Κατάλληλος προγραμματισμός μαθημάτων σχολής και Γ' Λυκείου;

PanosFlo

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Καλησπέρα,έδωσα 2 φορές πανελλήνιες.Την πρώτη φορά έβγαλα γύρω στα 13.000 και την δεύτερη κατάφερα και έβγαλα λιγότερα σαν '''''ξεφτέρι''''' που είμαι.Λοιπόν,πέρασα σε ΤΕΙ πληροφορικής στην επαρχία.Μου αρέσει η σχολή και τα μαθήματα υπερβολικά.Δεν μου αρέσουν όλα τα άλλα όπως πόλη,συμφοιτητές(ναι παίζει ρόλο στις παρέες και όχι μόνο) και κυρίως μου έχει μείνει το μέγιστο κόμπλεξ των πανελληνίων (λίγα μόρια,άλλο τμήμα ίδιου τομέα).Η ''φοιτητική ζωή'' είναι για εμένα μ@@ιες οπότε το θέμα είναι καθαρά ότι δεν νιώθω άνετος για την απόδοσή μου και ναι,ντρέπομαι όσο χαζό και στενόμυαλο και αν ακούγεται.Θέλω να πιάσω την Επιστήμης Υπολογιστών τουλάχιστον επειδή ξέρω ότι δεν αξίζω ή μάλλον δεν μπορώ να πιάσω πολυτεχνείο..Επειδή το σκέφτομαι όλη μέρα σε σημείο που θέλω να γυρίσω τον χρόνο πίσω αποφάσισα να ξαναδώσω.Με απασχολεί όμως να ξεμπερδεύω με τα μαθήματα της σχολής με καλό βαθμό καθώς να ασχοληθώ και μόνος μου με το αντικείμενο(το έχω πάρει σοβαρά από την πρώτη μέρα).Θέλω όμως να γράψω και κανά βαθμό της προκοπής.Είναι εφικτό ή να θυσιάσω ένα από τα δύο;Χωρίς προσβολή στα παιδιά με χαμηλές βαθμολογίες.Μιλάω αποκλειστικά για εμένα.Επαναλαμβάνω το κάνω γιατί απλά δεν μου κάθεται καλά ολη η φάση,ντρέπομαι και νιώθω πολύ χαζός που με τοσο διάβασμα επεσα τόσο χαμηλα.Ποιά είναι η γνώμη σας;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Agnwsth

Δραστήριο μέλος

Η Agnwsth αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 486 μηνύματα.
Ποιός ο λόγος να διαβάζεις και τα μαθήματα της σχολή και για πανελλήνιες; Αφού αποφάσισες να δώσεις ξανά, αφιέρωσε όλο τον χρόνο σου εκεί.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PanosFlo

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ποιός ο λόγος να διαβάζεις και τα μαθήματα της σχολή και για πανελλήνιες; Αφού αποφάσισες να δώσεις ξανά, αφιέρωσε όλο τον χρόνο σου εκεί.

Σε περίπτωση που δεν τα καταφέρω πάλι τουλάχιστον να ξέρω ότι τα έχω πάει καλά με τα μαθήματα της σχολής.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Και γιατί γράφτηκες στο 2ο τμήμα που πέρασες και δεν παρέμεινες σε εκείνο που πέρασες όταν έδωσες 1η φορά; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PanosFlo

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Και γιατί γράφτηκες στο 2ο τμήμα που πέρασες και δεν παρέμεινες σε εκείνο που πέρασες όταν έδωσες 1η φορά; :P


Στο ίδιο είχα περάσει..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top