Βοήθεια για συνέντευξη σε σχολείο

fotinipapa

Νεοφερμένος

Η fotinipapa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 92 μηνύματα.
Καλημέρα παιδιά!
Πέρασα με υποτροφία σε ιδιωτικό σχολείο για να φοίτησω στη β λυκειου και θα περάσω από συνέντευξη για να οριστεί το ύψος της υποτροφίας μου .Να προσθέσω ότι θα ακολουθήσω την κατεύθυνση των ανθρωπιστικών σπουδών. Στην ιστοσελίδα του σχολείου έλεγε ότι θα εξεταστω από επιτροπή αποτελούμενη από έναν φιλόλογο έναν μαθηματικό κι ένα μέλος της Διεύθυνσης των εκπαιδευτηρίων
Μήπως γνωρίζει κάποιος τι ερωτήσεις μπορεί να μου απευθύνουν ή έχει βρεθεί κάποιος στη θέση μου για να με διαφωτίσει;
Ευχαριστώ εκ των προτέρων για την απάντηση σας!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dreamer_SW

Διάσημο μέλος

Η Dreamer_SW αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Κοινωνικής Εργασίας ΠΑΔΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,832 μηνύματα.
Καλημέρα παιδιά!
Πέρασα με υποτροφία σε ιδιωτικό σχολείο για να φοίτησω στη β λυκειου και θα περάσω από συνέντευξη για να οριστεί το ύψος της υποτροφίας μου .Να προσθέσω ότι θα ακολουθήσω την κατεύθυνση των ανθρωπιστικών σπουδών. Στην ιστοσελίδα του σχολείου έλεγε ότι θα εξεταστω από επιτροπή αποτελούμενη από έναν φιλόλογο έναν μαθηματικό κι ένα μέλος της Διεύθυνσης των εκπαιδευτηρίων
Μήπως γνωρίζει κάποιος τι ερωτήσεις μπορεί να μου απευθύνουν ή έχει βρεθεί κάποιος στη θέση μου για να με διαφωτίσει;
Ευχαριστώ εκ των προτέρων για την απάντηση σας!!

Καλημέρα και καλή αρχή στο νέο σου σχολείο!
Λογικά ενδιαφέροντα που έχεις, προτερήματα, μειονεκτήματα που διαθέτεις, πως φαντάζεσαι τον εαυτό σου στα επόμενα χρόνια, αγαπημένο χρώμα (συνήθως λέμε το κόκκινο,δηλώνει δυναμισμό), πιο είναι το πιο δυνατό σου σημείο κλπ. Δηλαδή ερωτήσεις απλές που ρωτάνε σε μία συνέντευξη για δουλειά, αλλά προσαρμοσμένες στην ηλικία σου :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fotinipapa

Νεοφερμένος

Η fotinipapa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 92 μηνύματα.
αα οκ ευχαριστώ πολυυ :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dreamer_SW

Διάσημο μέλος

Η Dreamer_SW αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Κοινωνικής Εργασίας ΠΑΔΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,832 μηνύματα.
αα οκ ευχαριστώ πολυυ :)

Τίποτα, καλημέρα μόλις γίνει , ενημέρωσέ μας, αν θέλεις πώς πήγε!
Καλή επιτυχία :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 5 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top