:

Αρχική Δημοσίευση από Scandal
Σκεφτείτε τι τραβάγαμε άλλοι τις παλιές εποχές των 6, των 7 (+ ΑΟΘ) και των 14ρων μαθημάτων.
Δίναμε το πρώτο μάθημα και συλλογιζόμασταν ότι μένουν κάμποσα άλλα. Γολγοθάς, ίσως και ταξίδι.

Καλή επιτυχία σε όλους.
Τοτε ειχε διαρκεια,πλεον ειναι γρηγορο και αγριο,αλλα ουσιαστικα το ιδιο πραγμα ειναι με αλλη μορφη
3
Παράθεση

gregory, nub

Μεταπτυχιακός φοιτητής

Ο gregory, nub αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών , Μεταπτυχιακός φοιτητής του τμήματος Πρόγραμμα Ιερατικών Σπουδών (Θεσσαλονίκη) και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,491 μηνύματα.

O gregory, nub έγραψε: στις 10:59, 07-04-18:

Πόσα δίνουν τώρα δηλαδή; Εγώ στα 6 έμεινα
Καλή επιτυχία παιδιά μου
Παράθεση

damn

Περιβόητο Μέλος

Ο damn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών . Έχει γράψει 1,396 μηνύματα.

O damn έγραψε: στις 15:25, 07-04-18:

Καλη επιτυχια αλανια!!!Μην αγχωνεστε ολα καλα θα πανε
4
Παράθεση

cha0s

Μεταπτυχιακός φοιτητής

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής . Έχει γράψει 3,750 μηνύματα.

O cha0s έγραψε: στις 18:00, 08-04-18:

Καλή επιτυχία! 4 μαθήματα είναι μόνο για μια χρονιά (σχεδόν). Στο πανεπιστήμιο θα έχετε να διαβαζετε 6 και 7 μαθηματα για ένα εξάμηνο
Καλή δύναμη!!!
1
Παράθεση

Angelique.

Επιφανές Μέλος

H Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,588 μηνύματα.

H Angelique. ★. *. • ○ ° ★☾★ °:. *. • ○ ° ★☾ έγραψε: στις 19:24, 08-04-18:

Kαλή Επιτυχία σε όλα τα παιδιά της iSchool κοινότητας που δίνουν φέτος Πανελλήνιες!

Σας εύχομαι ολόψυχα να αριστεύσετε και να πετύχετε τους στόχους σας!
Αλλά ακόμα και αν αποτύχετε, να μην τα παρατήσετε ποτέ.

Life is for the winners, not for the losers.

4
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια